Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

:lol: :lol: :lol:

 

Jak tam poszukiwania serwisu?

a daj spokój :evil: albo brzydkie, albo nie ma, albo cholernie drogie :evil: (chyba się nie obrazicie jak każda dostanie inny kubek, jakbym nic do soboty nie znalazła? :roll: )

No, śmiertelnie się obrazimy :lol:

Kasiu, moja rada - nie szukaj na siłę :wink: Coś sie trafi, coś zobaczysz fajnego za jakiś czas i będziesz żałować, że się pospieszyłaś :roll: Przecież chyba wszyscy rozumieją, że w nowym domku są ważniejsze i pilniejsze rzeczy niż nowy serwis :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ju miałam bo obudziłam się o 10 z okrzykiem - mężu wstawaj, masz na 11 do pracy- i pogoniląm zrobić coś na śniadanie. A potem padłam.

temu kotu to brakuje laptopa przy sniadanku...

Jak znam życie, to na laptopku się leży i grzeje d... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kachna, ale patrz, u Ciebie wątek z serwisami sie przyjął a u mnie nie i dalej nie mam... Mam tylko taki codzienny. Też mi się niektore podobaly

Ja mam tylko taki codzienny :lol:

Po głębszym namyśle uznałam, że inny mi niepotrzebny - proszonych kolacji robić nie będę, bo za leniwa jestem, a rodzinka i znajomi jak najbardziej mogą na zwykłym :lol: Kupiłam w oszołomie taki na sztuki, jak coś się stłucze lub obtłucze, to idę i dokupuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam , chyba nawet go pokazywalaś. Mój tez jest na sztuki, tylko te sztuki czasem ię odcieniem różnią. NAwet próbowalam namirerzyc producenta ale to chyba sprowadzane z jakichś chin albo co...

ale taki odświętny by się przydal, koniecznie z wazą, bo ja mam z kuchni do pokoju daleko i latanie z pelnymi talerzami grozi utratą obiadu.

oczywiśćei podobal mi się taki nieprzyzwoicie drogi, z Villa Italia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ale laptop grzeje od spodu. Przynajmniej mój...

Olga, o co chodzi z tym Twoim podpisem, bo nie jestem w temacie???

O drzwi chodzi, czy o zlot? :lol:

Drzwi - mama będzie wymieniać, a może się komuś przydadzą - dziś będę, zrobię foty :lol:

 

A zlot jest 27.06 w Urzucie pod Warszawą - może byście się wybrali?

 

PS. Mój lapek grzeje cały, no i zawsze można się na klawiaturze uwalić - też ciepła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o drzwi mi chodzilo. Zlot to nie, ja się gubię w dzikimtłumie. Tak naprawde znam tylko Was i to "znam" to dużo powiedziane...

a Olga jak sprawa Twojej knajpy??? Bo my sie wybieramy już jakiś czas do Wwy i tak czekam ;)

 

a wracajac do naczyń, wczoraj odnowilo się mojke zachorowanie na zestaw do sushi. Byliśmy wz mężem w susiarni i próbowaliśy tym razem odważniej. A raz sama robiłąm i naprawdę stajemy się fanami powoli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

 

Jak tam poszukiwania serwisu?

a daj spokój :evil: albo brzydkie, albo nie ma, albo cholernie drogie :evil: (chyba się nie obrazicie jak każda dostanie inny kubek, jakbym nic do soboty nie znalazła? :roll: )

 

szalona jakaś jesteś....

Ja wczoraj miałam ponad 20 osób i 4 dzieci. I mam tylko 14 talerzyków. Resztę dokupiłam tanim kosztem papierowe. I co? nic się nie stało, mniej sprzątania było i tak samo smakowało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam , chyba nawet go pokazywalaś. Mój tez jest na sztuki, tylko te sztuki czasem ię odcieniem różnią. NAwet próbowalam namirerzyc producenta ale to chyba sprowadzane z jakichś chin albo co...

ale taki odświętny by się przydal, koniecznie z wazą, bo ja mam z kuchni do pokoju daleko i latanie z pelnymi talerzami grozi utratą obiadu.

oczywiśćei podobal mi się taki nieprzyzwoicie drogi, z Villa Italia

Nie pokazywałam, chyba tylko miałam zamiar :lol:

