Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Eeee... no ja uważam że 2 umywalki są lepsze bo jest wygodniej. Dwie osoby mogą korzystać jednocześnie i nie trzeba się do umywalki przepychać ;)

 

U mnie praktycznie nie ma sytuacji w której razem korzystalibyśmy z umywalki - w sensie konkretnie z umywalki a nie z dostępu do lustra nad umywalką. Tak serio zastanawiam się czy rzeczywiście są sytuacje w których dwie osoby jednocześnie myją zęby/golą się? Może kiedy oboje idą na tę samą godzinę do pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elfir u mnie są takie sytuacje. Lubimy z M. razem myć zęby wieczorem :) albo on myje a ja wtedy np myję twarz. Zawsze coś sobie wtedy opowiadamy, żartujemy, przepychamy się. Takie wieczorne wygłupy. To już nasza tradycja. Jak mamy na tą samą godzinę do pracy to w ogóle masakra! Bitwa o umywalkę i lustro jest taka że prawie krew się leje :lol:

Często nam się zdarza że jak M. coś robi przy umywalce to nagle ja też coś pilnie muszę zrobić (albo przy lustrze:cool:)

Być może jak pomieszkamy dłużej ze sobą to będziemy unikać wspólnych spotkań przy umywalce czy lustrze. Na razie lubimy wspólne korzystanie ;)

 

p.s. Znam pary które też razem myją zęby, ręcę, golą się i takie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir u mnie są takie sytuacje. Lubimy z M. razem myć zęby wieczorem :) albo on myje a ja wtedy np myję twarz. Zawsze coś sobie wtedy opowiadamy, żartujemy, przepychamy się. Takie wieczorne wygłupy. To już nasza tradycja. Jak mamy na tą samą godzinę do pracy to w ogóle masakra! Bitwa o umywalkę i lustro jest taka że prawie krew się leje :lol:

Często nam się zdarza że jak M. coś robi przy umywalce to nagle ja też coś pilnie muszę zrobić (albo przy lustrze:cool:)

Być może jak pomieszkamy dłużej ze sobą to będziemy unikać wspólnych spotkań przy umywalce czy lustrze. Na razie lubimy wspólne korzystanie ;)

 

p.s. Znam pary które też razem myją zęby, ręcę, golą się i takie tam :)

Zgadzam się z Korozją.

U nas też będą dwie umywalki na jednym blacie, inaczej K sobie nie wyobraża, łazienka dla niego to drugie biuro do omawiania i załatwiania poważnych spraw :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol łazienki bardzo , bardzo ładne , chociaż nie lubię czerwonego we wnętrzach , może dlatego jako nr. 1 wybrałabym dolną

Co do dwóch umywalek nigdy nie mogłam pojąć po co ludzie je robią ?

Dla mnie średnio przyjemne a nawet wcale jest patrzenie jak ktoś myje zęby i takie tam , chociaż znam osoby które mogłyby mieć dwa sedesy obok siebie , no bo też czasami razem się zachce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol łazienki bardzo , bardzo ładne , chociaż nie lubię czerwonego we wnętrzach , może dlatego jako nr. 1 wybrałabym dolną

Co do dwóch umywalek nigdy nie mogłam pojąć po co ludzie je robią ?

Dla mnie średnio przyjemne a nawet wcale jest patrzenie jak ktoś myje zęby i takie tam , chociaż znam osoby które mogłyby mieć dwa sedesy obok siebie , no bo też czasami razem się zachce :)

 

Zgadzam się z tą opinią w 100 % !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas fotka tej wielkiej suszarki?:yes::D

 

Dla mnie określenie wielka suszarka oznacza ręczną fryzjerską z dyfuzorem. Zdjęć suszarki nie będę robić, ale powiedz co jeszcze sobie życzysz? może firmę wacików i najlepiej zdjęcie czy może interesują Cię moje czysto higieniczne produkty? :lol:

 

czyli czego by nie skomponował?

czy meska nie moze byc jasna?:yes:

 

Oczywiście, że może ale nie spotkałam się aby wśród męskiej części moich znajomych facet zaczynając urządzać np łazienkę sam wybrał kryształowy żyrandol czy inne wzory raczej przypisywane kobiecie (kwiatowe).

