Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Nioooo, Kasia, awatarek zaje.isty :lol: :lol: :lol:

 

Onna, tarty mi właśnie parę dni temu chodziły po głowie :lol: :lol: :lol:

 

Kachna, ja se nieźle radzę z niskim ciśnieniem :wink:

 

Na razie rozglądam się za lokalem i myślę intensywnie opracowując różne warianty :roll: Poza tym muszę jednak przeczekać chwilę, aż się sytuacja uspokoi. Przecież jakbym dziś poszła do banku, to by mnie śmiechem zabili :lol: :lol: :lol:

Liczę, że od Nowego Roku będzie można już coś podziałać :roll:

Zresztą mam parę lokalików na oku, które właśnie za jakiś 1-2 m-ce będą wystawione do wynajmu :roll: Mam czas, żeby przewąchać sprawę :wink:

 

Nie odzywam się, bo z premedytacją unikam forumowego złodzieja :lol: Zresztą trudno mi się w tej chwili skoncentrować na czymkolwiek, co nie wiąże się z koncesjami, projektami, sanepidami itd. No, chyba że jest to lokal do wzięcia :lol: :lol: :lol:

Nawet śledzenie wątków sprawia mi problem, bo łapię się na tym, że skrupulatnie odwiedzam wszystkie wątki i pojęcia nie mam, co w nich jest :oops: :oops: :oops: Poza alkoholem i żarciem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie.... Olga ja wszystko rozumiem, naprawdę, ale choć uśmieszek zostaw, że wsio is all right

 

Ciesze się, że znów węszysz....bo to oznacza, że wcześniej czy później będzie forumowa knajpka do wyhaczenia na spotkania. Ale jednak musze Ci zrobić wyrzut, ze nas zaniedbujesz... ja wiem, żeś ciut usprawiedliwiona, ale jednak wyrzutu nie cofnę...

 

 

Czymiem wciąż kciukaski... i czekam na dalsze wieści...

 

 

buziaczki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucaj, wyrzucaj :lol:

I zadzwoniłabyś czasem, a nie tylko się odgrażasz :wink:

 

Poza tym u mnie zawsze wsio olrajt, jeśli się nie odzywam. Przeca jak coś się dzieje, to natychmiast Wam płaczę w mankiet :oops: :wink:

 

Powiem Wam, że niedługo w tym mieście to same banki będą :evil: Na dodatek bez pieniędzy, jak tak dalej pójdzie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga - trzymam kciuki, żeby udało Ci się znaleźć lokal :D bo jak nie znajdziesz to gdzie się będziemy na kawce wszystkie spotykały co? I pisz od czasu do czasu :D

Lipowa Panienko - dobrze wiedzieć, że w Żywcu będzie następna forumowa kajejka 8) :D

 

miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...