Też chińszczyzna i też się różnią odcieniem, ale że on ogólnie taki 'siermiężny' trochę, to te różnice nie przeszkadzają całkiem :lol:

A takie odświętne też mi się niektóre podobają straszliwie :roll: Te drogie oczywiście :lol: :lol: :lol:

Ale ja jem w kuchni, albo w łóżku :oops: Siedzi się u mnie też w kuchni raczej, a nawet jak uruchomię w końcu salonik, to raczej nie będzie okazji, żeby odświętny uruchamiać :lol: :lol: :lol:

Może kiedyś, jak już nie będę wiedzieć, co z kasą zrobić, to sobie strzelę taki serwisik :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o drzwi mi chodzilo. Zlot to nie, ja się gubię w dzikimtłumie. Tak naprawde znam tylko Was i to "znam" to dużo powiedziane...

a Olga jak sprawa Twojej knajpy??? Bo my sie wybieramy już jakiś czas do Wwy i tak czekam ;)

 

a wracajac do naczyń, wczoraj odnowilo się mojke zachorowanie na zestaw do sushi. Byliśmy wz mężem w susiarni i próbowaliśy tym razem odważniej. A raz sama robiłąm i naprawdę stajemy się fanami powoli ;)

 

Ja też kiedyś byłam w suszarni, u teściowej tam, gdzie się tytoń suszy :lol: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o drzwi mi chodzilo. Zlot to nie, ja się gubię w dzikimtłumie. Tak naprawde znam tylko Was i to "znam" to dużo powiedziane...

a Olga jak sprawa Twojej knajpy??? Bo my sie wybieramy już jakiś czas do Wwy i tak czekam ;)

 

a wracajac do naczyń, wczoraj odnowilo się mojke zachorowanie na zestaw do sushi. Byliśmy wz mężem w susiarni i próbowaliśy tym razem odważniej. A raz sama robiłąm i naprawdę stajemy się fanami powoli ;)

Moja knajpa na razie w fazie projektów, więc mogę Was z przyjemnością zaprosić do siebie tylko :lol: Szukam brakującej kasy :roll:

 

Jeśli chodzi o sushi, to ja raczej nie jestem wielbicielką :roll: Zjeść - zjem, ale wolę schabowe :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiśćei podobal mi się taki nieprzyzwoicie drogi, z Villa Italia

no własnie, tylko ludzi drażnią swoją urodą i cenami :evil:

ja wczoraj wyczaiłam taki -SWING -polskiej firmy "Karolina", obiad + kawa ok 1100zł:

http://images8.fotosik.pl/40/c1750d3f8c9110famed.jpg

http://images6.fotosik.pl/481/0b2ea398e01f8b91med.jpg

http://images6.fotosik.pl/481/6103f6674c59f732med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiśćei podobal mi się taki nieprzyzwoicie drogi, z Villa Italia

no własnie, tylko ludzi drażnią swoją urodą i cenami :evil:

ja wczoraj wyczaiłam taki -SWING -polskiej firmy "Karolina", obiad + kawa ok 1100zł:

http://images8.fotosik.pl/40/c1750d3f8c9110famed.jpg

http://images6.fotosik.pl/481/0b2ea398e01f8b91med.jpg

http://images6.fotosik.pl/481/6103f6674c59f732med.jpg

 

eeeeeeeeeeeee

czułabym się jak u starej ciotki na odwiedzinach...jeszcze koronkę na stół do tego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakaś definicja, że biały to do zmywarki? :o

Bo ja i u mamy i tu miałam zawsze nie-białe i nigdy im zmywanie w zmywarce nie zaszkodziło :lol:

No jak wyszukuje po sklepach inetowych z opcją "do zmywarki" -to jakoś 90% mi białych "wyskakuje" :-? ... babka w sklepie Witek's tłumaczyła mi że te "wzorzyste" to mają jakąś ilość cykli zmywarkowych które sa w stanie "przeżyć", może Twoje jeszcze tej liczby nie przekroczyły :)

 

Mam teraz do Was pytanie jak myslicie? -czy na bierzmowanie daje sie jakieś prezenty? bo mnie zaszczyt kopnął :roll: i mam być jutro "matką" (czy jaktotam się mówi) na bierzmowaniu bratanicy męża- no i mam coś kupować czy co? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...