Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Olga, nie chciałabym narzekać, ale u mnie jest identycznie Po zapłaceniu

kredytu i rachunków zostaje mi jakieś 400-500 zł zależnie od miesiąca -

Dlatego skonczyło sie kupowanie kotu sztucznego zarcia, pies też dostaje resztki z obiadu i jakoś to taniej wychodzi. Ciutkę. Tylko że nas jest do wykarmienia 3 osoby, o butach czy kurtce dla dziecka nie wspomne. I na szczęście mam tylko jeden kredyt, a dług mam tylko u brata bo przegrałam zakład :oops:

ALe bedzie dobrze, musi być, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Olga, nie chciałabym narzekać, ale u mnie jest identycznie Po zapłaceniu
kredytu i rachunków zostaje mi jakieś 400-500 zł zależnie od miesiąca -

Dlatego skonczyło sie kupowanie kotu sztucznego zarcia, pies też dostaje resztki z obiadu i jakoś to taniej wychodzi. Ciutkę. Tylko że nas jest do wykarmienia 3 osoby, o butach czy kurtce dla dziecka nie wspomne. I na szczęście mam tylko jeden kredyt, a dług mam tylko u brata bo przegrałam zakład :oops:

ALe bedzie dobrze, musi być, nie?

Jakbym nie kupowała kotu sztucznego, to nie miałaby co żreć :lol: No, może gdzieś tak raz na parę dni, coś by jej skapło - bo tak mniej więcej gotuję :roll:

 

A lepiej być musi, łaski nie robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kot nie ma wyjścia. Czasem dostanie puchę z tesco, ale zauważyłam ze lubi zupy, więc gotuje wiecej i dostaje mi sie peeełna micha :wink:

 

Są ludzie co mają 4 dzieci i tylko jakieś alimenty i też maja 500 zł na zycie i jakoś dają radę. WIęc nie płaczę i muszę przeczekać ten okres aż coś znajdę. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to do rzecznika i to chyba od razu o naruszenie zbiorowych interesów, tylko tam jakaś procedura obowiązuje zdaje się :roll:

 

Też nie wiem, czy warto... dlatego wątek założyłam, jeśli mnie ktoś upewni, że to nie jest zgodne z prawem, to chyba sobie zrobię ten spacerek do rzecznika :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, ja tam jeszcze mam ten kredyt :lol:

wbij w googlarkę "błędne blokowanie kwot na koncie", albo podwójne, pierwsze wylizie :wink:

 

Wg mnie, to jakaś forma zawłaszczenia, może czasowego, czy jak to tam zwał prawnie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: Pognali mnie po zakupy na jutrzejszą wigilię w robocie :evil:

 

trza było zamówić :wink:

Weź mnie nie denerwuj nawet :evil: Myślisz, że nie wpadłam na to? Niestety pewne rzeczy są w naszej firmie nie do przeskoczenia :x :evil:

Można było i do knajpy iść - tak mnie wpieniają te imprezki w biurze, że nie masz pojęcia, chora ze złości chodzę już tydzień wcześniej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...