Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam:)

To nasza łazienka (niestety malutka-blokowa:/) po całościowym remoncie po poprzednich właścicielach.Trochę się naprzerabialiśmy,tj.zlikwidowana wanna,przeniesiona ubikacja z zupełnie innej części mieszkania...

 

(Żałuję,że nie zrobiłam zdjęć jak wyglądała wcześniej)

20111120653.jpg

20111120650.jpg

20111120652.jpg

20111120647.jpg

20111120648.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

To nasza łazienka (niestety malutka-blokowa:/) po całościowym remoncie po poprzednich właścicielach.Trochę się naprzerabialiśmy,tj.zlikwidowana wanna,przeniesiona ubikacja z zupełnie innej części mieszkania...

 

(Żałuję,że nie zrobiłam zdjęć jak wyglądała wcześniej)

 

Układ fajny, faktycznie malutka ale wydaje się wygodna.

Wszystko ok jak dla mnie poza tymi niebieskimi światełkami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

To nasza łazienka (niestety malutka-blokowa:/)

 

Zgadzam się z przedmówczyniami - ledy do kosza, jeśli możecie bez nich żyć. Łazienka jest naprawdę ładniutka, a te niebieskie światełka psują wszystko.

 

PS.

Nas też namawiali na ledy pod wanną - nie daliśmy się "wrobić" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam co też ludzie widzą w tych ledach?

Odkąd zaczęliśmy wykańczać dom, na podświetlaną wannę namawiał nas kolejno: elektryk, hydraulik, dwóch kafelkarzy, że jak to tak? Każdy teraz ma a pani nie chce? Jeden nawet stwierdził, że wanna duża, okrągła a bez uroku, bo be światełek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam co też ludzie widzą w tych ledach?

Odkąd zaczęliśmy wykańczać dom, na podświetlaną wannę namawiał nas kolejno: Elektryk, hydraulik, dwóch kafelkarzy, że jak to tak? Każdy teraz ma a pani nie chce? Jeden nawet stwierdził, że wanna duża, okrągła a bez uroku, bo be światełek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też kolejni fachowcy namawiali. choć może raczej - pytali bo akurat nadmiernie zachęcający nie byli.

 

średnio mi się takie podświetlenia podobają, ale to chyba wynika przede wszystkim z tego, że nie umiemy się bawić tego typu oświetleniem. ledami można ładnie delikatnie rozświetlać przestrzeń, akcentować detale wykończenia ścian itp... - mogłyby bosko wyglądać w romantycznej łazience i wyobrażam sobie, ze mogłyby tworzyć delikatny nastrój, w sam raz do kąpieli przy świecach.

tymczasem 99% obserwowanych realizacji to albo trupio-białe-zimne listwy albo ufo-niebieskie. czyli klimat rodem z blue oyster i podpoznańskich manieczek.

 

(i żeby nie było, w ogóle ledom nie jestem przeciwna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może polece inna firmę..tzn polece nie polecę, sama z niej zakupiłam dodatki do łazienki http://stella24.pl/ u mnie akurat linia classic tzn: dozownik na mydlo, kółko na recznik, kubek na uchwycie i czekamy na uchwyt na papier towaletowy. Ceny duzo przystepniejsze niż wspomniane 500zł za szczotke:P i gwarancja że nic się z tym nie stanie w sensie korozji:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szkoda, że te ledy są niebieskie.

 

My mamy podświetlaną wnękę ledem ciepłym, do kąpieli super, ale świece są już zbędne - sprawdzałam :)

 

P.S. Nas bardzo namawiano na podświetlenie stopni ledem, bo to podobno "piękna sprawa" - hmn no zależy dla kogo, ja nie mam i dobrze mi z tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szkoda, że te ledy są niebieskie.

 

My mamy podświetlaną wnękę ledem ciepłym, do kąpieli super, ale świece są już zbędne - sprawdzałam :)

 

P.S. Nas bardzo namawiano na podświetlenie stopni ledem, bo to podobno "piękna sprawa" - hmn no zależy dla kogo, ja nie mam i dobrze mi z tym ;)

 

Venus, schody masz piękne, ledy przy nich wyglądałyby jak kwiatek przy kożuchu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...