Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Skąd ja to znam? Jestem specjalistką od utykania w połowie :lol: :lol: :lol:

myślałam, że tylko ja tak mam - najpierw wielki zapał, wszystko bym poprzestawiała do góry nogami, byle nie robić przerwy, bo jak już przerwa nastapi, to ... po ptokach :oops: Za cholerę nie mogę się zmobilizować ponownie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam? Jestem specjalistką od utykania w połowie :lol: :lol: :lol:

myślałam, że tylko ja tak mam - najpierw wielki zapał, wszystko bym poprzestawiała do góry nogami, byle nie robić przerwy, bo jak już przerwa nastapi, to ... po ptokach :oops: Za cholerę nie mogę się zmobilizować ponownie :roll:

Dokładnie, jak piszesz :lol: :lol: :lol:

Dziś się muszę zmobilizować i pomalować 2gą stronę sofy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się pochwalę :lol:

Wczoraj wykorzystałam wizytę mamy, żeby przymierzyć półkę do ściany w kuchni i zaznaczyć miejsce na dziury w ścianie :lol: :lol: :lol:

Przy okazji zauważyłam, że tam jakieś nietypowe, długie kołki są mi potrzebne :-? Ciekawe, ile mi zajmie kupienie takich? :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O totototo... :lol: Koncepcji też mam od groma :lol:

Jakby tak podliczyć, to roboty na wszystkie weekendy do końca 2011 :lol: :lol: :lol:

coś jak u mnie :lol: :lol: :lol: :lol: brakuje tylko kogoś, kto by to zrealizował :lol: dzisiaj mam zamiar zaprezentować Markowi moją nową koncepcję dot. naprawienia schodów - zapobiegnie to konieczności ich skuwania, a koszt naprawy będzie kosztował zero zł, ale troszkę pracy rąk małżonka :lol: Zobaczymy jak mi pójdzie i co na to powie :lol: Rano powiedział, że przecież wiem, że zrobi dla mnie wszystko, więc trzymam Go za słowo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O totototo... :lol: Koncepcji też mam od groma :lol:

Jakby tak podliczyć, to roboty na wszystkie weekendy do końca 2011 :lol: :lol: :lol:

coś jak u mnie :lol: :lol: :lol: :lol: brakuje tylko kogoś, kto by to zrealizował :lol: dzisiaj mam zamiar zaprezentować Markowi moją nową koncepcję dot. naprawienia schodów - zapobiegnie to konieczności ich skuwania, a koszt naprawy będzie kosztował zero zł, ale troszkę pracy rąk małżonka :lol: Zobaczymy jak mi pójdzie i co na to powie :lol: Rano powiedział, że przecież wiem, że zrobi dla mnie wszystko, więc trzymam Go za słowo :lol:

Nooo, skoro minie go skuwanie, to chyba powinien się ucieszyć, nie? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...