Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zphugawronwp.pl

Recommended Posts

natalka1980 a meble skąd? Ja zamawiałam przez allegro firanki. Zależało mi by ich nie prasować i wziełam z kreszu i na dole różowe różyczki. Wyszło mi ok 100 zł za firankę na karnisz 2 metrowy czyli 4metry szerokosci. Jest długa dobrze zmarszczona.

 

Meble to forte, poza łózkiem, które jest z ikea.

Możesz podesłać zdjęcia tej firanki i czy były ze wzorami motyli????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Proponuję uszyć prostą firankę, nie widzę, czy karnisz już jest?

W pokojach dzieci dobrze sprawdzają się firany szyte na fleskach czyli namarszczone na stałe, z zaszytymi hakami.Dzieci lubią chować się za firankami, a takie fleksy gwarantują, że suwając firanę wielokrotnie marszczenie się nie zepsuje-nie rozjedzie.

[ATTACH=CONFIG]369181[/ATTACH]

przesyłam zdjęcie pokoju, akurat chłopca, ale prost firany uszyte przez nas na fleskach bardzo fajnie wyglądają

 

Mam też w ofercie tkaninę z motylami przesyłam zdjęcie

 

[ATTACH=CONFIG]369182[/ATTACH]

 

ważne by szyjąc firanę zamówić marszczoną 1 do 2, czyli firany jest 2x tyle co karniszy.

 

*anele pomysł z prostymi firankami z tymi fleksami podoba mi się, ale obawiam się, że nie spodoba się córce, wolałaby firany w motyle. Co do karniszy to mam sufitową szynę, podwójną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*anele pomysł z prostymi firankami z tymi fleksami podoba mi się, ale obawiam się, że nie spodoba się córce, wolałaby firany w motyle. Co do karniszy to mam sufitową szynę, podwójną :)

 

No to jeśli córka chce motyle i macie podwójną karnisz proponuję żebyście zamówiły firanę z batystu oraz zasłonki z nadrukiem motyli. Firana z batystu ma naturalny splot i będzie pasowała do tej zasłonki.

Mam w ofercie piękną zasłonę z motylami, które wyglądają jakby były namalowane pędzlami.

TU daję Ci link do zasłony z tej tkaniny

:spam:

 

 

zasłonki w motyle.jpgzasłona motyle 2.jpg

zasłona.jpg

 

Jeśli masz wątpilowści, na naszej stronie można zamawiać próbki tkanin

 

:spam:

 

W razie pytań pisz do mnie :-)

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 months później...
  • 3 weeks później...
  • 5 months później...
Moi drodzy ! Ponieważ mam małe dzieci i nie mam czasu godzinami przesiadywać na internecie W DŁUUUUUUUGICH POSZUKIWANIACH ciekawych aranżacji dziecięcych pokoji. Dlatego też,

Założyłam tę stronę dla tych :D którzy chcą szybko odnależć interesuujące wnętrza dziecięcych pokoji i będą one inspiracją dla nas w robieniu pokoju dla swojego dziecka.

 

Pamiętaj, że doskonałym podkreśleniem pokoiku będzie jakąś świetna pościel dla dziecka! :D maluszek na pewno się ucieszy i będzie mu się przyjemnej spało :) od siebie mogę polecić sklep [sPAMER], wejdź sobie na ich stronę i poszperaj w wolnej chwili :)

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Dziecko szybko rośnie. Niby wydaje się, że zanim zacznie chodzić do szkoły upłynie kilka lat, jednak czas leci szybciej niż nam się zdaje. W sklepach jest wiele pięknych i kolorowych kompletów mebli dla dzieci. jednak lepiej już za wczasu kupić meble dla dziecka, które mają:

pojemną szafę

półkę na książki

szerokie biurko

i wygodny fotel

Ciekawe komplety mebli dla dzieci ma moim zdaniem :spam:

http://www.miretto.pl/images/kategorie/kategorie-miniatury/sole-mini-front.jpg

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
Czy możecie polecić mi jakieś fajne tapety/fototapety do dziecięcego pokoju? Córka pomalowała kredkami 3 ściany w pokoju (właściwie zostawiła nietkniętą ścianę na której są meble bo tam nie ma dojścia) część dało się zmyć, ale i tak myślałem o jakiejś fajnej tapecie. Chętnie zobaczę Wasze inspiracje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...