Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zauważałam u przyjaciółki ciekawe rozwiązanie, wokół umywalki w łazience miała blat granitowy, konkretnie w kolorze bianco cristal [spamer] glazurę ma białą. Muszę przyznać całość robi wrażenie, spotkaliście się z takim rozwiązaniem w łazience? Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, powiedźcie proszę z czego wykonać szafkę pod umywalkę do łazienki jak niżej. Zgodnie z projektem ma być to błyszcząca czarna kostka zawieszona w powietrzu (wizualizacja poniżej) i obok zabudowa pralki także czarna. Pytanie czy zrobić oba lakierowane ? czarny lakier wychodzi tak sobie z tego co widziałam. To może szkło ? ale szkło w obudowie wirującej pralki spędza mi sen z powiek. To moze szafke obłożyć konglomeratem (drogie rozwiązanie) i wtedy pralka w szkle ? ale czy można tak łączyć materiały w malutkiej łazience ? co myślicie ?

 

Pomóźcie ! : )

IMG_3696.jpgIMG_3790.JPGIMG_3814.jpg

IMG_3696.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Corian lub inny materiał solid surface odpada na meble ze względu na finanse, to polecamy w przypadku struktury w połysku MDF lakierowany lakierami ceramicznymi, jeszcze taniej poliuretanowymi, a w przypadku struktury matowej oklejanie laminatem HPL.

Nie polecamy lakierowanych powierzchni matowych, bardzo widać wszystkie mankamenty. O ile w białym i jasnych kolorach najlepiej się właśnie sprawdza satyna matowa, tak w przypadku czerni lepiej wybrać połysk.

Wyposażenie łazienek.jpg5-001.jpg009 -  uj 2.jpg009 -  uj 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...