Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

OLGA - mam nadzieję, że nas wkrótce odwiedzisz, bo jak nie to Ci będe wisiałam zaraz na kabelku.. :-?

 

:lol: :lol:

 

aaaa i tak zawczasu zdrówka życzę... to na wypadek jakby co Cię brało - bo u mnie wsio chore było...a ja to nadal jestem.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też poproszę o wejściówkę na sylwka. Po ile od pary bo niedoczytałam :wink:

 

Dzień dobry wszystkim

 

obciąganie drutów... łapanie się nieswoich interesów... co tu się dzieje :o

 

a to miała być taka przytulna kawiarenka :lol: :lol: :lol:

No ona jest właśnie BARDZO przytulna :) ! Dzień dobry!

http://www.kawalavazza.com.pl/dzialy/3/51_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też poproszę o wejściówkę na sylwka. Po ile od pary bo niedoczytałam :wink:

 

Dzień dobry wszystkim

 

obciąganie drutów... łapanie się nieswoich interesów... co tu się dzieje :o

 

a to miała być taka przytulna kawiarenka :lol: :lol: :lol:

 

:o :o :o :o Właśnie zaczęłam czytać zaległości od ostatniej strony, ale mnie tak zatkało, że chyba muszę zacząć czytanie od początku zaległości, a nie od końca :lol: :lol: :lol: :wink:

Dzień dobry wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości: lokalik, który miałam na oku odpadł niestety :roll: Mój "architekt finansowy" pojechał, popatrzył, popukał się w głowę :lol: Niezależnie od niego, przeliczyłam jeszcze raz i doszłam do identycznych wniosków :-?

Szukam innego. Jest jakaś obiecująca lokalizacja, ale do remontu i adaptacji :roll:

W każdym razie generalnie nie jest źle - może to szukanie trochę potrwać, ale widzę, że jest szansa na znalezienie czegoś rozsądnego :wink:

 

Sylwester raczej w przyszłym roku :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, szukam w Centrum :wink:

 

O ekipę się nie martwię - o kasę bardziej :lol:

 

Choć jak widzę mniej więcej tyle samo będzie mnie to kosztować, czy wezmę lokal już zrobiony i zapłacę odstępne, czy do remontu i zapłacę za adaptację. Oba rozwiązania mają swoje duże wady i równie duże zalety :roll:

No nic, będę informować na bieżąco - zmiany zawsze wymagają czasu, choć mam nadzieję, że niezbyt długiego :roll:

 

Zbyt się już przyzwyczaiłam do tej myśli i konieczność siedzenia w robocie doprowadza mnie do szewskiej pasji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na samą myśle, ze mam tam wrócić zaczynam chorować. Wszystko mnie boli i ogólnie to mogłabym mdleć na zawołanie :wink: :lol:

Nie wiem jeszcze co będzie. Narazie mam co robić. ALe też wiem, że niebawem musze sie na coś zdecydować bo z jednego dochodu trudniej się zyje rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...