Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sol ja nie wiem którą lubię bardziej :) Pierwsza faktycznie taka kobieca, lekka, radosna ahhhh :rolleyes: Słabo troszkę wygląda ten ręcznik na środkowej szufladzie . Może lepiej byłoby kupić taki wieszak z podwójnym ramieniem? Na pewno ładniej by się układały i moim zdaniem wyglądały.

 

Dolna ahhh :rolleyes: z charakterem, cudna!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Nie wiem, czy wybrałem właściwy wątek, ale spróbuję. Dla wanny chcę zamontować baterię podtynkową, a wąż prysznicowy ma być chowany w obudowie wanny ( tak, jak przy bateriach montowanych na wannie). Niestety, nie mogę znaleźć w sprzedaży tego elementu dla słuchawki, są tylko zestawy z baterią. Możecie mnie naprowadzić, gdzie szukać tego elementu?

Pozdrawiam.

 

Rick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol biała łazienka cudna. Bardzo zazdroszczę siedziska pod prysznicem ;) nie podobają mi się tylko te dywaniki. Jakoś tak mi zakłócają delikatność i subtelność łazienki:rolleyes: Tak się jeszcze zastanawiam...skoro szafka pod umywalkę taka duża czemu nie zrobiłaś dwóch umywalek? No chyba że to Twoja prywatna, kobieca łazienka i tylko Ty z niej korzystasz to wtedy ok ;)

 

Druga łazienka też fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol - fajne łazienki (zwłaszcza dolna), ale szkoda, że lustro w górnej nie wkomponowało się w poziome linie na płytkach.

Korozja - hmm.. ja też zamierzam mieć duży blat w łazience i jedną umywalkę. Po co dodatkowy sanitariat do mycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sol pięknie podobnie jak Gumisowa zachwycam się każdym twoim wnętrzem jakoś tak fajnie szystko pasuje do siebie, obie są pięknę choć dolna jak dla mnie troszkę za ciemna ale ja ogólnie jasne wnętrza lubię więc zdanie się nie liczy :D a górna cóż :D kolejne wnętrze do moich inspiracji w szczególności prysznic muszę pogłówkować czy u mnie się zmieści a propos ściankę między prysznicem a wanną masz murowaną czy stelarz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... no ja uważam że 2 umywalki są lepsze bo jest wygodniej. Dwie osoby mogą korzystać jednocześnie i nie trzeba się do umywalki przepychać ;) oczywiście to moje zdanie i nikogo nie bedę do swoich racji przekonywać ale byłam ciekawa co kierowało Sol przy wyborze u niej :)

(w ogóle zawsze byłam ciekawa jak widziałam wielki blat, pełno miejsca i tylko jedną umywalkę, czemu nie ma ich więcej:rolleyes: albo chociaż taka 1 długa)

Nie rozumiem czemu 2 umywalki to strata miejsca. Na co wam reszta tego blatu? Rozumiem kubeczek na szczoteczki, jakieś mydełko czy cuś ale co z resztą? Chyba że ktoś lubi trzymać na wierzchu cały łazienkowy arsenał no to wtedy rzeczywiście blat mu się przyda ;)

 

Ponawiam pytanie: gdyby ktoś miał u siebie deszczownicę w wannie i mógł pokazać zdjęcia i doradzic czy lepsza deszczownica na ramieniu czy podsufitowa???

Moim zdaniem nie ma różnicy. Najważniejsze żeby deszczownica była na takiej wysokości aby każdy domownik mógł wygodnie z niej korzystać. Bez np schylania się bo będzie za nisko

Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korozja w rozny sposob mozna wykorzystac wolny blat w lazience :cool: mozna tez polozyc np. przewijak ;) :D

Przewijak to akurat ostatnia rzecz o jakiej bym pomyślała :D

 

Hmn....ja np podczas suszenia włosów mam wystarczająco dużo miejsca do odłożenia wielkiej suszarki i mniejszej prostownicy :)

No w sumie rację masz. Ja już się tak przyzwyczaiłam do latania z suszarką po całym domu że zupełnie zapomniałam że można jak normalna kobita w łazience przed lustrem się wysuszyć ;)

ale ja i tak walnełabym sobie przynajmniej długą 1 umywalkę jak 2 by się nie dało (a na suszarkę i prostownicę takie uchwyty bym zrobiła co to można na nie sobie odkładać ;))

 

Tak poważnie to wiadomo blat się przydaje. Tylko czasami widzę łazienki z tak dużym blatem że tam spokojnie by się zmieściło więcej sanitariatu a i blatu jeszcze sporo zostanie :)

U Sol to może 2 umywalek bym nie dała ale większą na pewno (jakby to była moja łazienka) ;) co nie zmienia faktu że i tak jej łazienka jest śliczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...