Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Z jakością mebli u nich różnie - zazwyczaj idzie to w parze z ceną :wink:

Te porządne mają w zasadzie ceny takie jak wszędzie indziej :roll:

Te tanie, to zawsze jedna wielka niespodzianka - albo będzie nie do zdarcia, albo się rozpadnie zaraz :lol:

 

Widziałam jakiś czas temu na allegro szafkę do łazienki, dokładnie taką, jaka mi potrzebna - "jedyne" 700 :x

Teraz w Ikei, "prawie" taka, jak mi potrzebna - "jedyne" 650 :-? Tylko ciut za duża, nie wejdzie, ale przestałam się szczypać, że ta pierwsza droga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Olga,

spóźnione, ale baaaardzo szczere życzenia z okazji imienin - zdrówka, wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń i planów, jakie krążą Ci w głowie

 

http://img149.imageshack.us/img149/7214/wielkiere.jpg

 

W prezencie dla Ciebie kilka przyjemnych obrazków na miły dzień:

różane ogrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :lol:

 

Monia, Wiola, dzięki za życzenia, imieniny jakieś miałam faktycznie, ale to już historia :wink:

 

Małgoś, wiem - ja też tę z przesuwnymi drzwiami chcę. Dlatego mi się nie spieszy i wolę najpierw zrobić rzeczy, których mi bardziej brakuje :roll: Natomiast dzięki tej szafce z Ikei, z czystym sumieniem uznałam, że jednak nie są takie drogie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Wczoraj się zabrałam za odgruzowywanie saloniku :roll:

Cały dzień roboty, masa dupereli posegregowana i wyniesiona do piwnicy, a pokój wygląda, jakby nic z niego nie ubyło :roll:

 

Zrobiłam porządek w narzędziach... to nieuchronnie oznacza, że zaraz się zabiorę za jakieś roboty i znowu wsio rozpitolę po całej chałupie :roll:

 

Echhh, Marysia by się przydała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Wczoraj się zabrałam za odgruzowywanie saloniku :roll:

Cały dzień roboty, masa dupereli posegregowana i wyniesiona do piwnicy, a pokój wygląda, jakby nic z niego nie ubyło :roll:

 

Zrobiłam porządek w narzędziach... to nieuchronnie oznacza, że zaraz się zabiorę za jakieś roboty i znowu wsio rozpitolę po całej chałupie :roll:

 

Echhh, Marysia by się przydała :roll:

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

ostatnio też o niej myslałam, ze by mi sie przydała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...