Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

stara chata z bali


anka och

Recommended Posts

Witaj LuiLin , nastąpiło przełamanie i ujawniam się na forum :)

Powiem szczerze, że nie mam nawet czasu podjechać na siedlisko od ponad 2 miesięcy :cry:

jak tylko będę to postaram się porobić więcej fotek i zamieszczę na galerii.

Luilin kiedy u Ciebie będą nowe zdjęcia ?

 

Pozdrawiam,

Hubu

 

jak się coś zacznie dziać :) na razie roboty wstrzymane z powodów, które znasz :) zakończyło się na ociepleniu. w kwietniu zrobimy kominek, nowe okna w jednym pokoju, bo w innych już są wymienione i można się wprowadzać :)

 

dawno nie byłam, bo miałam tzw. zniechęcenie i dół :) po świętach wlknocnych planujemy trawnik zacząć odnawiać, łąkę kwietną czy jakoś tak ... ale to chyba osobny wątek :) i żywopłot z drzewek karłowatych, bo ja nie chcę płotu ani ogrodzenia. więc jak coś się zadzieje to będą :)

a w końcu wiosną może uda Wam się przejechać na tę naszą wioske i zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 309
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam nadzieję Luilin , że na wiosnę się uda przyjechać. Ja muszę zobaczyć co i jak robiliście, żeby móc przenieść pewne pomysły do siebie.

 

Ja mam mocne postanowienie odwiedzenia siedliska w przyszłym tygodniu, tylko , że obiecuję tak sobie od 4 tygodni i na obiecywaniu się kończy :)

 

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie..... :oops: :oops: :oops:

Miesiac za miesiacem leci a moja chalupka jak stala tak stoi :cry: . Pozmienialy sie troche moje plany-kiedys mialo byc prosto,sprzedac mieszkanie, kaske przeznaczyc na remont i jak najszybciej przeprowadzic sie z cala rodzinka.

Teraz mysle ze za pare lat dzieci sie usamodzielnia,mieszkanie z pewnoscia sie przyda. Tak wiec min. z powodow materialnych remoncik rozloze sobie w czasie :roll: :cry: ale mam nadzieje,ze na starosc 8) bedzie jak znalazl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie..... :oops: :oops: :oops:

Miesiac za miesiacem leci a moja chalupka jak stala tak stoi :cry: . Pozmienialy sie troche moje plany-kiedys mialo byc prosto,sprzedac mieszkanie, kaske przeznaczyc na remont i jak najszybciej przeprowadzic sie z cala rodzinka.

Teraz mysle ze za pare lat dzieci sie usamodzielnia,mieszkanie z pewnoscia sie przyda. Tak wiec min. z powodow materialnych remoncik rozloze sobie w czasie :roll: :cry: ale mam nadzieje,ze na starosc 8) bedzie jak znalazl :wink:

 

Aniu i to jest bardzo dobry pomysł aby zostawić to mieszkanie :wink:

też bym nie sprzedawała, mieszkanie zawsze można wynając, albo własnie dziecko może w nim zamieszkać,

a domek śliczny, p[owolutku na pewno wszystko wykonczysz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak !!! :p

To w tych rejonach

:))

Siennice znam, mamy tam przyjaciół

A domek twój śliczny, mam nadzieję , że uda nam się kiedyś spotkać, i zapraszam już teras do nas, w Cegłowie są piękne lasy i rezerwat Jedlina

ehh, tylko że u nas dopiero projekt kupiony

Też niedawno myśleliśmy o kupnie jakiegoś drewnianego domku, ale niestety nic nie udało nam się znaleźć :cry:

Powiedz, co Cię przywiało w te strony :wink:

Zamierzasz tu zamieszkać na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiaa29

Trochę dalsza rodzina mojej żony mieszka w okolicach Siennicy i jak jeździliśmy tam czasem to okolica mi się bardzo podobała.

 

Tak więc powolutku pojawiała się idea żeby poszukać okazji ... i tak miejscowy wójek znający temat wiedziący: kto, jak i za ile... znalazł nam coś takiego :)

ja chciałem bardziej na uboczu, bo dom jest we wsi między innymi domostwami...ale jak się trafiło takie to na takowe się zdecydowaliśmy.

 

Jesteśmy tylko w szoku ile rzeczy trzeba będzie zrobić...podłoga, okna ...prawie wszystko.

ja osobiście chciałbym za jakiś czas zamieszkać na stałę...ale żona narazie nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam po dłuższym czasie. Dzisiaj udało mi się wyskoczyć do siedliska.

Martwi mnie, że z jednej strony podwalina będzie chyba do wymiany...i cały czas widzę tam trasę wytyczoną przez mrówki (też sobie miejsce znalazły).

 

Niebawem pojawi się kilka nowych zdjęć w galerii tylko nie mogę znaleźć kabla do połączenia aparatu z komputerem

:cry:

 

Pozdrawiam,

Hubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam,

 

Dziś finalnie przejąłem klucze do siedliska :lol:

Do robienia będzie pewnie wszystko - nie było niestety tego widać kiedy jeszcze w domu stały wszystkie meble i leżały wykładziny ;(

Zamieściłem nowe zdjęcia tym razem zrobione w przestronnych wnętrzach.

Krzywa podłoga, pofałdowane ściany, rozpadające się okna, buszujące korniki ...cały czas nie potrafią mnie do końca zniechęcić

:wink:

 

W przyszłym tygodniu zrywanie tapet i nie wiem czy już nie ruszymy podłogi.

 

zapraszam zainteresowanych do galerii

 

http://picasaweb.google.pl/Hubu79/ZalesieSiedlisko

 

Pozdrawiam,

Hubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś finalnie przejąłem klucze do siedliska :lol:

Do robienia będzie pewnie wszystko - nie było niestety tego widać kiedy jeszcze w domu stały wszystkie meble i leżały wykładziny ;(

Zamieściłem nowe zdjęcia tym razem zrobione w przestronnych wnętrzach.

Krzywa podłoga, pofałdowane ściany, rozpadające się okna, buszujące korniki ...cały czas nie potrafią mnie do końca zniechęcić

:wink:

 

W przyszłym tygodniu zrywanie tapet i nie wiem czy już nie ruszymy podłogi.

 

zapraszam zainteresowanych do galerii

 

http://picasaweb.google.pl/Hubu79/ZalesieSiedlisko

 

Pozdrawiam,

Hubu

 

trzymamy kciuki :) jakby co - pytaj śmiało :) i byłabym zapomniała! zapraszam do galeryjki : dom prawie urządzony :) musialam się pochwalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubu, obejrzałem dopiero dziś zdjęcia Twojej chałupy. No jest super. Ma klimat. Na poważnie, moja komturia była w gorszym stanie. To oczywiście subiektywne odczucie. Myślę, że Twoja... REZYDENCJA, odzyska blask świetności.

Trzymam kciuki. Niech drobne niepowodzenia Cię nie zniechęcają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Największe spustoszenia poczyniła tam wilgoć.

Reszta to wtórna i raczej bez pomysłu, działalność ludzka.

Kupa roboty....

Ale jak się już zrobi...

Jak piszesz - szacowanie stanu i wypracowanie koncepcji jest konieczne.

Pozdrawiam Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LuiLin - jestes moja krajanka. ja pochodze z hajnowki. a teraz mieszkam w bialym

pozdrawiam:))

 

krajanka raczej z wyboru :) Twoje okolice bardzo lubimy z mężem, jeździmy tam o róznych porach roku, najczęściej do Białowieży :) chociaż może niezbyt często - zwłaszcza od momentu nabycia domu w okolicach Bugu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...