Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Tu akurat jest kawiarnia + jakieś ciacha + kanapki + koncesja na wszystkie alkohole. Na pewno będę myśleć nad delikatnym rozszerzeniem menu, tylko nie ma tam miejsca na zaplecze kuchenne. Ale coś na pewno da się zrobić :wink: Miejsce, jak pisałam, trochę "babskie" - co mi pasi :lol: Do posiedzenia przy kawie, lampce wina, koniaczku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić również drobną popijawę :lol:

Nie mogę za dużo napisać :wink:

 

W każdym razie lokal do przejęcia "płynnie", bez konieczności zamykania, robienia remontu itd. Z gronem stałych klientów, stroną internetową, ponoć dochodowy - to ostatnie niestety nie do sprawdzenia, ale nie wygląda to źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

ja pierwsza do molestowania :wink: :lol:

 

ale skoro to taki dochodowy bajer - żadnych minusów, to ja się pytam gdzie jest haczyk? no bo jest jakiś powód sprzedaży prawda?

 

Wiesz, dochód a dochód, to dwie różne sprawy :wink: Niektórzy mają ambicje na większy dochód :lol: I taki jest ponoć powód sprzedaży - większy lokal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

zostało coś ze śniadania?

 

nie? hmmmm :-? cóż kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi...

 

muszę jakoś wytrzymać do obiadu... :roll: :roll: :roll:

 

 

czytałam o nowej inwestycji....bardzo mi się pomysł podoba i podobnie jak Efilo - ja też z przyjemnością dam się tam zmolestować :lol: :lol: :lol: Olga teraz to już nie będziemy Cię nachodzić w domu...tylko tam... przynajmniej kota odpocznie... 8)

 

trzymam kciuki...mocno.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...