Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szczerze, to nie mam pojęcia czy również do ściany ale jeśli potrzebujesz takiej informacji to dowiem się. Jeżeli chodzi o ośweitlenie to 4 sztuki ledów ze szklanymi obramówkami na suficie i długi prostokątny kinkiet z chromowanymi wykończeniami nad lustro Edytowane przez ewelink@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Doriko masz gdzieś w pobliżu swojego miejsca zamieszkania max fliza to zobacz sobie je na żywo... sądzę, że zmienisz zdanie :) [...]

Możliwe :)

Pisałam że mam nadzieję że na żywo prezentują się lepiej. Nie mam potrzeby latać po sklepach by się o tym przekonywać, ważne żeby się tobie podobały.

Kolejny post był w odpowiedzi na zarzut że się czepiam bo beżowo, jakby maziaje były szare to też bym się czepiała bo na zdjęciach nie wyglądają zbyt korzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doriko na spokojnie przyjmuje tutejsze komentarze bo jakbym miała się przejmować i mocno to brać do siebie to chyba bym musiała nie pokazywać tutaj zdjęć... :) a poza tym ile osób tyle upodobań i najważniejsze aby łazienka mojej mamie się podobała a z tego to wiem to jest zadowolona :)

 

Poza tym nie wstawiam tutaj też zdjęć aby się tylko pochwalić ale być może ktoś coś znajdzie w nich dla siebie i wykorzysta w swojej łazience :)

Edytowane przez Ladybird76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

Do tej pory śledzę to forum biernie, teraz chce się Was doradzić. Podobają mi się płytki z nowej kolekcji Paradyża Modul/Purio - kolorystyka biało grafitowa, podłoga płytka imitująca naturalne drewno - http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/modul-purio. Są to płytki matowe, nie mam doświadczenia z takimi płytkami tzn całkowicie matowymi, może ktoś ma takie i coś powie o ich użytkowaniu tzn. chodzi mi o utrzymanie czystości, czy widać na nich wszystko itp. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC04446.jpgDSC04447.jpgDSC04440.jpgDSC04456.jpgDSC04442.jpg

 

Postanowiłam i ja pokazać swoją łazienkę, jest prawieee skończona. Jest to jedna z dwóch, które posiadamy w swoim mieszkaniu, druga jest jeszcze nie gotowa. Łazienka jest niewielka, czarno-biała z fioletowymi dodatkami. Na zdjęciach nie ma jeszcze kinkietów przy lustrze, obecnie już wiszą oraz kilku dodatków. W tej łazience nie mamy pralki, będzie w drugiej. Płytki są z kolekcji Paradyż. Szafka pod umywalką robiona na zamówienie, inspirowałam się szafką użytkownika remika2. Zapraszam do komentowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kafelkarze zafugowali mi juz jedna łazienkę i niepodoba mi sie fuga na dekorze.Jakos blado to wyszło czy da sie jeszcze coś z tym zrobić? Zdrapac

? :sick:Chyba w szarości byłoby lepiej? :o

 

 

Póki co są pomazane, więc i trudno ocenić efekt, ale ja bym się takimi drobiazgami nie przejmowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemne łazienki :) moje klimaty.

Jak mam się do czegoś przyczepić do w szarej zlicowałabym wysokość geberitu z linią fugi na pozostałych ścianach tak, by półka nie wchodziła w środek kafla, ale to już czepialstwo. Gratuluję efektu :)

 

Patrzę i patrzę i nie bardzo rozumiem, bo tam jest przecież dekoracyjna listwa. Moim zdaniem jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wysypało ładnych łazienek :yes: aż miło popatrzeć .

 

Podglądam ostro Wasze łazienki bo muszę zadecydować jak zamontować zestaw geberit/ bidet /rura wentylacyjna.

 

Dziewczyny czy w misce ustępowej roca Gap warto brać z powłoką maxi clean ?

Ewentualnie czy jest gdzieś jakiś oblegany wątek gdzie można by zapytać ?

Czy kupowałyście zestaw promocyjny ( geberit ,miska,deska,przyciski )

Edytowane przez modena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne ale cena jak dla mnie porazajaca

 

dla nas też była porażająca:/, ale dali nam na prawdę dobry rabat, mąż wyceniał w kilku sklepach internetowych i potem poszedł do stacjonarnego sklepu i się zapytał czy za tyle nam zrobią i się zgodzili, mimo że montowaliśmy na dwa razy, tzn. najpierw zamówiliśmy dwie pary i po paru miesiącach znowu dwie pary. Za kilka miesięcy będę potrzebowała tez do garderoby.

 

Ja mam mieszkanie także mniejszej ilości drzwi potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratkaf w Twojej łazience najbardziej podoba mi się zlew i bateria, są super - duże ale nie przytłaczają. Bardzo ładne drzwi, zamówiłąm podobne Polskone tylko w fornirze cappucino i też sklep stacjonarny dał mi duży rabat bo aż 12% więc cenowo wyszło jak w sklepie internetowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...