Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Czemu malowaś ten stelarz? To całkiem surowe drewno było? Lakierowałaś? I dlaczego jeszcze raz musisz to robić?

A mi zasłonki nie przeszkadzają, choć miałam parawan przy 70cm wannie :wink: :lol: Ale taki 3 częściowy, na stałe. Przesuwał sie jak szafy wnekowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, ja właśnie kiedyś u kogoś testowałam taki 3częściowy, przesuwny parawan i dopóki tego nie zrobiłam, to byłam miłośniczką parawanów :lol: Nawet przy kąpieli w wannie nie było gdzie łokci położyć i kiepsko się książkę trzymało :wink:

 

A stelaż z surowego drewna, więc czymś go trzeba było potraktować. Potraktowałam go tą ikeowską bejcą w kolorze "antyczne drewno" (cokolwiek oznacza :wink: ). Ona jest na oleju, więc na nią już nic się nie daje. A muszę pomalować drugi raz, bo jednak trzeba przeszlifować, a poza tym dość nierówno się wchłonęła ta pierwsza warstwa :roll: No i pasuje mi jeszcze trochę ją przyciemnić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak bejca to trzeba 2 razy. Wyrównuje wtedy.

 

Mi sie wygodnie leżało w tej wannie bo była niesamowicie dobrze wyprofilowana, takze pod ręce. nie spotkałam nigdzie takiej wanny a szkoda, bo to super sprawa była. Nie wiem nawet kto był jej producentem. Jak kupowąłam kilka lat temu to nie miałam czasu na zastanowienie bo glazurnik juz czekał w domu na jej obłożenie płytkami :lol: Dobrze ją jednak wspominam bo przy 170cm długości wchodziło w nią, dzieki temu wyprofilowaniu, bardzo mało wody. Wadą jej bylo to, ze w 2 osoby tam nie szło wleźć. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tę małą dziurę to już się zalepi płytą osb, albo gk i będzie po sprawie.

nie bedzie to przeszkadzało, bo schody i tak chcę obudować dolecowo drewnem dębowym

Moniu -ja u siebie taką dziurę też zatkałam płytą k-g -teraz nikt by się nie zorientował że tam dziura była :) a schody tez stolarz "poprawiał" (musiał dodać jeden stopień, żeby złagodzić pozostałe, bo były za strome i za "płytkie"). Będzie dobrze :) !

Tu po prawej widać "dziurę":

http://foto3.m.onet.pl/_m/3164443903454d41a7d26a452b51c9f3,5,19,0.jpg

tu od strony kotłowni (pod sufitem):

http://foto0.m.onet.pl/_m/93ec2dbf9bf2c73e0859ebf49cab11d0,10,19,0.jpg

-a tu już bez:

http://images6.fotosik.pl/452/da84321025e51b67med.jpg

http://images41.fotosik.pl/47/89507afc3d0be1afmed.jpg

Kasiu, piękne te Twoje schody :roll: :o

Jaki masz teraz wymiar stopni? Wys. i głębokość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dopadło mnie rozleniwienie ogrodowe. Jka ono sie przejawia? Przestają mnie interesować nowe nabytki do ogrodu :o Po cześci dlatego, ze nie mam już gdzie sadzić. Miejsca na nowe rabaty dużo ale nie ma mi je kto pomóc zakładać a ja juz chyba siły na to nie mam... :roll: Tylko róż kilka chcę dokupic jesienią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dopadło mnie rozleniwienie ogrodowe. Jka ono sie przejawia? Przestają mnie interesować nowe nabytki do ogrodu :o Po cześci dlatego, ze nie mam już gdzie sadzić. Miejsca na nowe rabaty dużo ale nie ma mi je kto pomóc zakładać a ja juz chyba siły na to nie mam... :roll: Tylko róż kilka chcę dokupic jesienią...

Mnie też dopadło :roll:

Miejsca brak :roll:

No i w domu trochę roboty trzeba nadgonić, póki mam fazę :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem :lol: Marek jest taki, że zrobi dla mnie wszystko, nawet jak coś jest zupełnie pozbawione sensu :lol: Za to Go lubię :lol: :wink:
Witam mis Ok 8) Chyba to zamało trochę ,lubię, co to kurka jest :wink: :wink: dlatego ja nigdy nie wierzę kobiecie :p :p

Ze wzajemnością, jak mniemam? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...