Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

kawałek mojej łazienki :)http://beta.poczta.onet.pl/image.html?data={%22mid%22%3A%2091189356%2C%20%22attId%22%3A%20%22mms_img17381.jpg%22%2C%20%22storageType%22%3A%200%2C%20%22location%22%3A%20%22atch%3A31554191%3A91189356%3A34c8dcb73741de5470e7ef1573063d6e%3Aa7477379%22%2C%20%22fileName%22%3A%20%22mms_img17381.jpg%22%2C%20%22contentType%22%3A%20%22image/jpeg%22%2C%20%22fn%22%3A%20%22getAttachment%22}
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda34 faktycznie napisałaś powyżej, przepraszam nie zauważyłam. Fakt płytki są piękne, ale może to co napisał Wojgoc o ich praktyczności rzeczywiście ma sens. A jakie płytki są "zamiennikiem" tych Luminor? Mam tu również na myśli cenę.

Ogólnie poszukuję płytek do łazienki na poddaszu z jednym oknem, więc nie może być za ciemno. Najpierw były Nowa Gala Signum szarość z drewnopodobnymi My Way, ale za ciemno, no to coś beżowego z szarością Harion Tubądzin, ale jak się przyjżeliśmy dokładniej na żywo (fotki tego nie oddają) to nam się nie podobały te jasne płytki, szare fajne. Teraz ostatnio jestem na etapie Moringa Tubądzin, ale tylko jasne dać bez tych dekorów kwiecistych i do tego My Way. No i zobaczyłam te o które was pytałam, ale cena za wysoka na moje skromne progi.

Czy może ktoś coś podpowiedzieć z tego typu płytek o których pisałam powyżej, czyli jasny krem - nie wpadający w żółty i do tego coś drewnopodobnego?

 

A jak tam te moje grzejniczki czy ktoś spotkał się z tak wąskimi grzejnikami w rozsądnej cenie???

 

Dzięki za pomoc.

 

 

Ja mam te płytki u siebie w łazience i zapewniam Cię, że nie było żadnego problemu z ich położeniem i żadnej "łukowatosci" u niech nie zauważyłam, nie kupowaliśmy ich też z żadnych większym zapasem. Podobny wzór mają płytki firmy Aparici "Angels" jednak jest bardziej wyrazisty i płytki są w mniejszym rozmiarze. Cena za to bardziej przystępna. Osobiście uważam jednak, że Luminor są znacznie ładniejsze, są takie z "jedwabnym" połyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f.5

powiedz proszę co to za płyta w prysznicu?

czy jest ona tak szeroka na jką wygląda??

szukam czegoś takiego

z góry dziękuję

pohlanka

 

Dokładnie tak jak mówią przedmówcy to brodzik z kaldeweia 90 x 160 mam obawy czy nie bedzie za sliski :(

Jeszcze nie było inauguracji więc co do wygody nie mam zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te płytki u siebie w łazience i zapewniam Cię, że nie było żadnego problemu z ich położeniem i żadnej "łukowatosci" u niech nie zauważyłam, nie kupowaliśmy ich też z żadnych większym zapasem. Podobny wzór mają płytki firmy Aparici "Angels" jednak jest bardziej wyrazisty i płytki są w mniejszym rozmiarze. Cena za to bardziej przystępna. Osobiście uważam jednak, że Luminor są znacznie ładniejsze, są takie z "jedwabnym" połyskiem.

 

Dodam, że oprócz tych Aparici Angel, płytki o podobnym wzorze ma Zirconio "Navona", ale te płytki nie są już matowe ale z połyskiem. Syntia, zobacz sobie te kafelki w ubikacji u mnie pod linkiem Mieszkanie bez barier. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syntia Podobne płytki to np. travena/mogano z paradyża, i tańszy odpowiednik (różnią się wymiarami): neo/ trynity oraz dove/mago - te ostatnie mamy w łazience + jako dekory aluminiowe listwy, jak będzie skończona to się pochwalę. Dotychczasowe postępy w pracach można zobaczyć w albumie na moim profilu:

http://forum.muratordom.pl/album.php?u=124616

Tanie grzejniki w kolorach RAL zamawialiśmy w firmie kareja (czek. brąż, grafitowy i różowy) ale takich rozmiarów jakich szukasz to u nich nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az się prosi, by między bidetem a muszlą wstawić dekor z mozaiki typu hiszpańskiego ;)

 

Juszczakówka - widziałam zdjęcia łazienek, w których na blacie z umywalkami stały lampy:

http://sbart.pl/wp-content/uploads/2011/06/oswietlenielazienkowe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka wygląda dość ciekawie, ale ja jestem bardziej za nowoczesnym wyrazem i minimalizmem. Łazienka jest bardzo klimatyczna podoba mi się to, że są dwie umywalki nad, którymi umieszczone jest ogromne lustro. Przynajmniej codzienne użytkowanie nie będzie sprawiało problemu. Ciekawym zabiegiem jest to światło umieszczone nad toaletą, niczym z królewskiego zamku co wygląda ciekawie. Ja osobiście dałabym zlewy nadblatowy, a nie wbudowany w blat. Jakoś troszkę burzy mi to koncepcję. Wydaje mi się, że w takim wnętrzu fajnie wyglądałyby elementy retro, może chociaż jakaś retro bateria prysznicowa albo wanna [ moderowano - reklama ] wydaje się ciekawa. A w ogóle w tej łazience jest prysznic albo wanna bo nie widzę na zdjeciu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Juszczakówka - widziałam zdjęcia łazienek, w których na blacie z umywalkami stały lampy:

 

Elfir też brałam pod uwagę taką opcję ( nadal szukam oświetlenia nad lustrem - obecne jest tymczasowe ).

Zastanawiam się tylko czy stojące lampy dadzą tyle światła ile daje górne oświetlenie i chyba nie za bardzo są praktyczne...( np. makijaż itp. wyczyny ;), tłumy dzieci 2 szt. i obawa strącenia lamp ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] A w ogóle w tej łazience jest prysznic albo wanna bo nie widzę na zdjeciu?

 

W łazience jest duża wanna firmy Exellent o poj 400l ;) naprzeciwko toalety .... nie pokazuję ponieważ brak komody i wszystkie "pierdółki" są na wierzchu ( czego bardzo nie lubię !!! ).

P.S

armatury nie będę już zmieniać ;) te też nawiązują do stylu retro ;):D ( a przynajmniej pokrętła :lol2: )

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzieś już widziałam tą łazienkę?.... już wiem!... takie cuda się pamięta:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alana prosiła o więcej zdjęć, no to się chwalę - choć nie swoją łazienką. To łazienka którą urządziła moja przyjaciółka dla brata.

http://img38.imageshack.us/img38/5233/az1dw.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img828.imageshack.us/img828/4996/az2g.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img404.imageshack.us/img404/3014/az3i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko czy stojące lampy dadzą tyle światła ile daje górne oświetlenie i chyba nie za bardzo są praktyczne....

 

te lampy to raczej do tworzenia nastroju przy wieczornej kapieli z szampanem i panem do mycia hmmm... pleców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...