Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Twoje wc to moja cała łazienka!;)

no właśnie dziwne to... :eek:, nie mam zielonego pojęcia jak Ty tyle rzeczy w tak małej powierzchni zmieściłaś...:jawdrop:

wydaje mi się, ze ta umywalka, bateria i lustro na białym tle lepiej wyglądają, niż na tych brązach - wtedy za dużo by się działo w jednym miejscu... ale fachowcem to ja nie jestem!;p a powiedz, gdzie masz wejście? i umywalka jest na krótszej ścianie? a płytki chcesz w pionie, czy poziomie?:) bo one chyba 60cm mają, czyli dłuższe niż czarne..

widzisz.., nie widziałam tych płytek na żywo, więc nie mam pojęcia jak te brązy wyglądają DOKŁADNIE :(

wejście w mojej łazience jest na tej ścianie, która ma 1,8m, umywalka na krótszej ścianie, a płytki w poziomie.. - na gebericie mi wejdzie wtedy jedna płytka 60cm...

..no właśnie, jakbym dała jeszcze te kolory na ścianie to wtedy by się działo...

 

..a odwrotnie jakby zrobić? biały geberit i lustro a reszta brązowa? :jawdrop:

..ale czy nie będzie ciemno i za kwieciście? :rolleyes: ..sama nie wiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no właśnie dziwne to... :eek:, nie mam zielonego pojęcia jak Ty tyle rzeczy w tak małej powierzchni zmieściłaś...:jawdrop:

heh, ja mam tam jeszcze tylko prysznic ;)

 

..a odwrotnie jakby zrobić? biały geberit i lustro a reszta brązowa? :jawdrop:

..ale czy nie będzie ciemno i za kwieciście? :rolleyes: ..sama nie wiem :/

 

to hmm... albo bym zrobiła brązowy geberit i brązowy blat pod umywalkę, a reszta w bieli. Ewentualnie są jeszcze listwy brązowe, które na samej górze można by dać. Nie robiłabym tych dwóch dużych ścian w brązach, chyba za dużo. A na tych ścianach coś planujesz? Albo zrobić płytki do połowy łazienki, brąz na gebericie i blacie, a ściany od połowy pomalować na delikatny brąz.

 

A masz jakiś program do projektowania?;) ja swoją robiłam w pro100. Może wtedy się wszystko wyjaśni ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakoto jak jest uszczelniona kabina prysznicowa po bokach i od dołu?

 

to sa same drzwi, dzieki temu ze troche z wyzszej polki maja wymienne uszczelki pod prowadnica i, na dole jedna dosc solidna uszczelka acz tu, brodzik jest obniżony o 2 cm w stosunku do podlogi w lazience, takiedodatkowe zabezpieczenie acz i tak jest spadek do kratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oto moja łazienka i za bardzo nie wiem jak ja zaadaptować żeby była funkcjonalna i zarazem ładnie wyglądała. Sa to dwa pomieszczenie ale chce zrobić jedna duza łazienkę. W pierwszej tej mniejszej części chciała zrobić umywalkę i wc, natomiast w tej większej prysznic wannę pralkę i ewentualnie jakieś polki/meble tylko nie wiem czy to wszystko mi się zmieści. Proszę o pomoc w rozmieszczeniu tego wszystkiego :)

 

http://images40.fotosik.pl/308/188bdf8af06a281cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ja mam tam jeszcze tylko prysznic ;)

ale gdzie? u mnie nie da rady z prysznicem :/

..noi kaloryfer...

to hmm... albo bym zrobiła brązowy geberit i brązowy blat pod umywalkę, a reszta w bieli. Ewentualnie są jeszcze listwy brązowe, które na samej górze można by dać. Nie robiłabym tych dwóch dużych ścian w brązach, chyba za dużo. A na tych ścianach coś planujesz? Albo zrobić płytki do połowy łazienki, brąz na gebericie i blacie, a ściany od połowy pomalować na delikatny brąz.

 

A masz jakiś program do projektowania?;) ja swoją robiłam w pro100. Może wtedy się wszystko wyjaśni ... :)

listew nie chcę..., jakoś wyda mi się napaćkane.. a na tych ścianach 1,4 tylko po 0,6 będzie w brązie, 0,8 w bieli + 1,8 w bieli na długiej ścianie..

na których ścianach mam coś planować? i co?

rozmawiałam z koleżanką, która projektuje.., wydała opinię, że może fajnie wyjść ta łazienka oglądając płytki z katalogu.., musimy się wybrać do LM...

i nie mam programu do projektowania.., zresztą.. nigdy tego nie robiłam, nie wiem czy bym wiedziała jak mam z niego korzystać... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej łazienki pasowałby ten obraz - odealnie - moim skromnym zdaniem (chociaż mnie wiem, czy taki stylpreferujecie)

http://img51.imageshack.us/img51/7941/obrazciszobraniebtjoann.jpg

 

Ładne to to a co to jest? :)

 

Dawidowski

Pytanie do Gormiti jakie masz płytki w beżowej łazience i jaki sedes i umywalka jest w szarej łazience? Łazienki wyszły super jest na czym oko zawiesić.

 

Dziękujemy Dziadowski :)

Płytki te których jest najwiecej to gres podłogowy :rolleyes: z opoczna. Biedni kafelkarze ;)

Kibelek to Koło a umywalka Unity.

 

Hej :)

A "czyja" to umywalka?

 

Unity zamawiana przez castorame.

 

 

Ktos wczesniej pytał o toalete tam jest kibelek Roca, a umywalka ( szukamy swistka) bo zamawiana była przez allegro.

Baterie to czesc kludi a czesc ravak.

 

Mam nadzieje, ze nic nie zapomniałam sprawdzic :)

Edytowane przez Gormiti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki, to może jeden problem będę miała z głowy :)

 

nea- bardzo dziękuję :D

Tak, to jest wanna Balexim, model Retro 170 cm. Muszę Cię rozczarować, bo jeszcze nie mieszkamy- wprowadzamy się za tydzień, ale z tego czego udało mi się dowiedzieć przed jej zakupem, to wanny Baleximu nie sprawiają żadnych problemów i inni byli zadowoleni.

Miejmy nadzieję, że i tym razem tak będzie;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wklejam zdjęcie łazienki, która nie jest moja, ale chciałabym, żeby moją była :) Nie mogę niestety znaleźć takich płytek i mozaiki w tym kolorze, może znajdzie się ktoś kto spotkał się gdzieś z takimi płytkami, albo potrafi określić ich kolor, z góry dziękuję ;)

bez

bez

bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wklejam zdjęcie łazienki, która nie jest moja, ale chciałabym, żeby moją była :) Nie mogę niestety znaleźć takich płytek i mozaiki w tym kolorze, może znajdzie się ktoś kto spotkał się gdzieś z takimi płytkami, albo potrafi określić ich kolor, z góry dziękuję ;)

 

A nie bedzie to połączenie marmuru z mozaiką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monikaa13 mam te same płytki na górnej łazience, oczywiście inaczej ułożone,

zdjęcia wkleję jak będzie łazienka gotowa.

 

Macie moze pomysł na inny kolor dodatków do tych płytek? nie bardzo chce miec czerwone lub bordowe dodatki. Pasuje np zielony?

 

Koniecznie pokaż!!!

 

Co do kolorów to myślę, że każdy będzie dobry taki jaki pasuje do szarego. Jak ładny zielony to będzie ok. Zawsze będą pasować białe czy tam szare. My postawiliśmy na bordowe szafki, bo bardzo nam się spodobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...