 

to w Twoim zyciu był tylko jeden chłop?:(

 

Myślę, że to pytanie/stwierdzenie jest bardzo niegrzeczne i odmawiam udzielenia na nie bardziej szczegółowej odpowiedzi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie określenie wielka suszarka oznacza ręczną fryzjerską z dyfuzorem. Zdjęć suszarki nie będę robić, ale powiedz co jeszcze sobie życzysz? może firmę wacików i najlepiej zdjęcie czy może interesują Cię moje czysto higieniczne produkty? :lol:

 

 

 

Oczywiście, że może ale nie spotkałam się aby wśród męskiej części moich znajomych facet zaczynając urządzać np łazienkę sam wybrał kryształowy żyrandol czy inne wzory raczej przypisywane kobiecie (kwiatowe).

 

 

 

Myślę, że to pytanie/stwierdzenie jest bardzo niegrzeczne i odmawiam udzielenia na nie bardziej szczegółowej odpowiedzi :cool:

ok, sorry :yes:

kinkiet kryształowy w lazience to dla mnie przerost formy nad trescią, ale generalnie o gustach nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie całkiemskończona, ale niedługo :)

trzeba jeszcze skończyć oświetlenie, zrobić szafkę pod blatem z przesuwnymi drzwiami oraz zamontować rolety :)

 

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/_ptgtmp_F00OL5_1m_k1.jpg

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/_ptgtmp_UQK4AGm.jpg

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/_ptgtmp_IL2I7Sm_filtered1.jpg

 

 

wow

świetna lazienka bardzo mi sie podoba moze dlatego ze sam robię w takich kolorach czyli czarno biała chociaz niestety duzo mniejsza;( i chciałbym sie dowiedziec jakie to kolekcje szczegolnie te dekoraxyjne wzory?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sol dolna łazienka podobna do mojej, dlatego bardziej do mnie ''gada''.

W górnej łazience mamy dwie umywalki i jest to bardzo praktyczne. Ja myję zęby w jednej a dzieciaki w drugiej, nie ma kolejki rano. Nie uważam, ze to strata miejsca, bo na nic to miejsce by mi się tam zdało. Wszystko co nam potrzebne trzymamy w szafkach, obok umywalki tylko mydło i szczoteczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja łazienka jeszcze nie skończona -niezamontowany prysznic jeszcze, brudne kafle po fugowaniu, brudna podłoga jeszcze ze szpargałami, lustro ledwo wklejone i podparte itd, ale już się pochwale troszkę :)

Fakt, że marzenia były inne, a wybór płytek zweryfikował budżet jaki pozostał. Na początku jak zaczęły się kłaść średnio nam się widziało ale końcowy efekt nawet niezły wyszedł :)

 

 

Łazienka z niesamowitym potencjałem...

Jeżeli to łazienka Twoich marzeń, niech długo Ci służy i nie czytaj dalej...

 

Wbrew niektórym opiniom, jedynym ograniczenie ograniczeniem nie jest tworzywo lecz wyobraźnia

Ekskluzywne pióro wysadzane diamentami, z nikogo nie uczyni poety!

Nastrój, urok każdego pomieszczenia, może zabić Jeden malutki detal, agresywnie angażujący wzrok lub podświadomość.

Dom nie może być Twoim wrogiem, w skrajnych przypadkach wywołującym codziennie poczucie niedosytu czy niesmaku...

Przyznam, zafascynował mnie wątek o bezsilności glazurnika wobec wyjątkowej perfidii i wrogości producenta płytek...

