Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Karmina- domek jak z bajki... :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Smerfetko!

 

Masz już piękną Karminę. My naszą zaczynamy budować za miesiąc. Już nie mogę się doczekać. Ale i tak mam co robić. Wczoraj robiliśny z sąsiadami drogę a w soboyę mam mieć już skrzynkę budowlaną z prądem woda już jest.

Ja w mojej Karminie zrezygnowałam z podcienia od strony ogrodowej tam gdzie jest pomieszczenie gospodarcze po połączeniu z garderobą przy gabinecie ma 10m2. Nie mam przejścia z garażu do tego pomieszczenia powiększyłam łazienkę na dole. