Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

to miałaś poważny powód do zalogowania. Strasznie się twoją opinią przejęłam, jak mam z tym żyć? Jeśli pokażesz swoje wnętrza domu/mieszkania to możemy podyskutować. Nie rozumiem jak można sobie podbudować ego tandetnymi wnętrzami:P

 

 

Żona m z postu lenki.k nijak nie wynika, aby twoje rzekomo tandetne wnętrza były terapią na podbudowanie ego.

Autorka pisząc o kwesti podbudowania ego miała na myśli sam fakt udzielania się na forum i punktowania innych ;) W jej ocenie: Twoje posty sprowadzają się do wytykania błędów innym, podczas gdy (podobno) Twoje wnętrza pozostawiają wiele do życzenia.

.

Dokładnie :)

żono m ,nie dość ,że "żółć z ciebie wychodzi",to jeszcze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniunia81, ładna, prosta, czysta w formie łazienka. Świetny pomysł z dużym lustrem nad umywalką, bo powiększył ją optycznie. Listew nawet nie zauważyłam ;) Musiałam cofnąć się, jak ktoś o nich napisał ;) Nie widzę ich wyraźnie, więc ciężko się do nich odnieść. Natomiast moim zdaniem dobrze, że nie są szersze (w kierunku loftu, jak napisała Elfir), bo w tej łazience chyba nie o to taki efekt chodziło (vide: kolorowe geometryczne dekory na ścianach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując całe to zamieszanie:

Drogie dziewczyny nie będę nikogo z "nazwiska" tu wymieniała, bo ten kto notorycznie punktuje, nie zostawiając na tym umęczonym budową inwestorze suchej nitki, wie, że o nim mowa. Wspomniałam o tym po to, aby ten proceder w końcu ukrócić, bo to naprawdę nie jest fajne i nic dobrego z niego nie wynika.

I wierz mi Venus_m, że ostatnią rzeczą jakiej bym nam tu życzyła to atakowanie się nawzajem. Nigdy tego tu nie robiłam i robić nie zamierzam.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefany i lenka, widzę, ze lepiej wiecie co autor miał na myśli, więc EOT z mojej strony.

 

Nadal uważam, ze łazienka autorki została zniszczona brzydkimi (nie tanimi) listwami i ja bym za taką fuszerkę nie zapłaciła. Łazienka sama w sobie fajna.

Dziwnym jest, że mogę napisać 100 pochwał i nikt tego nie widzi a napiszę jedną na ''nie'' i nagle widzą to wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Stefany nie chcesz to nie. Myślę, że tyle razy przewijało się hasło kółko wzajemnej adoracji jak też loża szyderców, że już wiele osób nie wie o kim mowa. Ja nie wiem, bo uogólnianie każdemu gładko wychodzi natomiast powiedzenie B jak się powiedziało A już nie. W każdym razie jesteśmy dorośli i ja nie zamierzam naciskać.

 

Podsumowując dla mnie żałosny jest cały ten najazd na komentarz żony m (w którym btw co było takie straszne? :wtf: ). Rozumiem aby zareagować na stary komentarz " walnęłaś jak świnia grzmot" czy "salcenosowate kafle", ja przynajmniej zauważyłam że teraz są lepiej dobierane słowa - jednak "wy" widzicie tylko to co złe i co miało miejsce kiedyś (brawo, naprawdę). Zamiast wyrazić swoją opinię w stosunku do łazienki Aniuni potyczka słowna trwa następnych kilka stron.

 

Z mojej strony EOT, widzę że na wątkach ogólnych nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, bez sensu ta dyskusja ale z drugiej strony jak ja bym tu wstawiła swoją łazienkę i ktoś by mi napisał że mam brzydkie listwy (a tak się składa że mam listwy przy kibelku, drogie ;))to bym go normalnie walnęła z wirtualnego liścia! Konstruktywna krytyka to np: "listwy nie pasują", "listwy psują efekt", "listwy nie wyglądają dobrze" itp a nie że są brzydkie! Ludzie! To co dla was brzydkie dla kogoś jest ładne. Osobiście widziałam piękną czarną łazienkę gdzie takie listwy jak tu są krytykowane zostały użyte jako dekoracja. Nie chcę być chamska ale na forum podoba mi się może z 10% łazienek. Reszta jest dla mnie brzydka i już. Ale czy to piszę?! Nie! Bo mam inny gust. Czasem napiszę że coś mi nie pasuje albo się nie podoba ale nie że jest brzydkie bo nie mi oceniać co jest ładne a co nie.

 

Niesprawiedliwy był atak na aniunia81 jak napisała że listwy drogie. Wy macie prawo do krytyki a ona nie mogła się bronić?! To była jej obrona. To że napisała że listwy są drogie, nie marketowe nie znaczy że uważa że to co drogie jest najlepsze. Chciała dać znać że są to listwy lepszej jakości które nie wyglądają tandetnie jak tanie plastikowe. Że (tak jak już napisałam także) są to listwy które nie mają szpecić, tylko mają być swego rodzaju elementem wnętrza, ozdobą. A tu od razu teksty że to co drogie to nie musi być lepsze itd!

 

Dalej. To że kafelkarz nie zeszlifował kafli nie znaczy że jest nowicjuszem. Też nie chciałam listew ale jak mi fachowiec naocznie porównał szlifowanie moich płytek z innymi i co się z nimi dzieje dałam sobie spokój. Na samą myśl o tym że kafle za które dałam kupę kasy by mi się pokruszyły przy byle uderzeniu, dostawałam zawału. Nie każdego stać na remont łazienki co rok. Ale skoro są osoby które trafiają na fachowców co im robią wszyściutko jak chcą bez gadania i nie jest to dla nich podejrzane to ok.

 

Na tym chyba zakończę swoją wypowiedź. Bardzo wszystkich proszę o czytanie ze zrozumieniem. O krytykę na poziomie, bez prywatnych wycieczek. I o to żeby to forum nie zamieniło się w miejsce ciągłych kłótni, obrzucania błotem i wzajemnego przekonywania na siłę co jest najlepsze.

 

Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus wyszło na to, że mam adwokata w Twojej osobie.

 

Mam propozycję, jeśli

ktoś liczy na same pochwały i nie dorósł do przyjęcia negatywnych komentarzy z honorem, to niech nie wstawia fotek na fora publiczne.

Autorka łazienki napisała ''mam nadzieję, ze nie szpecą tak bardzo''. Odpisałam zgodnie z prawdą, że listwy jednak szpecą. Jeśli ktoś woli aby mu pisać kłamstwa tylko po to aby mu humor poprawić to ma problem, ja hipokrytą nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniunia dokladnie nie, ale zerknij na post numer 9600. Pisałam z pamięci więc wybacz.

 

korozja a co ma piernik do wiatraka? poza tym fotki są na ogólnym wątku. Resztę fotek wstawiam na chwilę w wątku i usuwam nawet jak coś jest chwalone. Tak więc to nie foch.

Kuchnia była krytykowana i chwalona w połowie. Czepiano się płytek tylko ze względu na nick.:lol2:Gdyby fotki wstawiłby ktoś inny, opinia byłaby inna, jestem tego świadoma. Ale na pewno nie używałam argumentu w stylu ''płytki są piękne i pasują do kuchni, tanie nie były, bo są hiszpańskie''

W mojej kuchni czuję się rewelacyjnie, jest funkcjonalna i ergonomiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często przeglądam ten wątek, jak i ten o kuchni - jako inspirację dla moich wnętrz- i ... zostałam skutecznie zniechęcona do pokazania fotek. Jestem w stanie przyjąć krytykę jeśli ma ona na celu ukazanie mi błędów MOŻLIWYCH do naprawienia. Innej chyba nie. Może jeszcze nie dorosłam, ale nie chciałabym aby ktoś uświadomiłby mi błędy, których nie naprawię, bo zamiast cieszyć się wnętrzami (które MI się podobają i dobrze się w nich czuję) będę żyła ze świadomością że mam coś spartaczone. Chyba nieświadomość jest lepsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często przeglądam ten wątek, jak i ten o kuchni - jako inspirację dla moich wnętrz- i ... zostałam skutecznie zniechęcona do pokazania fotek. Jestem w stanie przyjąć krytykę jeśli ma ona na celu ukazanie mi błędów MOŻLIWYCH do naprawienia. Innej chyba nie.

to zostaje Ci faza projektowania to czas na usunięcie MOŻLIWYCH błędów - ułożonych płytek nikt nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jaką widziałybyście fugę u mnie na podłodze.

Projektant przewidział sopro 32 czyli beżową wykonawca zas widziałby popielatą.

przy bezowej podłoga sie zleje przy innym odcieniu będą widoczne rozne wielokosci płytek.

http://images46.fotosik.pl/1613/a640690b80e68bd4med.jpg

http://images46.fotosik.pl/1613/c8ec16d72299ec61med.jpg

 

nie wiem czy na foto widac ze kafle tworzą pewien wzór.

 

Apropos listew

proszę zerknąć jak ładnie komponuje się listwa alu z szarą płytką i metalowym zlewem gospodarczym :)

tak chwalonym tu na forum.

dodatko precyzyjnie dobrany kolor dozownika na mydło :) tworzy pewną harmonię w ów pomieszczeniu.

Niebanalny kran wcale nie za DWA TYSIE , kupiłem najtanszy w OBI mimo ze nie złoto - to się swieci jak psu jajca.

 

Jedynie ten spokoj zakłócać moze ta gąbeczka czerwona skąd ona sie tam znalazła tego nie wiem

ale poprawię sie i niebawem ja usunę.

W oddali majaczy żółty odkurzacz i sztyl od mietły co by czystoc panie zachować............

http://images42.fotosik.pl/442/1ee0dbe58a4e75d7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...