Nie ma płytki z której nie da się wyflizować narożnika, wyglądającego lepiej niż jakakolwiek listwa! Nawet centymetrowa, dobrze dobrana fuga, będzie Everestem estetyki, wobec wynalazku z PeErEl-owskich czasów w których glazurę cięto nożem do szkła...

Empiria dowodzi, że wykonawcy z powodu lenistwa i pazerności, potrafią zniszczyć każdą wizję, każdy, nawet najbardziej perfekcyjny projekt!

I... znajdą milion dowodów na to, że ich praca w warunkach stworzonych przez inwestora, jest szczytowym osiągnięciem ludzkości w dziedzinie budownictwa, oraz wykończenia wnętrz, tudzież została wykonana po kosztach!

 

Ale może ja jakiś nienormalny jestem i się czepiam...

 

Gdybyś szukała kiedyś natchnienia na remont łazienki niewielkim (w zasadzie marginalnym, przy własnym wykonaniu) kosztem,

poniżej znajdziesz garść szybkich pomysłów na które wpadliśmy z wujkiem Photoshopem.

 

http://www.fotosik.pl/u/janciowoodnik/album/1217888

Edytowane przez Jańcio Wodnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol łazienki bardzo , bardzo ładne , chociaż nie lubię czerwonego we wnętrzach , może dlatego jako nr. 1 wybrałabym dolną

Co do dwóch umywalek nigdy nie mogłam pojąć po co ludzie je robią ?

Dla mnie średnio przyjemne a nawet wcale jest patrzenie jak ktoś myje zęby i takie tam , chociaż znam osoby które mogłyby mieć dwa sedesy obok siebie , no bo też czasami razem się zachce :)

Adla mnie jest nie do przyjęcia mycie zębów i takie tam w towarzystwie:)...ja lubię być sama w łazience i kropka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, zafascynował mnie wątek o bezsilności glazurnika wobec wyjątkowej perfidii i wrogości producenta płytek...

Nie ma płytki z której nie da się wyflizować narożnika, wyglądającego lepiej niż jakakolwiek listwa! Nawet centymetrowa, dobrze dobrana fuga, będzie Everestem estetyki, wobec wynalazku z PeErEl-owskich czasów w których glazurę cięto nożem do szkła...

Centymetrowa fuga...fuj! W życiu bym nie dała sobie takiej zrobić! :p nie wiem czy wiesz jak teraz wyglądaja listwy ale nie jest to chamski, plastikowy badziew z czasów perelowskich. I niektórzy wolą listwę niż centymetrową fugę. Moim zdaniem fugi to wynalazek PeErEl-owskich czasów. Wyglądają okropnie. Nawet najmniejsze i najlepiej dobrane.

 

Empiria dowodzi, że wykonawcy z powodu lenistwa i pazerności, potrafią zniszczyć każdą wizję, każdy, nawet najbardziej perfekcyjny projekt!

I... znajdą milion dowodów na to, że ich praca w warunkach stworzonych przez inwestora, jest szczytowym osiągnięciem ludzkości w dziedzinie budownictwa, oraz wykończenia wnętrz, tudzież została wykonana po kosztach!

Być może masz racje ale po walce z całą chmarą pseudo fachowców niektórzy nie mają siły już walczyć. Zazdroszczę tym którzy trafili na fachowców z prawdziwego zdarzenia, co się znają na swoim fachu i idą z duchem czasu. No i mają na nich kasę. Albo mają znajomości. Ja nie miałam ani kasy ani znajomości. W dodatku byłam nowicjuszem w wykańczaniu mieszkania. Musiałam wybrać w miarę dobrego fachowca za najniższą cenę (która i tak mnie zabiła, robocizna droższa od materiałów?!). I jak już wcześniej opisywałam wybrałam listwy jako mniejsze zło. Teraz jestem zadowolona bo bardzo mi się podobają i pasują do mojej łazienki. Wyglądają niebo lepiej niż centymetrowa fuga ;)

 

I nie czepiasz się ale trzeba zrozumieć że różne są powody naszych wyborów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...