Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

krystynajoanna - bardzo miła i przytulna łazienka, to chyba za sprawą tego ciepłego koloru "drewna" :) śliczna

 

Ktoś wcześniej kilka stron pytał się o płytki TAU dessau i rzeczywiście mogę je polecić. Mam je w kuchni i w przedpokoju i wyglądają bardzo ładnie. One mają taką fakturę, że nie widać wszystkich plamek, kapnięć itp.

 

A ja wpadłam na wątek łazienkowy z pytaniem.

Czy takie stojaki wolnostojące na szczotkę WC i papier toaletowy są wygodnym rozwiązaniem? czy jednak lepiej klasyczne rozwiązanie, czyli wwiercenie się w płytki i oddzielnie przyczepić szczotkę i papier?

Edytowane przez szaitis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie!!

mam pytanie natury technicznej- czy zabudowana pralka Wam w srodku " nie lata"? Wiem, ze podstawa to wypoziomowanie, ale przy róznym załadunku pralka inaczej sie " zachowuje". czy macie jakies otwory z tyłu zostawione na wentylacje pralki? jakie zachowac odległosci od pralki zeby było ok?

dziekuję bardzo

Edytowane przez marnajola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazzy, bardzo dziękuję za odpowiedź :)

 

Widzę, że masz już zamontowaną baterię nad wanną... Co to z bateria? Na ile cm masz wanne oduniętą od ściany?

 

I jeszcze jedno, czym masz zakończoną mozajkę na górze przy prysznicu? Jest na równi z tynkiem, listwą, niczym?

 

Z góry dziękuję za info :)

 

vincenzo, bateria wannowa to wodospad Square Tap

 

square-tap-bateria-wannowa-wodospad-50-hit-1613875827.jpg

 

wanna jest odsunięta od ściany na 11cm, brzeg wanny ma 6cm, więc razem 17cm :) a wylewka od ściany ma 21cm (po założeniu tulejek ok 1cm) - jest akurat :yes:

 

Jeśli chodzi o mozaikę w kabinie - nie jest zakończona żadną listwą, jeszcze nic tam nie ma, ale akryl tam damy :)

pozdro ;)

Edytowane przez jazzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

po wielkich bojach koncepcyjnych udało się nie zmienić już nic i tak po 3 miesiącach szukania płytki zostały wybrane i kupione:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

zdecydowaliśmy się na Minimal Tubadzina - do złudzenia przypominają beton i białą płytkę Ceramstic. Obie płytki rektyfikowane ( tu ja się uparłam jak osioł bo chciałam układać bezfugowo ). Glazurnik wczoraj zaczął pracę :-). płytki jeszcze nie kładzione bo obudowuje się wanna, ale oczywiście nie obyło się bez wpadek np. wnęka która miała być nad wanną musiała się zlicować z wanną bo wyżej była wylana opaska betonowa.:(

Przebieram już nie mogę się doczekać kiedy płytki zaczną kłaść.

Muszę teraz szukać stolarza, który zrobi mi szafkę pod umywalkę -180 długości. Zastanawiam się ile będzie mnie kosztowała??? namiary na stolarzy z okolicy Kobyłki mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duś - dziękuję :)

Mnie też właśnie najbardziej denerwuje szczoteczka i pasta, używamy elektrycznych szczoteczek, więc ja po prostu odstawiam ją na blat i chociaż wydaje mi się, że płuczę dokładnie, to paskudne kółko zawsze na blacie się odbija, ten problem będę ogarniać po papierze i szczotce do WC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wpadłam na wątek łazienkowy z pytaniem.

Czy takie stojaki wolnostojące na szczotkę WC i papier toaletowy są wygodnym rozwiązaniem? czy jednak lepiej klasyczne rozwiązanie, czyli wwiercenie się w płytki i oddzielnie przyczepić szczotkę i papier?

 

To i ja dodam swoje trzy grosze w temacie. Mianowicie, miałam kiedyś u siebie w mieszkaniu takie ustrojstwo. Niestety dostałam w prezencie "na nowe mieszkanie". Był to uchwyt na papier toaletowy i szczotka do wc w jednym. Ja nie polecam takiego rozwiązania, z racji tego, że takie rzeczy się brudzą, jest to kolejny "pierd" do mycia, a na dodatek to stoi na podłodze, więc i omijać, przestawiać trzeba podczas sprzątania łazienki. Ja lubię jak jest pusto, tzn. nie ma zbędnych durnostojek, itp. i podłogę można, jak i całą łazienkę migiem wysprzątać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam swoje trzy grosze w temacie. Mianowicie, miałam kiedyś u siebie w mieszkaniu takie ustrojstwo. Niestety dostałam w prezencie "na nowe mieszkanie". Był to uchwyt na papier toaletowy i szczotka do wc w jednym. Ja nie polecam takiego rozwiązania, z racji tego, że takie rzeczy się brudzą, jest to kolejny "pierd" do mycia, a na dodatek to stoi na podłodze, więc i omijać, przestawiać trzeba podczas sprzątania łazienki. Ja lubię jak jest pusto, tzn. nie ma zbędnych durnostojek, itp. i podłogę można, jak i całą łazienkę migiem wysprzątać ;)

 

A ja od paru dni mam taki stojak i jestem bardzo zadowolona :). Jest stabilny, zgrabny, łatwy w czyszczeniu, bardzo polecam!:

 

http://images64.fotosik.pl/708/f40123e37828b6b1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniula sam już nie wiem, kupiliśmy ją na szerokość tego murku po lewej stronie. Baliśmy się, że uszkodzimy drzwi przy otwieraniu jeśli mielibyśmy większą umywalkę.

 

:D

dlatego ja mam drzwi do kabiny prysznicowej otwierane poniekąd do środka. a dokładniej dwuczęściowe harmonijkowe, składające się do wewnątrz brodzika i po złożeniu całkowicie przylegające do jednej ze ścian

trochę coś na zasadzie jak drzwi autobusowe :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...