Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

asiazett może też są hiszpańskie z chin?

 

Nawet nie wiem dlaczego zrobiłam te zdjęcia. Może specjalnie na tą okazję...? :rolleyes: Na pewno specjalnie na ta okazję je odkopałam :p

 

Voila:

 

http://imageshack.us/a/img547/2257/jmu4.jpg

 

http://imageshack.us/a/img16/6343/rq0j.jpg

 

http://img14.imageshack.us/img14/1897/ggu5.jpg

 

pozdrawiam :bye:

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam hiszpanskie plytki i nie sa produkowane w Chinach (opakowania o tym swiadcza) i ceny ponizej 100 zl/m2

Frim hiszpanskich produkujacych plytki jest naprawde wiele, a cenowo sa takie ponizej 100 zl i 300 lub wiecej, w zaleznosci takze od danej serii oraz wywalczonego rabatu ;)

kopia_DSC_6051.jpg

kopia_DSC_6051.jpg

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma masz racje, lecz rozmawiamy o tym, ze można nabyć te płytki w niższych cenach

aczkolwiek odnośnie krzywizn mogę się wypowiedzieć na podstawie własnych płytek, ze krzywych mieliśmy nikly procent na dość duża ilośc

zatem wg mnie warto szukać dobrych jakościowo hiszpańskich płytek w naprawdę atrakcyjnych cenach i nie obawiać się, ze hiszpańskie/ włoskie oznacza bardzo drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle:) Kabina będzie miała przesuwane drzwi od strony krzesła. o metraż się nie boję bo to rozplanowaliśmy na modelach;) między kabiną a wanną jest odległość ok. 50 cm ale faktycznie na wizualizacji wygląda to jakby się dotykały. Raczej obawiam się o kolory, trudno dobrać płytkę tyle tego. Tę widzieliśmy w realu i wydawała się ok ale chyba nie jest ok. A może się czepiam.

 

Pozostawić białą ścianę? Nie będzie ciągłości. Sama nie wiem.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawić białą ścianę? Nie będzie ciągłości. Sama nie wiem.

 

 

całkiem niedawno miałam ten sam dylemat i konkluzja jest taka,że lepiej nie zachować "ciągłości" niż zrobić z łazienki "masarnię" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki Todagres Cementi . Dziękuje za opinie.

Co do wysokości to faktycznie nie zwróciłam uwagi ale w poprzedniej wizualzacji płytki są do wysokości drzwi. Może dlatego coś mi nie pasowało. Muszę potwierdzić projekt bo czas na zakupy a nie jestem pewna decyzji.jak się okazuje warto pytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się podoba...jasno, lekko minimalistycznie i sterylnie, ale nie całkiem nudno. i własnie tak wykafelkowana. b. fajny patent na kwiatki. wizualka to wizualka, nie odda rzeczywistości w 100%. Pytanie czy uważasz, że masz dobrego projektanta, jeśli tak to mu zaufaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tym kwiatkom nie będzie za ciemno? To jest taki ciemny kąt. Na wizualizacji wydaje się jasny, ale w rzeczywistości jest tam najciemniej w całym pomieszczeniu.

 

50 cm przejścia to wcale niedużo. Żeby wejść swobodnie IMO trzeba ok. 70-80 cm bo inaczej to przeciskanie się bokiem. Tym bardziej, że prysznicowi takie skrócenie szyby nie powinno zaszkodzić.

Płytki w całym pomieszczeniu obniżyłabym o ten górny odcięty pasek.

 

Wanna dolega dłuższym bokiem do ściany?

Na dole jest szczelina. Jak tam sprzątać?

Trzeba albo odsunąć wannę od ściany o kilkanaście cm i wtedy zastosowac baterię stojącą, albo inna wanna, która będzie dolegała do ściany całą powierzchnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje to bardzo miłe co napisałaś. Architekt to ma anielską cierpliwość do mnie. A ten projekt to kompromis między moją wizją a męża. Totalnie się różnimy. Minimalistyczną to jego drugie imię. Ja wybrałam płytki i uparłam się na rośliny. Oczywiście jak tylko ukończymy zrobię fotki z realizacji.

 

O kwiatki się nie martwię. Wybierzemy coś odpowiedniego. Łazienka jest jasna a dla zielonych roślin nawet lepiej gdy nie są bezpośrednio na słońcu. Nie zam się to opinia fachowca. Kabina prysznicowa to 1600 więc jest możliwość skrócenia.myślałam o 1400 bo nie widzę sensu większego a może jeszcze mniejszy.Wanny nie zmienię bo to moje marzenie które spełniam ,baterii wolnostojących nie lubię. Długo szukałam baterii do wanny zdecydowaliśmy się na grohe atrio classic. Podziwiam wszystkich którzy sami zaprojektowali łazienki, mnie to przerosło. Denerwuje mnie sam proces wybierania i decydowania. Jak człowiek szuka to nic nie pasuje a sklepy pękają od towarów.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...