Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

U mnie nie ma problemu słońca, chyba że w samo południe - ale wtedy to ja jeszcze "się zbieram" :lol: :lol: :lol:

Poza tym podwórko jest w zasadzie cały czas zacienione przez drzewa - nie nagrzewa się tak, wczoraj całkiem przyjemnie było, choć gorąco :wink:

Gorzej, jak się do sklepu przeszłam i na ulicy mnie zabił żar od rozgrzanego asfaltu i chodnika :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Monia, ja nie szaleję tylko korzystam z okazji :lol:

U mnie to się objawia głównie zwiększonym pierdzielnikiem w reszcie chałupy :roll:

 

Odgruzowałam mały pokój.... w efekcie nie ma gdzie nogi w sypialni postawić :roll: :roll: :roll:

 

Ku..... czekam na kaskę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wypłatkę?? :wink: :lol: :lol:

 

Olga, daj mi adres :wink: , bo monsz zdziwiony, że nadal nie wiem gdzie mam jechać.... :lol: :lol:

I nie wiem, jak to zrobimy z sobotą, czy najpierw wpakować się do Ciebie czy może pojechać coś zwiedzić, bo Ty to pewnie i tak wszystko znasz :wink: :lol: :lol:

 

z Końskowolą dooopa, otwarcie niby w sobotę, ale wówczas jest tylko rajd rowerowy a wystawa róż dopiero w niedziele i to po 14tej :-? :evil: :evil:

bez sensu :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, Kochanie, jutro się zdzwonimy/spiszemy... bo jak Ci dzisiaj dam adres, to będziecie błądzić do końca świata :lol: Kolesianka mi się z imieninami zameldował :roll: :lol: :lol: :lol:

Jestem ledwo ciepła i mam problemy z trafianiem w klawisze :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...