Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Może i tak, ale mi nie pasują :-? Poza tym to jest może wygodne do lekkich drzwi przesuwnych jak normalne drzwi do szafy wnękowej. A ja będę miała normalne skrzydło drzwiowe, tyle że 2,6m wysokie. Ciężkie będą te drzwi i powinien być porządny uchwyt. Myślę o czymś w rodzaju kołatki, muszę się tylko dowiedzieć, jaki odstęp będzie między tymi drzwiami, czy coś takiego mi wejdzie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani 1 ani 2 mnie nie satysfakcjonuje :-? Po prostu nie ta technologia :-? Niezależnie od kolorku :wink:

Niewygodne w używaniu :evil:

Jeszcze mam dzisiaj (wtorek) na poszukanie innej technologii, a jak nie to odpuszczam i zrobię na zamówienie wg pomysłu własnego :evil: Jak tylko się trochę od finansowego dna odbiję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechało mi wczoraj całe agd :lol:

Jestem szczęśliwa :lol:

Panowie od dostawy podsunęli mi coś, na co sama nie wpadłam. Odnośnie różnych kolorów pokręteł od piekarnika i od płyty. Telefon do serwisu - może wymienią :D A ja głupia do handlowców dzwoniłam, żeby się dowiedzieć, co z tym zrobić :roll: :wink: Ale zajmę się tym już w przyszłości, jak już będę miała blat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra -przyznam się 8) Wczoraj nic nie mówiłam bo nie chciałam zapeszac :wink: Otóż: OD WCZORAJ MAM PRACĘ!!! :) (po ponad półtora roku poszukiwania :-? ) I co najważniejsze -zgodną z wykształceniem. Mówię Wam -kamień z serca (tym bardziej, że kredyt na 25lat mamy)! Napijecie się ze mną :wink: ?

http://www.polskavodka.pl/images/products/dom-perignon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma państwowa( 8) -tajemnica). Stanowisko d.s. zamówień publicznych (ja skończyłam prawo administracyjne). Ale w tej dziurze (Sandomierz) -to mogłam liczyc tylko na pracę w sklepie, ew. hurtowni (jak 99% moich koleżanek z roku :( ). A tu nagle taki fuks! od 2003r polowałam na tą robotę imając się po drodze różnych chwilowych zajęc (nawet miałam swój biznes -sklep :wink: ). Dzisiaj był pierwszy dzionek -niezły stresik- ale warto!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kachna28 - gratuluję jak cholerka ;) Ja też na początku tego roku szukałam pracy w zawodzie (ukończyłam wydział wojskowo - lekarski) i przez dłuższy czas nic...Ale w końcu mi się udało i pracuje od maja 8) Wiem jaki to stres te piewsze dni więc trzym się mocno i powodzenia !!! Niech ci praca lekką będzie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...