Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Zawsze kurde cos... Dowiedzialam sie, ze moja psiapsiola w ciazy ma bardzo chore dziecko, strasznie mi jej zal... :cry:

 

no zawsze tak jest że jak nie urok, to sraczka :evil: :evil: :evil:

to rzeczywiście trudna sytuacja :cry:

 

wokół mnie też ostatnio nieciekawe rzeczy się dzieją. Jedna koleżanka urodziła dzieciaczka w 27 tygodniu :roll: na razie wszystko z małym jest dobrze, zobaczymy co będzie dalej. a drugim znajomym urodził się zdrowy chłopczyk w terminie, przez cesarskie cięcie i jakaś rypnięta pielęgniarka dała matce małego do karmienia zaraz po porodzie. i ta usnęła i po 15 obudziła się z sinym dzieckiem przy boku. Dziecko zreanimowali, ale już nic się nie da zrobić. jak przeżyje to będzie warzywkiem do końca życia :evil: :cry: :evil: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowanie kotów pomaga :)

 

http://lh4.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/S1SLNMcTw2I/AAAAAAAAD34/zph0ZdvPtAk/s640/P1181601.JPG

Tatka zablokowała trasę do kuchni :lol:

 

http://lh5.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/S1SLOyn5m6I/AAAAAAAAD38/4orqVSd-HJU/s640/P1181602.JPG

Ale jakoś dało radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie jestem tu nowa i szukam pomocy Razem z mężem planujemy gruntowny remont domu odziedziczonego po babci, wiec ma już sporo lat i zastanawiamy się, jak najlepiej zagospodarować nasze mieszkanie, żeby było przestronne i funkcjonalne. Zależy nam na tym, aby na piętrze każde z dwojga naszych dzieci miało własny pokój, a jednocześnie chcielibyśmy zachować oddzielną sypialnię dla nas, najlepiej z kątem do pracy oraz małą ubikację. Natomiast na parterze chcielibyśmy salon, jadalnie, kuchnie oraz łazienkę. W łazience chcielibyśmy zainstalować zarówno wannę, jak i kabinę prysznicową. Prosimy również o propozycje kuchennej zabudowy. Potrzebujemy też wielu szaf. A może uda się znaleźć miejsce na garderobę? Bardzo proszę o pomoc, bo za bardzo nie wiemy co z tym domem możemy zrobić. Oto plan domu :) nie jest może za dokładny ale wygląda mniej więcej :)

 

http://images42.fotosik.pl/161/fdab46dcf1834fcbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medziaa, witaj na forum :D

 

Najlepiej, jakbyś założyła własny wątek i napisała wszystko to, co powyżej napisałaś. A przy tak dużym przedsięwzięciu, jak remont starego domu, z totalną zmianą wszystkiego, to i tak przyda Wam się architekt/konstruktor.

Wewnątrz tego domu nie ma żadnych ścian nośnych? :o

Te belki podpierające dach opierają się na stropie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie najlepiej założyć taki watek, który temat wybrać żeby mi pomogli :)

A gdzie chcesz :lol:

Albo tutaj w Galerii, albo na "Przebudowy i remonty" (chyba najlepiej).

 

Ale i tak wątpię, żeby się bez architekta obyło. To musi ktoś zobaczyć, zrobić porządny projekt. My się oczywiście przyłączymy chętnie z krytyką ( :wink: ) i masą dobrych rad :D

 

Akuś, może zarejestruj się na Dogomanii, jeśli jeszcze nie jesteś zarejstrowana. Tam na pewno ktoś Ci pomoże :( Ja poczytam później.

Ale wiem, co czujesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...