Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Musisz sie dowiedziec tego o czym Olga pisze... jak ten wylot cieplego bedziesz miala z przodu to sprawe masz zalatwiona i mozesz ladowac pod blat 8)

a jak nie :cry: :cry: :cry:

mi się TYLKO ten piekarnik podoba :x

 

To będziem kombinować dalej :wink: Co się martwisz? Można dać kratkę w blacie za płytą np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się TYLKO ten piekarnik podoba :x

 

To będziem kombinować dalej :wink: Co się martwisz? Można dać kratkę w blacie za płytą np.

albo wybić dziurę w ścianie na zewnątrz (kuchenka będzie przy ścianie zewnętrznej) :lol:

 

Sama widzisz, że możliwości masz tłum :lol: :lol: :lol:

A płytki to już masz położone? Chyba nie jeszcze? Coś mi przyszło do łba :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisek mi wcielo :o

 

a jak nie to z tylu kuchenki bedzie napewno jakies wyjscie na to cieple powietrze... kupisz sobie aluminiowa karbowana rure odpowiedniej srednicy i wyprowadzisz do malej kratki ktora zamontujesz w wyrznientej dziurze w blacie kuchennym miedzy plyta a sciana i tez bedzie git ... a moze sa juz gotowe takie ustrojstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi tylko do głowy, że wtedy można pokombinować z jakąś płytą gk te 3-4 cm od ściany i na niej powiesić okap :roll: Albo nawet wysunąć o 5 cm cały "piec" do przodu, żeby jeszcze było miejsca trochę dookoła płyty :roll: Zależy od głębokości płyty, ale podumać coś można w tym kierunku :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dyskusja o piekarniku...

Ja powiem tak - jak zobaczyłam zdjęcie to ten mój jest taki sam jak kachny tylko sterowany normalnie nie sensorami. Ja miałam odwrotny problem - napisane było że do zabudowy pod blatem :D z tego co pamietam i dopytywalam czy w takim razie w słupku może byc. Okazalo się że może. Ten piekarnik ma tzw "zimne szyby" kachny na pewno też bo to nawet wyższy model, ale warto sprawdzic. Wydaje mi się że jak ma zimne szyby to powietrze wylatuje przodem - jest taka szpara między szybami. Więcej nie wiem, jak w środę beda mi szafę montowac to sie dowiem. Czy w szafce w słupku jest miejsce na wentylację ze tak się boicie że za płyta go nie ma????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onna -byłam dziś w sklepie RTV-EURO AGD, to u nich będę kupować agd. Niestety -nie są w stanie udzielić mi odpowiedzi :-? kazali dzwonić do Electroluxa :o Ty masz może model 67000X? -też o nim myślałam -tam faktycznie pisze: pod płytą... ale ten EOB68000 ma za...ste funkcje i strasznie mi na nim zależy. Z kolei w sklepie mnie nastraszyli, że jak zamontuję niezgodnie z instrukcją (w której notabene nic oprocz powyższego rysunku nie ma o montażu :evil: ), to może mi w razie awarii gwarancja i serwis nie wypalić :-? ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...