Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

wanna ładna za szeroki ranty

Ale drogie Panie zdziwiony jestem komu będzie sie chciało czyścić podłogę obok tej wanny nie wspominając o tonach brudu za wanną gdzie praktycznie nie ma jak tego wyczyścić! Tam ten brud wejdzie choć go nie będzie widać. Mi to by przeszkadzało.

 

Jako sprzątający mężczyzna mowię tej wannie w tym miejscu kategorycznie Nie. Ja bym tu zabudowal tradycyjna wanne.

A tam! Wanna nie jest "przyczepiona" na stałę, można ją przesunąć i wyczyścić wszystko co się znajduję za nią. A po bokach to żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madziu właśnie o Roce Urbi myślałam między innymi :)

A co do zakamarków wymagających czyszczenia... Są rzeczy, przy których piękno wygrywa z funkcjonalnością ;) A ponieważ (zakładam) to Pani domu będzie te zakamarki czyścić najczęściej i Jej to nie przeszkadza - sprawa nie podlega dyskusji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma....:DJa u siebie tez będę miała wannę wolnostojąca wciśnięta pomiędzy ścianę bo niestety ogranicza mnie metraż łazienki a kocham takie wanny przeogromnie!!!!W Twojej łazience razi mnie ilośc dekorow na metr kwadratowy.Duzo za dużo na takie małe pomieszczenie.Przyczepie sie jeszcze do niekonsekwencji w doborze kształtów armatury.Albo oble albo kanciaste a u Ciebie i takie i takie.To tylko moje subiektywne zdanie.Tyle.;) Edytowane przez fajna kobieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princessa jeśli chodzi chodzi o czyszczenie zakamarków przy wannie to znakomicie sprawdza się płaski mop, przy poważniejszych porządkach ręczniczek i trochę gimnastiki ;) zaplanowaną mam białą lub jasno szara szafkę pod blatem na pastę, płyny itp ale póki co nie starczyło nam funduszy i wszystko znajduję się w komodzie za drzwiami łazienki ;)

Sharlotka łączenia w tej wannie nie ma:) wszystko jest naprawdę ładnie wykonane. Wanna śmiało może nosić miano dwuosobowej :)

 

Madzik,

łączenie jest, bo wanna nie jest zrobiona z jednego kawałka - wiem, bo rozmawiałam jakiś czas temu z Twoim producentem - ale najwyraźniej jest tak rewelacyjnie zrobione i wykończone, że się nie domyśliłaś.

 

Jaki wymiar ma wanna w środku, tj. dno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nasza łazienka przy sypialni. Nie jest zbyt duża, za to tylko dla nas i z dużym prysznicem dla dwojga :)

[ATTACH=CONFIG]233179[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]233180[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]233181[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]233182[/ATTACH]

 

 

Świetna! :yes: Pod skosem nisko, ale za to kabina jest szeroka, więc to pewno rekompensuje.

Druga także bardzo mi się podoba i tylko ramkę nad wc bym zdjęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nasza łazienka przy sypialni. Nie jest zbyt duża, za to tylko dla nas i z dużym prysznicem dla dwojga :)

[ATTACH=CONFIG]233179[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]233180[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]233181[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]233182[/ATTACH]

 

Co to za kafle na ścianach i podłodze? Łazienka ślicznie Wygląda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedzcie proszę, jak udekorować, zasłonić okno balkonowe w mojej łazience. Roleta nie bardzo, bo będzie problem z otwieraniem na oścież drzwi, a mam zamiar wynosić suszarkę na balkon. Myślałam o folii lub firanie i zasłonie. Kafle mam kremowo -czerwono - czarne.

http://images62.fotosik.pl/525/04d758dfb01e6ba4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...