Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Nie, no ja mam wszystko namoczone na jutro: grzyby, groch, mak też moczę.

Czli dzis jeszcze kapusniak z grzybami i grochem, śledzie kupiłam gotowe, zaraz mąż jedzie po rybę na jutro.

Jutro rano robię tort makowy i spoko. Jestem w domku :lol:

Własnie zjadłam kolejne pierniki do kawki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszek, Magpie, dzięki :D

 

Czesc, kawę jakąś masz? muszę sie kurczę posilić kolejna chyba.

Ja byłam przekonana, ze jeszcze ze 2-3 dni do tej WIgilii i myśle sobie, eee zdążę. A to dziś sroda :o a jutro czwartek :o :o

Wiola, to ja jeszcze lepsza :lol: Przeczytałam, co powyżej i się obśmiałam, tylko jakoś nie dotarło do mnie, że Wigilia w czwartek - cały czas byłam przekonana, że w piątek jest i jeszcze mam kupę czasu :lol: :lol: :lol: Dopiero mnie mama godzinę temu wyprowadziła z błędu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie... spieszyć się i tak nie zamierzam :lol:

Zupa się zrobi sama, pierogi też, sałatka mamą - to co ja mam do roboty? Piernik upiec? :lol: Też się prawie sam robi :lol:

Najgorszy ten pierdolnik w chałupie - kiedy mam sprzątnąć, skoro na forum siedzę? :roll:

Jeszcze muszę podjechać rudego nakarmić, ale to jak się korki skończą, czyli gdzieś tak za godzinkę najwcześniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mu trochę smutno :(

Zastanawiałam się, czy go nie brać do siebie, ale to taka indywidualista jest, że wolę nie ryzykować :roll:

Jak przyjeżdżam, to obowiązkowo 10 min miziania, ale nie więcej, bo się rzuca, po czym sobie idzie i się chowa :lol: Koleżanka mówiła, że przeprowadzkę przeżył z dużym trudem, ok. miesiąca się aklimatyzował - więc nie ma sensu go ciągać na 2-3 dni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i racja. W sumie mówią, ze koty mogą nawet tydzień same siedzieć, oby żreć mieli co. Mój Maniek dziś spagetti dojada :lol: nie wiedziałam, ze tak je lubi ale za każdym razem aż michę wylizuje :lol:

 

 

aaa i ogladałam Norweskiego Leśnego, świetny kot. Podobno duży jak żbik i jeszcze poluje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzyski inaczej rudzielec :lol:

http://lh3.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/SzJ-1JQw1iI/AAAAAAAADtA/KjP1CAPCvZ0/s400/23122009082.jpg

http://lh4.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/SzJ-z4ym71I/AAAAAAAADs8/ADiTowrDXJA/s400/23122009080.jpg

Dzisiaj nawet na głaskanie nie przylazł, tylko bawić się chciał w "kto-ma-ostrzejsze-pazurki" - odpadłam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...