Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Korozja szukam szarego wiadra do mopa, po co latać ciągle do garażu

:rotfl:

:lol2:a ja szarej miotły :cool: i tak ciągle jest w użyciu więc jak już ma być na wierzchu niech będzie szara i wypasiona. Powieszę na wieszaku zrobię ramkę i wszyscy będą myśleć że to jakiś specjalny zamysł artysty :rotfl:

 

mi też się nie podoba.

oko, ucho, mózg na ścianie jak mawia mój tata - tu akutat nieomal dosłownie.

Moja polonistka mawiała: ręka, noga, mózg na ścianie oczy na widelcach ;)

 

sorry za 2 posty coś mi się pokiełbasiło:oops:

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby mi wrzucić albo wysłać na priv zdjecie dobrze zrobionego spadu w prysznicu z odpływem liniowym. Mój kafelkarz twierdzi, że najlepiej zrobić spadek w jedną stronę ale wtedy powstaje taki trójkąt. Slyszałam że da się inaczej ale nie potrafie znaleźć w necie informacji a nikt ze znajomych nie ma odplywu liniowego. Z góry dziekuje i przepraszam jeżeli umiescilam pytanie w złym wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza dolna łazienko-pralnia

 

http://img209.imageshack.us/img209/636/20229605.jpg

 

Jedna z ciekawszych łazienek jakie widziałem. Naprawdę bardzo oryginalna i widać, że urządzający ma zmysł artystyczny. Kolorystyka taka jak lubię, czyli kolory ziemi. Pomieszczenie nowoczesne, ale zarazem przytulne, co nie zawsze jest łatwo uzyskać. Ciekawe jak wygląda reszta domu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby mi wrzucić albo wysłać na priv zdjecie dobrze zrobionego spadu w prysznicu z odpływem liniowym. Mój kafelkarz twierdzi, że najlepiej zrobić spadek w jedną stronę ale wtedy powstaje taki trójkąt. Slyszałam że da się inaczej ale nie potrafie znaleźć w necie informacji a nikt ze znajomych nie ma odplywu liniowego. Z góry dziekuje i przepraszam jeżeli umiescilam pytanie w złym wątku.

 

Semira - przecież jest cały wątek o odpływach liniowych (tytuł chyba : prysznic bez brodzika) gdzie sa zdjęcia.

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?102678-BRODZIK-MUROWANY-prysznic-bez-brodzika-brodzik-z-p%C5%82ytek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:a ja szarej miotły :cool: i tak ciągle jest w użyciu więc jak już ma być na wierzchu niech będzie szara i wypasiona. Powieszę na wieszaku zrobię ramkę i wszyscy będą myśleć że to jakiś specjalny zamysł artysty :rotfl:

DOBREEE !!! :D

 

mymystery ja też uważam, że całość jakaś przeładowana, za dużo wszystkiego i przez to efekt zepsuty :/

ceramika powinna być w całości biała, albo czarna, bo tak to całkiem od sasa do lasa

no i co do pralki... ja też bym ją na pewno schowała...koniecznie! nawet inox tu nic nie pomoże :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mnie kolorystyka tej łazienki bardzo odpowiada, bardzo podoba mi się prysznic.

 

Wc i umywalka mi tu nie grają, bo jakby z innej parafii - nowoczesne; i dalej swojska - tradycyjna wiklina ...

 

Nie wiem czy dobrze "wydedukowałam" ze zdjęć, ale wydaje mi się,że wc jest umiejscowione na wprost drzwi wejściowych.

Strasznie tego nie lubię - takiego eksponowania "tronu", zazwyczaj szuka się w łazience bardziej intymnych miejsc.

Choć zdaję sobie sprawę,że nie zawsze się da znaleźć odpowiednie miejsce.

 

Co do pralki - nie jest to jakiś bardzo ładny mebel :) ale ja bym się tak nie czepiała, ... wiaderka, mopy i szczotki to już raczej gorszy sort i tylko schowania, ale pralka ...:)

Edytowane przez gahan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe z tą ceramiką.... parę postów temu zadałam pytanie odnoście czarnej umywalki i białego kibelka i bidetu i nikt się nie zbulwersował .....

wręcz przeciwnie padło zielone światło na taka kombinację ;)

 

bo wiele zależy od kontekstu

np. w czarno bialej łazience lub prawie moim zdaniem mogłoby to bardzo fajnie wyglądać.

Albo jeśli np. umywalka jest czarna ale szklana itp

moim zdaniem nie ma jednej zasady, ktorej się należy trzymać, wszystko można byle z wyczuciem

w wyżej komentowanej łazience go zabrakło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza dolna łazienko-pralnia

 

http://img209.imageshack.us/img209/636/20229605.jpg

 

Dla mnie, to ta łazienka jest po prostu brzydka, ani styl ani kształty ze sobą nie współgrają, w ogóle nie trzyma się kupy. Ktoś chciał coś zrobić (wierzę że ciekawego) a zrobił kaszanę.

Edytowane przez wingerman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czy takiej znowu przygniatającej?Kilka ciepłych czy neutralnych słów jednak było.

Sama nie jestem miłośniczką akurat takich kafli,za mało dla mnie w nich spokoju,ale nie mogę powiedzieć że w odbiorze łazienka jest jakaś straszna.I pralka np wizualnie mi nie przeszkadza.Bardziej mnie męczy paprotka w oknie,chodniczki i taka mała szafeczka w kącie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...