Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Witanko :D

 

Sure, jeśli pytanie aktualne, to ja bym brała ten kurs NBP (o ile mówimy o średnim, oczywiście), chyba że w walucie kredytu zarabiasz :lol: Możliwość kupienia waluty (gdziekolwiek) poniżej kursu średniego NBP to się zdarza pewnie ze dwa razy do roku, no chyba że jakieś totalne wariactwo na rynku się dzieje :roll: Oczywiście ważne, z którego dnia ten kurs miałby być (w stosunku do dnia spłaty) :roll:

Przyznam, że nie spotkałam się z możliwością spłaty po kursie średnim NBP i, na pierwszy rzut oka, to bardzo korzystna możliwość - o ile nie ma dookoła za dużo drobnego druczku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko :D

 

Sure, jeśli pytanie aktualne, to ja bym brała ten kurs NBP (o ile mówimy o średnim, oczywiście), chyba że w walucie kredytu zarabiasz :lol: Możliwość kupienia waluty (gdziekolwiek) poniżej kursu średniego NBP to się zdarza pewnie ze dwa razy do roku, no chyba że jakieś totalne wariactwo na rynku się dzieje :roll: Oczywiście ważne, z którego dnia ten kurs miałby być (w stosunku do dnia spłaty) :roll:

Przyznam, że nie spotkałam się z możliwością spłaty po kursie średnim NBP i, na pierwszy rzut oka, to bardzo korzystna możliwość - o ile nie ma dookoła za dużo drobnego druczku :wink:

Dzięki, OK, właśnie dzisiaj taka opcję wybraliśmy. Za to oczywiście płaci się dodatkową prowizję dla banku, żeby nie było tak różowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko :)

 

Sure, mam nadzieję, że ta prowizja to jednorazowo, a nie przy każdej spłacie? A w ogóle, jeśli można, to daj coś bliżej o tym kredycie - w jakim banku, głównie mnie interesuje :roll:

 

Kur... znowu mnie zabiła głupota w robocie :evil: Cuś mnie zaraz trafi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :roll:

Ja i tak się za pożyczką nie kredytem rozglądam i w złotówkach, więc warunki całkiem inne, ale interesują mnie wszystkie 'niestandardowe' rozwiązania :wink:

Zajrzę do tego Nobla, bo tam mnie jeszcze nie było :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się na szybko :D

 

Kachna, ja też mam w złotówkach i spadło mi nawet więcej (pewnie koło 300 - trudno stwierdzić ile dokładnie, bo mam raty malejące, więc spada i tak).

 

Ale rozglądam się, rozglądam :wink: Na franki dziś nawet nie mam szans, ale trzeba trzymać rękę na pulsie, żeby wiedzieć, co i gdzie "dają" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...