Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Chciałam przedstawić moja łazienkę, zdecydowaliśmy się zlecić projekt architektowi,

proszę o opinie czy warto było :) - nam się podoba, jest przede wszystkim bardzo

funkcjonalna, a jest wynikiem połączenia starej łazienki i oddzielnego wc.

IMG_4082 copy..jpg

IMG_4052 copy..jpg

IMG_4067 copy..jpg

IMG_4078 copy..jpg

IMG_4074 copy..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Justysss

przyznam, że ładni wyszło. nie za dużo kolorów, dość prosto ale fajnie. i plus za powierzchnię użytkową do schowania rzeczy. a może pokażesz jeszcze jak sprawa się miewa w okolicy wanny? :D

 

pytanie do wszystkich.

czy przy zabudowanej płytkami wannie układane są płytki pod wanna i na ścianie gdzie wanna je zasłania? logika mi mówi "a po co" ale wolę się upewnić zanim zamówie płyteczki.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się wanna, wszędobylskie półki z g-k i brak konsekwencji kolorystycznej - niby linie pionowe, ale na ścianie z drzwiami jest coś poziomego, a to pomiędzy umywalką i wc - to w ogóle do niczego nie nawiązuje.

 

uprość to, wyjdzie na zdrowie temu wnętrzu

(p.s. najlepiej wrzuć też choćby najprostszy rzut z wymiarami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półeczki zwykle się kurzą, więc lepiej ograniczyć ich ilość. Zastanów się czy rzeczywiście będziesz włączać te wszystkie lampki nad półkami idąc się wysikać? Może bardziej przydatne zamiast otwartych półek nad kibelkiem byłaby zamykana szafka z zapasowy papier, środki czystości? Przy wannie zostaw tylko jedną półeczkę, na słoiki z solą do kąpieli i karafką na mydło w płynie, czy świece.

Zrezygnuj z chodniczka do kibelka :) I z podkreślenia grzejnika innym kolorem płytek. W ogóle na ścianie z drzwiami płytki są niepotrzebne, bo tam nie ma strefy mokrej. Z resztą płytki można ograniczyć też w okolicy wanny tylko do pewnej wysokości (wnęka i okno)

Przemyśl czy chcesz szklana kabinę. Ja, kierując się wrodzonym lenistwem, zalecam powiększenie kabiny nieco w stronę kibelka i od tej strony wymurowanie ścianki. szklane pozostawiłabym tylko drzwi.

Niebezpieczne wydają mi się te schodki przy wannie.

 

http://img703.imageshack.us/img703/2223/meishagaram2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl czy chcesz szklana kabinę. Ja, kierując się wrodzonym lenistwem, zalecam powiększenie kabiny nieco w stronę kibelka i od tej strony wymurowanie ścianki. szklane pozostawiłabym tylko drzwi.

 

Elfir, posiadam tą samą wrodzoną przypadłość :cool: i dwie kabiny prysznicowe - jedna cała szklana, a druga ze scianką wymurowaną (szklane są tylko drzwi) - i uwierz, że w całej tej swojej niechęci do pucowania żałuję, że ten murek kazałam postawić bo zabiera światło :rolleyes: a apropos uciążliwości czyszczenia szklanej kabiny, to wyrobienie nawyku używania ściągaczki do szyb naprawdę ułatwia życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej było po prostu zrobić światło w kabinie? :)

 

no niby jest nad kabiną punkt świetlny, ale mnie chodziło o to dzienne światło, a murowana ścianka akurat je zasłania :rolleyes: mało tego, fachowiec kładący płytki pociągnął ją jeszcze w górę, żeby nie ciąć płytki i jest wyżej niż miała być :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się tak wbijam w wątek, ale coś takiego zastałam w mojej łazience :( co byście z tym zrobili? kuć? gres jest położony akurat na nadbudówce z kartongipsu, więc nie wiem czy nie trzba by było całej ścianki rozwalać... poza tym to przedłużyłoby cały remont. Gdyby to nie było nad samą umywalką, to może bym olała temat, ale w takiej sytuacji nie mogę tego przełknąć... może więcej fugi? ratujcie :cry:

 

http://img26.imageshack.us/img26/4290/dsc06171u.jpg[/url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...