Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Wiem o tych hurtowniach w Jankach... to chińszczyzna jest wszystko :-?

 

Sorki, to po prostu musi być to i nie ma innej opcji :roll: W ostateczności będą pasy, ale musi być materiał z tej właśnie kolekcji :wink:

Czasami tak mam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę sobie kupić sofkę z ikei i na nią dam cokolwiek, byleby kolorystycznie pasowało :wink:

 

Ale w te antyki wpakuję kupę kasy w renowację, to nie będę oszczędzać na tkaninie i za parę lat wymieniać - nie ten model :roll: A to jest prawie identyczne jak oryginalne obicie, którego resztki zostały na meblach :roll: I to jest materiał, który wytrzyma najbliższe 50 lat :wink:

Wierzcie mi, ja naprawdę się zlatałam za czymś tańszym, ale to nie ta bajka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę sobie kupić sofkę z ikei i na nią dam cokolwiek, byleby kolorystycznie pasowało :wink:

 

Ale w te antyki wpakuję kupę kasy w renowację, to nie będę oszczędzać na tkaninie i za parę lat wymieniać - nie ten model :roll: A to jest prawie identyczne jak oryginalne obicie, którego resztki zostały na meblach :roll: I to jest materiał, który wytrzyma najbliższe 50 lat :wink:

Wierzcie mi, ja naprawdę się zlatałam za czymś tańszym, ale to nie ta bajka :roll:

potwierdzam, na takich rzeczach nie ma co oszczędzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorsli, w innych sklepach mają tylko katalogi z próbkami, centralny magazyn jest u nas na Woli, mają też duży sklep z tkaninami w Al. Jerozolimskich - facet mi mówił, że do innych swoich sklepów tylko pod zamówienia wysyłają :roll:

 

Amalfi, nie patrzyłam, zaraz popatrzę :wink:

 

Wiola, pasy też ładne, ale ja mam jakieś fobie pasiaste, nie wiem, czy będę umiała żyć z pasami :lol: :lol: :lol: Ale na to się zanosi - ponoć fobie trzeba leczyć :wink:

 

Magi, dzięki, dzień b. miły - przywieźli mi biblioteczkę, fotki w drodze :lol:

 

Ania, co tam u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amalfi, już popatrzyłam - dzięki za linka, przekonałam się, że ja to jednak oszczędna kobita jestem :wink:

Ta moja tkaninka "jedynie" 298 zeta/mb 280cm szerokości :roll: Na to co im zostało minus 20% :roll: Problem, że potrzebuję 7-8 mb, a pasów to chyba nawet więcej by było, muszę podjechać, zmierzyć raport :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, sorki, z tortem nie pomogę, tylko jeden umiem robić :lol: I śmietanowy - to dwa :wink:

 

A elewację to wiesz, ja bym walnęła jakiś zielony, ale ja to wszystko na zielono, więc kolorystycznie nie podpowiadam, bo nudno :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jeśli chodzi o dekorację tortów, to już zupełnie przekracza moje możliwości :lol: Moje są okrągłe, a przy mojej rodzinie, to po 5 minutach ich nie ma, więc szkoda wysiłku - pochłoną wszystko :lol:

 

 

 

 

 

Tadaaam!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

http://lh3.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/SoqKfjXGhDI/AAAAAAAADFE/1Ck3FnYUwJQ/s800/P8181225.JPG

Pan zrobił wielkie oczy i nie chciał wierzyć, że to nie pod tę biblioteczkę tę ścianę malowałam :lol:

Choć chyba trzeba domalować jednak ten czerwony pas na dole, do listew :roll:

http://lh4.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/SoqKq2g6l9I/AAAAAAAADFI/XaYelv9PvRQ/s800/P8181226.JPG

Na razie pusta i się wietrzy, bo delikatnie czuć jeszcze chemię - choć facet mówił, że była tylko oczyszczona i w zasadzie żadnych innych napraw nie wymagała :lol:

Jest piękna, na żywo jeszcze piękniejsza :lol:

http://lh6.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/SoqKR62ovXI/AAAAAAAADE8/P9a2gt-l0FI/s800/P8181223.JPG

 

To jeszcze plebiscyt - barek w prawym skrzydle, czy w lewym? :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...