Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jest i nasza już wykończona :)

 

Baterie Kludi Zenta, o które było pytanie na poprzedniej stronie ;) Ładne są, ale wkurza mnie że stoi na nich woda, bo są płaskie ;)

 

[ATTACH=CONFIG]288942[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]288943[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]288944[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]288945[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]288946[/ATTACH]

 

swietna lazienka!! :)

gdyby to byla MOJA lazienka to dodalabym szafke na zapasowe reczniki ect. w miejscu grzejnika a grzejnik bym dala na sciane tam gdzie haczyki na reczniki :) ale powtarzam - tylko gdyby byla MOJA :D ale i tak jest cudnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwkawawa, pamiętam Twoją śliczną łazienkę z wizek :) Ślicznie wyszło! :)

Relingi na ręczniki przy umywalkach to co to takiego?

Jaki masz pomysł na kosmetyki pod prysznicem?

 

Relingi to Zack Scala. Ale odradzam. Może to i ładnie wygląda, ale drogie jak cholera i obchodzić się trzeba jak z jajkiem (małe dzieci, drążek do bujania i te sprawy ;) , dodatkowo nie wiem czemu z jednej strony nie udało się go dobrze zamocować (może jakaś dziura w tym miejscu w pustaku czy szczelina w kleju pod płytką..?) i delikatnie się rusza.

 

Kosmetyki... Kupiłam taki koszyczek który zresztą tam leży na podłodze bo się zsuwa;) Jest na te "przylepce". Mam już drugi taki, do przywiercenia, tylko chętnego narazie brak żeby tam wywiercić w tym gresie ;)

 

bardzo ładna łazienka , taka spokojna

mam pytanie , ile masz tam punktów świetlnych i jakiej mocy (ile m2 ma łazienka) ... za cholerę nie wiem ile mam dać w łazience takich oczek żeby było jasno

 

4 tubki Nero na suficie po 35W

I 2 kinkiety nad lustrem (w każdym po 2 źródła światła, nie pamiętam ile W, ale obecnie wymieniam na ledy 4W).

 

Jak dla mnie jest ok. Tubki na suficie nie dają mocno po oczach ale wystarczająco żeby się kąpać czy korzystać z kibelka;) Z kolei lampy nad lustrem do zadań specjalnych ;)

 

swietna lazienka!! :)

gdyby to byla MOJA lazienka to dodalabym szafke na zapasowe reczniki ect. w miejscu grzejnika a grzejnik bym dala na sciane tam gdzie haczyki na reczniki :) ale powtarzam - tylko gdyby byla MOJA :D ale i tak jest cudnie :)

 

 

Korzystam z niej jakieś 3 miesiące i nie brakuje mi niczego :) Nad kibelkiem i bidetem są 3 szafki ukryte, pod umywalkami dość duże szuflady, można tam zmieścić co nieco ;) A dosłownie obok łazienki jest garderoba gdzie stacjonują m.in. ręczniki :D

 

 

dziękuję wszystkim za miłe słowa, cieszę się że się podoba :)

 

Aaaa, zapomniałam napisać - syberia łazienka ma 10 mkw

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi to Zack Scala. Ale odradzam. Może to i ładnie wygląda, ale drogie jak cholera i obchodzić się trzeba jak z jajkiem (małe dzieci, drążek do bujania i te sprawy ;) , dodatkowo nie wiem czemu z jednej strony nie udało się go dobrze zamocować (może jakaś dziura w tym miejscu w pustaku czy szczelina w kleju pod płytką..?) i delikatnie się rusza.

 

Jest ładny, fakt, ale dzięki za rady :) Szukam czegoś stabilnego w chromie, a najlepiej w czerni. Jeżeli chodzi o ciemne, to wybór jest bardzo ograniczony. Może znasz coś ciekawego? Zapytam jeszcze o sposób wykończenia płytki nad wc, tam gdzie zaczynają się drzwiczki szafek. Jakie jest wykończenie, aby po otwarciu szafki brzeg płytki wyglądał estetycznie? U mnie kafelkarz proponuje aluminiową listwę, która będzie przykrywać brzeg i jednocześnie go chronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemnych niestety nigdy nie szukałam więc nie mam nic w zanadrzu do polecenia ;)

 

Płytki nad wc. Tam nie ma żadnej listwy ani nic takiego, jest wykończone bodajże klejem, czy gipsem? Nie wiem dokładnie, to czym się wykańcza zabudowy gk ;) Tego nie widać jak szafka jest zamknięta, a i nic złego się tam nie dzieje, tzn. tego brzegu w zasadzie nie ma przed czym chronić ;)

Zrobiłam zdjęcie.

DSC_1371.jpgDSC_1372.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy ktos posiada z Was moze takie lustro? Wyglada ciekawie ale zastanawiam sie czy daje duzo swiatła...

http://www.salonled.pl/pl/lustra-led/999-lustro-podswietlane-led-50x60cm.html

 

Hej, ja miałam podobne w mieszkaniu - tylko że nie po dwa paski ledów u góry i dołu, ale jeden z góry i po jednym z każdego boku. Spokojnie dało się przy nim zrobić makijaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że zapytam zatem co ma byc jak nie kafle ?

 

Jest już wątek o tym co można położyć zamiast płytek - zdziwisz się ile jest rozwiązań, takze pod prysznice :D

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?106409-%C5%81azienka-toaleta-bez-p%C5%82ytek-minimum-p%C5%82ytek&highlight=%C5%82azienka

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poprostu się pytam, chciałem zobaczyć jak inni zrobili łazienkę bez kafli, kamieni itp.

My z żoną tak zrobiliśmy i jest ok, na podłogę panele aquastop, na ściany tapety sztukateria itp.

Po roku wszystko ładnie się trzyma.

Polecam, nawet jak podłogówki brak jest ciepło w nogi po wyjściu z wanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja mała łazienka o przebojowych wymiarach 110 x 250 cm :) Brakuje jeszcze listew przy futrynie i paru drobiazgów.

http://imagizer.imageshack.us/v2/494x658q90/540/jPdXZ4.jpg

 

expulE5Jj

 

knp62I9zj

 

ey6ROeR9j

 

p7vwkNU9j

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/494x658q90/538/IfRZHn.jpg

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...