Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lady

może moja łazienka cos podpowie, za scianką z lewej strony jest kabina prysznicowa typu walk in

Chomecice%2012.jpg

Chomecice%2013.jpg

 

mam pytanie dotyczące właśnie takich kabin a bardziej ich braku :) ostatnio dużo osób sobie robi

walk in i mnie też się one bardzo podobają.Swoje łazienki będe wykańczać pewnie gdzieś za rok ale pytam już teraz.Czy stojąc pod prysznicem woda nie pryska na całą tą część otwartą??Da rade to ogarnąć??Bo ja mam wrażenie ,że ta woda wtedy chlalpie po całej łazience :) uświadomcie mnie drogie forumowiczki i forumowicze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Mam prośbę do czytających - czy macie jakieś uwagi dotyczące projektu mojej łazienki? MI nie widzą sie proporcje lustra - chciałabym bardziej panoramiczne. Mozaika przy wannie też będzie inna - ale coś w ten deseń. Ktoś może coś dorzucic od siebie? Czy pod względem funkcjonalności i kolorystyki jest zgodna ze sztuką? 01 stawiane na blat.jpg04 stawiane na blat.jpg05 stawiane na blat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maroch84 mam wrażenie, że można więcej "wycisnąć" z tej łazienki zyskując więcej miejsca na drobiazgi (ręczniki, kosmetyki, kosz na brudną bieliznę itp.) przy jednoczesnym powiększeniu kabiny natryskowej. Może to tylko wrażenie bo nie ma wymiarów ale coś czuję, że to możliwe.

 

To ciekawe co piszesz:) w zalaczniku daje wymiary. Mam nadzieje ze beda czytelne:)

lazienka.jpg

lazienka-plan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam prośbę do czytających - czy macie jakieś uwagi dotyczące projektu mojej łazienki? MI nie widzą sie proporcje lustra - chciałabym bardziej panoramiczne. Mozaika przy wannie też będzie inna - ale coś w ten deseń. Ktoś może coś dorzucic od siebie? Czy pod względem funkcjonalności i kolorystyki jest zgodna ze sztuką? [ATTACH=CONFIG]152153[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152154[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152155[/ATTACH]

Bardzo fajny projekt, jedyne co to lampy mi sienie bardzo podobaja, a poza tym - cud miód malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam prośbę do czytających - czy macie jakieś uwagi dotyczące projektu mojej łazienki? MI nie widzą sie proporcje lustra - chciałabym bardziej panoramiczne. Mozaika przy wannie też będzie inna - ale coś w ten deseń. Ktoś może coś dorzucic od siebie? Czy pod względem funkcjonalności i kolorystyki jest zgodna ze sztuką? [ATTACH=CONFIG]152153[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152154[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152155[/ATTACH]

 

Jezeli na zywo bedzie jak na projekcie-dla mnie pieknie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałabym jednak lustro od samego blatu, mimo że piękne, to bardzo niepraktyczne rozwiązanie.

 

Tutaj można go wkomponować na wiele sposobów

 

http://jacobsens.co.nz/media/300471/ace_h-653.jpg

 

http://jacobsens.co.nz/media/294052/cubica_white.jpg

 

http://jacobsens.co.nz/media/210787/Mykonos%20Blanco%20-%20Manhattan%20blanco%20653.jpg

 

a zamiast grafiki postawić lustro, które będzie odbijało piękną mozaikę

 

http://jacobsens.co.nz/media/278441/pearls__-_montana_wild_h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt śliczny :o jednak tak jak poprzedniczki uważam że lampy bardziej do jadalni pasują niż nad umywalkę, a lustro ładne ale faktycznie niepraktyczne pomyśl jak będziesz je myła czy sięgniesz do końca stojąc normalnie czy będziesz potrzebować stołeczka (lustro ja myje częściej niż pozostałe płytki) dlatego zrobiłabym tylko do wysokości ja sięgasz dłonią a tak super :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam prośbę do czytających - czy macie jakieś uwagi dotyczące projektu mojej łazienki?

