Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Czesc :lol:

 

Ja nie będę narzekać bo to grzech w moim przypadku. Nie dopina mi się odkąd skończyłam 18 lat i uznałam sie za dorosłą. ALe jestem w miare zdrowa, mam ręce, nogi i resztę zmysłów i zmysłowa też jestem i wogle ....

 

I WY TEŻ :lol:

ps. tematów do narzekania zawsze mamy mnóstwo.

Trzeba znaleźć pozytywne strony i wziac sie w garsc. Mówię to ja, tak samo biedna jak i wy. od tygodnia jadę na pożyczonych a dziś mi się kontrolka znowu zapaliła :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zaczynać rozmowę od pytania: "co dobrego słychac u Was"?

 

Własnie miałam osobiste refleksje na temat warunków i sytuacji, która co prawda jest nieco trudna, bo wykończeniówka pochłania mnóstwo pieniędzy i nerwów, a w czasie kryzysu żadna praca nie jest pewna...

ale faktem jest, że leżę do góry brzuchem, jem jabłko z Nowej Zelandii i zamawiam płytę indukcyjną, a jest po 20 - tej... hmm.,. to pewnie nieźle mi się powodzi?!?!? :o

 

uszy do góry, dziewczyny!.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :lol:

 

Ja nie będę narzekać bo to grzech w moim przypadku. Nie dopina mi się odkąd skończyłam 18 lat i uznałam sie za dorosłą. ALe jestem w miare zdrowa, mam ręce, nogi i resztę zmysłów i zmysłowa też jestem i wogle ....

 

I WY TEŻ :lol:

ps. tematów do narzekania zawsze mamy mnóstwo.

Trzeba znaleźć pozytywne strony i wziac sie w garsc. Mówię to ja, tak samo biedna jak i wy. od tygodnia jadę na pożyczonych a dziś mi się kontrolka znowu zapaliła :cry:

Wiola, mi też się nigdy nie dopinało (poza krótkimi zrywami) - ale zawsze jak mi się pogarsza, to mnie to ... :x Im jestem starsza tym bardziej... chyba zaczyna docierać, że długo już tak nie pociągnę :-? :roll:

 

Pewnie, że trzeba się wziąć w garść - ale ponarzekać też czasem trzeba, dla zdrowia psychicznego :roll: Byle nie za długo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zaczynać rozmowę od pytania: "co dobrego słychac u Was"?

 

Własnie miałam osobiste refleksje na temat warunków i sytuacji, która co prawda jest nieco trudna, bo wykończeniówka pochłania mnóstwo pieniędzy i nerwów, a w czasie kryzysu żadna praca nie jest pewna...

ale faktem jest, że leżę do góry brzuchem, jem jabłko z Nowej Zelandii i zamawiam płytę indukcyjną, a jest po 20 - tej... hmm.,. to pewnie nieźle mi się powodzi?!?!? :o

 

uszy do góry, dziewczyny!.. ;)

Sure, jabłka z Nowej Zelandii :o O tej porze roku :o Toć to świętokradztwo :lol: :lol: :lol:

 

Co do reszty, powiem tak: chciałabym znów być na etapie wykończeniówki :lol: :lol: :lol: Kredyt jeszcze na koncie, roboty od groma, problem goni problem w takim tempie, że nawet nie ma kiedy się nimi przejąć za bardzo, na dodatek duuuużo zakupów, czyli to, co kobitom najbardziej humor poprawia :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz prawie ciałem i duchem łikendowa jestem :p

 

hej!!!

Ja też, ale prezes rzucił na odchodnym, że życzy miłego weekendy, bo nie wie, czy się jeszcze zobaczymy - na pewno będzie, tylko nie wiadomo, czy przed końcem dnia zdąży :x Czym oczywiście nas skutecznie uziemił do 17tej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłam sobie ukraść fotki :oops: :wink:

Powtórzę, kradnij do woli :lol:

wspaniałe te wnętrza :D

Niooo, przy okazji rozwiązał mi się problem powieszenia ciężkich zasłon na szynie, nad którym się strasznie głowiłam :lol: Ale podpatrzyłam i zrobię tak samo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do reszty, powiem tak: chciałabym znów być na etapie wykończeniówki :lol: :lol: :lol: Kredyt jeszcze na koncie, roboty od groma, problem goni problem w takim tempie, że nawet nie ma kiedy się nimi przejąć za bardzo, na dodatek duuuużo zakupów, czyli to, co kobitom najbardziej humor poprawia :wink: :lol: :lol: :lol:

 

o tym samym dzisiaj rano pomyslałam!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do reszty, powiem tak: chciałabym znów być na etapie wykończeniówki :lol: :lol: :lol: Kredyt jeszcze na koncie, roboty od groma, problem goni problem w takim tempie, że nawet nie ma kiedy się nimi przejąć za bardzo, na dodatek duuuużo zakupów, czyli to, co kobitom najbardziej humor poprawia :wink: :lol: :lol: :lol:

 

o tym samym dzisiaj rano pomyslałam!!! 8)

Bo teraz to już gorzej, nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...