Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aniaczek, bardzo ładnie wyszło :)

Może i cegły za dużo, ale to wasza łazienka i wam się ma podobać :)

 

Ja podpowiem ;)

Sedes i bidet - Roca Gap

Umywalki - Cersanit Caspia Square :)

 

a wanna piramida quadro :)

 

Dziekuję za komentarze :)

 

Qubecek, płytki kupilśmy w Obi

podłoga - Paradyż Pulso bianco

ściana - Stargres Mixed stone

 

Agatkaiandrzej, baterie to Omnires Murray.

 

Tomkowa, lampa jest z Castoramy... chyba tez Nowodvorski ale pewna nie jestem. Mam jej zdjęcie ze sklepu, ale tylko cena jest czytelna na etykietce :/ Musiałabym zerknąć na rachunki.

Co do pozostałych wnętrz - jeszcze nie są do końca urządzone... Szarości niestety głównie królują na podłogach.

A co do bidetu - nic nie mów... - tam jest półsyfon :/ Tylko że korek klik-klak jest taki długi, że syfon musiał być zamontowany niżej. Przy okazji kupimy ładny chromowany półsyfon. Ale póki co jakoś trzeba wytrzymać z tym "pięknym" paskudztwem...

 

Syberia - co do koloru cegły - pomysł mam taki, ze póki co jest czerwona, ale jak zachce mi się zmian, to malujemy na biało i wprowadzamy styl skandynawski ;) Dlatego nie jest biała od razu - zawsze będzie można tanio i szybko zmienić łazienkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sangelin, fajna łazienka :) Żyrandol super - tylko ja bym dała czarny i dorzuciła jakieś czarne dodatki. No i fuga przy cegiełce - mogłaby być jaśniejsza.

A obrazek zostaw! Taki zadziorny jest :) Zastanów się nad szafką pod zlew - można u stolarza zamówić podwieszaną z szufladami... (np. czarna lakierowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka nie doczekała się pochwał, a ja chcę powiedzieć, że wyszło bardzo ładnie :) Ciekawa jestem ściany z wanną, pokażesz? :) Co to za drzwi?

 

bardzo dziękuję za opinię, na dodatek pozytywną :)

drzwi robił nam zaprzyjaźniony stolarz, może w łazience powinny być białe....tak mi sugerowała koleżanka plastyczka...ale nam nie przeszkadzają, lubię je :)

DSC_0969.jpg

 

ta półka wymaga zagospodarowania ale jeszcze nic sensownego nie wymyśliłam, może coś podpowiecie :)

 

aniaczek Twoja łazienka bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamknęła ją szklanymi mlecznymi drzwiczkami i trzymała tam kosmetyki i inne takie potrzebne w kąpieli.

Łazienka jest bardzo surowa i "zimna" dlatego miałam taki pomysł żeby jednak postawić na tej półce jakieś elementy ocieplające wnętrze. Zamykanych szafek mam pod dostatkiem. Z wanny tak naprawdę korzysta sporadycznie nasza młodsza Córka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka jest bardzo surowa i "zimna" dlatego miałam taki pomysł żeby jednak postawić na tej półce jakieś elementy ocieplające wnętrze. Zamykanych szafek mam pod dostatkiem. Z wanny tak naprawdę korzysta sporadycznie nasza młodsza Córka.

 

Ta łazienka nie jest, ani surowa, ani tym bardziej zimna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie chyba bez sensu jest ta półeczka... Tylko aby ustawić "durnostojki"?

 

może zapasowe ręczniki zwinięte w ruloniki?

 

ręczniki próbowałam, wyglądają ok., niestety kurzą się....

nie lubię durnostojek ;) ale z drugiej strony jakiś element dekoracyjny potrafi nadać wnętrzu fajniejszy klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...