 

Projekty i wizualizacje łazienek omawiamy w innym miejscu.

Wbrew temu, co pisza dziewczyny lampy sa świetne, bo własnie takie niełazienkowe. Łazienka zmienia się w salon kąpielowy, domowe spa.

 

Ale tanie nie będzie w realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące właśnie takich kabin a bardziej ich braku :) ostatnio dużo osób sobie robi

walk in i mnie też się one bardzo podobają.Swoje łazienki będe wykańczać pewnie gdzieś za rok ale pytam już teraz.Czy stojąc pod prysznicem woda nie pryska na całą tą część otwartą??Da rade to ogarnąć??Bo ja mam wrażenie ,że ta woda wtedy chlalpie po całej łazience :) uświadomcie mnie drogie forumowiczki i forumowicze :)

 

MARTAA33

Nie chlapało się na początku kiedy strumień z deszczownicy padał pionowo w dół; gdy się dziurki zakamieniły i strumień wizgał pod kątem to troszkę się chlapało, ale odkamieniłam i znów jest ok. Trzeba jednak pamiętać, że te kabinki robi się, a przynajmniej ja tak zrobiłam dużo większe niż zamykane kabinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekty i wizualizacje łazienek omawiamy w innym miejscu.

Wbrew temu, co pisza dziewczyny lampy sa świetne, bo własnie takie niełazienkowe. Łazienka zmienia się w salon kąpielowy, domowe spa.

 

Ale tanie nie będzie w realizacji.

 

To nie wiedzialam ze to nie miejsce wlasciwe. Ale dziekuje za glosy bardzo.

Dostalam juz wycene i nawet mnie nie powalila. Pewnie gdyby byla mozaika zamiast czesci lustra byloby jeszcze drozej.

Mnie martwi proporcja lustra. Jest kwadratowe i moim zdaniem troche przytłacza. Lepsze byloby panoramiczne chyba. To oznacza ze nie bedzie do samego sufitu. A lampy to bedzie ciezki orzech do zgryzienia. O kinkietach myslalam, jasne. Moze wiec kinkiety. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jakie macie fugi w prysznicach bez brodzika z odpływem linowym, u mnie właśnie się robi i wszystkie narożniki zabezpieczone są taśmą jakąś tam do tego folia w płynie na całości prysznica i w zestawie z odpływem był taki niebieski kołnierz, teraz pracują nad spadkiem i płytkami a ja mam szukać fugi :mad: w salonie łazienek polecano mi fugę epoksydową lub elastyczną odradzono cementową, wiadomości o epoksydowych w necie jest pełno ale zastanawia mnie ta elastyczna (szczególnie cenowo :p ) i różnice pomiędzy jedną a drugą ... pomóżcie :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jakie macie fugi w prysznicach bez brodzika z odpływem linowym, u mnie właśnie się robi i wszystkie narożniki zabezpieczone są taśmą jakąś tam do tego folia w płynie na całości prysznica i w zestawie z odpływem był taki niebieski kołnierz, teraz pracują nad spadkiem i płytkami a ja mam szukać fugi :mad: w salonie łazienek polecano mi fugę epoksydową lub elastyczną odradzono cementową, wiadomości o epoksydowych w necie jest pełno ale zastanawia mnie ta elastyczna (szczególnie cenowo :p ) i różnice pomiędzy jedną a drugą ... pomóżcie :confused:

 

O elastycznej nic nie wiem-mam dwa takie prysznice i w obu przypadkach fuga epoksydowa,powiedziano mi ze potrzebuje wiecej czasu na zajcie brudem i mozna ja potraktowac wieksza chemia a normalnej nie.Ja mam bardzo jasne fugi na podlodze w obu przypadkach i musze powiedziec ze w gornej lazience jest prawie biala-po roku pod prysznicem jest czystsza niz na reszcie podlogi gdzie rzucili normalna fuge;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...