Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Cześć :D

 

Wściekłam się wczoraj :x Okazało się, że Ikea wycofuje grube materace do tych sofek, które wkleiłam. Cienkie są do d... :-?

 

Oczywiście zero informacji w tym temacie na ich stronie, czy u sprzedawcy - dwa razy się dopytywałam w ciągu ostatnich 3 tygodni i były. Trzy razy mogłam kupić, gdybym o tym wiedziała. A wczoraj już nie było w obu Ikeach w Warszawie. W wyniku interesującej korespondencji e-mail dowiedziałam się jak na wstępie :x Pracownicy Ikei również :-?

Są w Gdańsku, Katowicach i Poznaniu - Ikea oczywiście nie ściągnie mi tego :evil: Pozwoliłam sobie poinformować ich na piśmie, co myślę o ich zarządzie :-?

 

I teraz mam zgryza, bo mogą wycofywać, ale też mogą coś wprowadzić na to miejsce - w końcu od 1.08 jest nowa oferta :roll: Mogą też nie wycofać, ale zmienić cenę :roll: Mogą olać i zostawić tylko ten cienki dodupny materacyk.

 

A teraz moje opcje:

1. Olać Ikeę i szukać czego innego - sęk w tym, że szukam od półtora roku i innych opcji w zasadzie brak, również w zdecydowanie wyższych cenach. Jedyną alternatywą (nawet taniej) są na allegro takie składane sofy z gąbki, bez żadnego stelaża. Toto jest nawet znośnie wygodne, ale wygląd całkiem do mnie nie przemawia :-? Ostateczność :roll:

 

2. Jechać w sobotę do Poznania po ten materac, zaklepując go wcześniej w jakiś sposób :roll: Stelaż mogę dokupić u siebie :roll:

 

3. Kupić stelaż i zamówić materac u tapicera - opcja do rozważenia, będę dziś dzwonić i pytać o cenę takiej imprezy :roll: Pewnie wyjdzie drożej, za to przynajmniej kolorek od razu będę miała taki, jak chcę :roll: Pytanie, ile drożej :roll:

 

3a. Kupić stelaż w Ikei, kupić gąbkę na allegro i tkaninę obiciową - uszyć samej :roll: Proste toto, jak konstrukcja bata. Wyjdzie taniej (nie liczę obicia, bo jak znam siebie, to tu mogę poszaleć z ceną materiału), ale pytanie, czy starczy mi weny na to szycie :roll:

 

4. Czekać, co nowego wymyśli Ikea w nowej ofercie :roll: Okaże się w ciągu tygodnia mniej-więcej :roll:

 

Opcja niekupowania niczego nie wchodzi w grę, bo znów mi się kasa na pierdoły rozejdzie, a pokój samoistnie zagraci :roll: :oops: :lol:

 

 

 

A teraz z zupełnie innej beczki :wink:

Łodpaliłam wczoraj sprzęta :o

Wiola, pytałaś, czy trzeba człowieka? Prawie nie :lol: Niemowlak by to poprowadził - żadnej siły nie wymaga, jednym palcem można prowadzić. W porównaniu z odkurzaczem, czy froterką jaką pamiętam z dzieciństwa, to jak zabaweczka :lol: :lol: :lol:

Na pewno nie jest to sprzęt do użytku codziennego, ale już wiem, że warto było i że będę używać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Małgoś, faktycznie to samo - tylko nic nie piszą o materacu, żadnych danych :roll:

A różnica w cenie 2 stówki + 2 transport, opłaca mi się żyć do bryczki wetknąć i pojechać do Ikei, nawet w Poznaniu czy Katowicach :roll:

Ale warto wiedzieć, że warto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki, znalazłam też z cenami :roll:

No nic, myślę teraz :roll: Do weekendu mam czas, żeby się na coś zdecydować :wink:

Pierońsko drogo przesyłki mają :roll: No i nie wiem, czy aż tak mi się to podoba, żeby dać więcej kasy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...