Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

No nareszcie. Powitać. Cioci bardzo pasuje taki bobas 8)

Czyli miałaś wesoło :)

Wesolutko jak w ruskim cyrku :lol:

Po raz kolejny powtórzę, że trza mieć nielichą kondycję, żeby być rodzicem :roll: Ciocia ledwo wyrabiała :oops: :wink: :lol: :lol: :lol:

Ale żałuję, że już pojechali - jeszcze jest tyle fajnych miejsc, a mina Dawidka na widok wielkiego placu zabaw - bezcenna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuś, ja też się stęskniłam, ale wierz mi - jak wychodziliśmy po śniadaniu 'na miasto', to wracaliśmy koło 21ej, zanim się dzieciaki poprało i pospało robiła się prawie północ :lol:

A my też padnięte po całym dniu biegania po różnych atrakcjach, nawet nie miałyśmy już siły tak na spokojnie pogadać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, hej :p

jestem, żyję, nawet, że trochę odespałam :wink: :lol: :lol:

 

 

Olga, baaaardzo, bardzo Ci dziękuję za wszystko.

Za przyjęcie nas pod dach :wink: , za ugoszczenie, pomoc duchową i pomoc przy dzieciach :wink: :lol: :lol: :lol:

Że o tych jazdach do ogrodniczych nie wspomnę.... :oops:

 

Fajna z Ciebie ciocia, Dawidek tęskni, już od rana się o Ciebie pyta :roll: :wink:

 

Mąż sie stęsknił, normalnie juz nie pamiętam kiedy do mnie kochanie powiedział... :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

było super, będziemy mieć długo co wspominać, jeszcze raz dzięki http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekałam choćby na malutki sms ... :(

 

Moniś :oops:

Przepraszam Cię, ale telefon prowadził swoje życie, do nikogo nie pisałam ani nie dzwoniłam, bo znaleźć go w torebce... :-?

Wszystko ciągle gubiłam, cała torba wypakowana była ciągle rzeczami dzieci, to zupki, to mleczko, to soczki, słodkości, pieluchy, pampersy... :roll:

I nic znaleźć nie mogłam w tej torebce jak trzeba było :evil:

 

Ale nie zapomniałyśmy o Tobie :wink: , muszisz wpaść do mnie na kawkę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Ty Kachna na łatwiznę nie leć. Weź sie za czytanie, dobrze Ci czasem dawka kultury zrobi :wink:

Święta racja, nawet nie chce jej się przeczytać kilku ostatnich postów - krótkie streszczenie jest powyżej :x

 

Dzień dobry :wink:

 

Aniu, bardzo mi było miło - zapraszam ponownie :wink:

Dzieci masz cudowne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...