Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Cześć :D

Uwiązałam się, nie? :wink:

 

A tak na serio :roll: Tytułem wyjaśnienia słów parę...

 

Przyznam się, że miałam od pół roku niezłego stresa w robocie - zawaliłam przez własną głupotę jedną umowę, która mogła poskutkować stratą sporej kasy w firmie :oops: Nie były to kwoty, która mogłyby przyczynić się do upadłości, ale przy ogólnej fatalnej sytuacji firmy, czułam się z tym koszmarnie źle, dodatkowo nie było wiadomo, jak to się wszystko skończy - więc nawet po nocach śniły mi się koszmary :roll: Jako dodatek do ogólnej padaki, braku kasy itd., powodowało to moje ogólnie koszmarne samopoczucie, doła, kryzys moralny, czy jak chcecie to zwać :roll:

Jednym słowem wszystko to spowodowało moją nadreaktywność na różne sytuacje i ogólny brak cierpliwości... Czułam się jak jeden wielki wrzód na dupie, taki wiecie... co to od byle tknięcia może wybuchnąć czymś brzydkim :wink:

Wiem, że mogłam być momentami... hhhmmm.... trochę nieprzyjemna, więc chciałam przeprosić, jeśli kogoś uraziłam :oops:

 

 

 

Szczęśliwie w ubiegłą środę feralną sprawę udało mi się rozwiązać przy minimalnych kosztach (nawet nie liczyłam, że da radę tak tanio się wykpić :oops: ), poszły aneksy, korekty itd., więc wszystko już przyklepane i można zapomnieć... Ufff.... Kamień z serca :lol:

 

Znowu mi się chce :wink:

No to wróciłam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga -no to w koncu spokojne swieta przed Tobą -naprawdę się cieszę, że Ci się sprawy wyprostowały :) ...

teraz z kolei ja mam nerwówkę :roll: po 1-wsze umowa do 31.12 i jeszcze nie wiem co dalej.. po 2-gie -o ile bedzie to "dalej" to jednak prawdopodobnie i tak nie skończy się to korzystnie dla mnie.. w wyniku różnych działów, podziałów i perturbacji kadrowych -prawdopodobnie wyląduję w dziale do którego nie chciałam trafić :-? tak więc akurat w moim przypadku Święta bedą raczej stresujące :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga -no to w koncu spokojne swieta przed Tobą -naprawdę się cieszę, że Ci się sprawy wyprostowały :) ...

teraz z kolei ja mam nerwówkę :roll: po 1-wsze umowa do 31.12 i jeszcze nie wiem co dalej.. po 2-gie -o ile bedzie to "dalej" to jednak prawdopodobnie i tak nie skończy się to korzystnie dla mnie.. w wyniku różnych działów, podziałów i perturbacji kadrowych -prawdopodobnie wyląduję w dziale do którego nie chciałam trafić :-? tak więc akurat w moim przypadku Święta bedą raczej stresujące :(

 

Kachna, u mnie to będzie, jak w tym starym kawale o kozie :wink:

Bo firma dalej na krawędzi, wciąż nie wiadomo, co będzie jutro, kasy mi starcza do piątego mniej-więcej :lol: Ale taki kamień z serca i od razu lżej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...