Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojego Miejsca


edyta_10

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 400
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

KASIA1973 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Bosz.... jak się ubawiłam................

 

Dziękuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ja też się ubawiłam, budujemy domek na wsi,gdzie asfalt nie dochodzi-może być zabawnie

 

ps.piękny domek od dawna po cichutko oglądam postępy prac

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja też się ubawiłam, budujemy domek na wsi,gdzie asfalt nie dochodzi-może być zabawnie

 

ps.piękny domek od dawna po cichutko oglądam postępy prac

 

pozdrawiam

 

Dziękuję za to że zaglądasz.

 

Myślę że najlepiej podchodzić ze smiechem do problemów...szczególnie tych które mogą być ( co nie znaczy że muszą) kiedyś.

 

Powodzenia w budowaniu.

 

Dużo zrobiliście zmian w projekcie????

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyta, dziś mam wieczór odświezania dawno nie zaglądanych ;) a u Ciebie tez nie byłam że hoho...

a jest co oglądać, przybyły takie piękne drzwi...

ale co mi się najbardziej podoba to zielona łazienka. Jest sliczna! taka delikatna... możesz zdradzic co to za płytki?

pralnia tez ladna, przytulna ;) i pasuje do łazienki :D

 

drewno kominkowe ułożyłaś super hihi

ale czy aby nie zabiera Ci widoku z okna? ;)

 

KASIA1973 ilekroć czytam gdzieś o odśnieżaniu lub mnie ktos w tym temacie zagadnie (w związku z moją wsią) przypomina mi się ta historyjka, kiedy czytałam ja po raz pierwszy dostałyśmy w pracy upomnienie za zbyt głośny ryk :lol:

jest super i wciąż bawi mnie tak samo ale dziś już czytać nie będę bo dzieci spią hihi

 

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Gdy na zimowym niebie Gwiazda Betlejemska zaświeci,

przy Wigilijnym stole siadają dorośli i dzieci.

Życzenia sobie składają opłatkiem się łamiąc,

mówią o przyszłości i Tych co odeszli wspominają.

Do tych życzeń serdecznych i my się przyłączamy:

niech zdrowie, szczęście i miłość zawsze będą z Wami.

 

 

http://www.kartki.lagata.pl/kartki/14/3994.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

drewno kominkowe ułożyłaś super hihi

ale czy aby nie zabiera Ci widoku z okna? ;)

 

 

Mocca dziekuję za odwiedziny. Z tym widokiem to masz rację. Zasłonięty...ale co tam... za cenę tego wychodzienia w kapciach moze być. I tak robi się tak szybko ciemno, ze już koło 16 zamykam rolety. Ale za to w niedziele przy kawe patrze sobie w drugie okno i ma śliczny widok na jezioro ;-)))

 

Zielone kafle kupione w Castoramie..niestety nie pamiętam jak się nazywają. Jak mocno Ci zalezy to oczywiście sprawdzę na fakturze.

 

pozdrawiam EDYTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Listek, bartolinka, iness5, mocca - dziękuję za życzenia.

 

U mnie zima na całego i jak to przy pierwszej zimie bywa...nowe doświadczenia. W domu na parterze ciepło, ale na poddaszu jest niższa temperatura - czuje się różnicę przy wchodzeniu na piętro. Kominek się spisuje , a najbardziej pomysł z drewnem na tarasie .... okno otwieram i szybko chwytam kilka palonek...no i po sprawie. Najgorzej jest z drogą... niestety sama ją sobie odśnieżam a to nie jest zabawne....

 

Pozdrawiam mocno i życzę lekkich mrozów ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edyto. Przypadkowo natrafiłam na twój dziennik i jestem zachwycona - mieszkasz w cudnym miejscu i domek masz prześliczny. Odśnieżania to nie zazdroszczę, pewnie w końcu mnie to też spotka, ale reszta - po prostu bajka. Gdzie znalazłaś tak urokliwą okolicę?

Ech.. chcialabym też już być na takim etapie... :)

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytko. Projekt wybraliśmy z mężem właściwie już dwa lata temu ale znim kupiliśmy projekt długo sie zastanawialiśmy czy to jest właściwy wybór. Wtdy koleznka pomogła mi znaleźć wątek na forum i tu olśnienie. prawi wykończony domek edyty_10 to było to czego potrzebowałam. Zakochałam się w tym projekcie od nowa. W czerwcu 2008 r kupiliśmy projekt, mamy juz pozwolenie teraz czekamy na wiosnę. Pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edyto. Przypadkowo natrafiłam na twój dziennik i jestem zachwycona - mieszkasz w cudnym miejscu i domek masz prześliczny. Odśnieżania to nie zazdroszczę, pewnie w końcu mnie to też spotka, ale reszta - po prostu bajka. Gdzie znalazłaś tak urokliwą okolicę?

Ech.. chcialabym też już być na takim etapie... :)

 

pozdrawiam,

 

Witaj sure Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Takie urokliwe miejsca są na Zachodnim Pomorzu... kraina jezior. Okolica śliczna, widok na wodę działa kojąco .... i nie ma komarów ( a tego się bałam). Pozdrawiam mocno iżyczę powodzenia w budowaniu. Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...