Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

E taki Manuel to wystarczy, że będzie serwował pyszną kawę z pianką, głęboko patrzył w oczy i mówił że jestem piękna i już mi na poprawe humoru z rana wystarczy... :lol:

a jak będzie Ci to mówił bez dolnej garderoby -to nie bedzie Cię zupełnie rozpraszało? :wink:

 

ale co? tak całkiem bez dolnej garderoby? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E taki Manuel to wystarczy, że będzie serwował pyszną kawę z pianką, głęboko patrzył w oczy i mówił że jestem piękna i już mi na poprawe humoru z rana wystarczy... :lol:

a jak będzie Ci to mówił bez dolnej garderoby -to nie bedzie Cię zupełnie rozpraszało? :wink:

 

ale co? tak całkiem bez dolnej garderoby? :o

całkiem całkiem :) , jak go zatrudniałam to taki był warunek właśnie: dobra kawa+brak dolnej garderoby 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E taki Manuel to wystarczy, że będzie serwował pyszną kawę z pianką, głęboko patrzył w oczy i mówił że jestem piękna i już mi na poprawe humoru z rana wystarczy... :lol:

a jak będzie Ci to mówił bez dolnej garderoby -to nie bedzie Cię zupełnie rozpraszało? :wink:

 

ale co? tak całkiem bez dolnej garderoby? :o

całkiem całkiem :) , jak go zatrudniałam to taki był warunek właśnie: dobra kawa+brak dolnej garderoby 8)

 

no to nie powiem, że oko by mi wciąż nie spadało w dół..... :oops: a i ręce mogłyby się zacząć trząść.... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi nad kawą tak się dyndały różne...to nie wiem czy bym chciała :roll:

:o :o wiolasz -opanuj się! :oops: :oops:

 

co opanuj, co opanuj!!! tu akurat ma kobieta rację... że siedząc i pijąc kawkę, to akurat byłby na widoku... 8) ale ja wiem czy to tak do końca źle... :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :lol:

 

Dobry już wieczór :)

OK, zajrzałam na wątek i spędziłam tu pół nocy. :) Podoba mi się u Ciebie, chociaż jeszcze nie wszystko zdołałam obejrzeć. Nie dotarłam jeszcze do pokoju i nie widziałam odrestaurowanych mebli.

Bardzo podoba mi się kremowa płytka " cegiełka " z kuchni. Czy pamiętasz chociaż producenta lub nazwę płytki ? Pomożesz ? Bardzo proszę :)

 

Tula, bardzo mi miło :D

Do pokoju i mebli nie dotarłaś, bo ich jeszcze nie ma :roll: Tzn. pokój jest, ale całkiem nieurządzony jeszcze. Na renowację mebli brak kasy, niestety :-? Czekają na lepsze czasy :wink:

Jeśli chodzi o glazurę w kuchni, to była kupowana w LM i nazywa się Space krem.

Nie są to niestety pojedyńcze płytki, tylko potrójne i glazurnik ciął każdą wzdłuż "fug".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :lol:

 

Dobry już wieczór :)

OK, zajrzałam na wątek i spędziłam tu pół nocy. :) Podoba mi się u Ciebie, chociaż jeszcze nie wszystko zdołałam obejrzeć. Nie dotarłam jeszcze do pokoju i nie widziałam odrestaurowanych mebli.

Bardzo podoba mi się kremowa płytka " cegiełka " z kuchni. Czy pamiętasz chociaż producenta lub nazwę płytki ? Pomożesz ? Bardzo proszę :)

 

Tula, bardzo mi miło :D

Do pokoju i mebli nie dotarłaś, bo ich jeszcze nie ma :roll: Tzn. pokój jest, ale całkiem nieurządzony jeszcze. Na renowację mebli brak kasy, niestety :-? Czekają na lepsze czasy :wink:

Jeśli chodzi o glazurę w kuchni, to była kupowana w LM i nazywa się Space krem.

Nie są to niestety pojedyńcze płytki, tylko potrójne i glazurnik ciął każdą wzdłuż "fug".

O! jak to gospodyni sprytnie Manuela przemilczała 8) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję, miałaś zdolnego terakotnika :wink: A już myślałam, że będzie łatwo :D . W kuchni będę miała za kozą ścianę z cegły, to taka cegiełka kremowa nad blatami bardzo mi pasuje. Jeśli będzie trzeba, będę ciąć

Też lubię stare meble, nawet posiadam i sama ( pod okiem fachowca ) je odnowiłam. teraz, po latach i kotach, należy im się ponowny lifting.

Dziękuję jeszcze raz.

Manuel rzeczywiście OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, glazurnik zdolny, ale wybitnie leniwy :lol:

Jeśli chodzi o cięcie, to dość łatwo idzie, bo w tych "fugach" nie ma glazury, więc można ciąć na zwykłej maszynce łamiącej - szlifować w zasadzie nie trzeba, bo i tak jest zafugowane. Tak czy inaczej, policzyli sobie słono za tę robotę :x

 

PS. Już mi się podoba Twoja kuchnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...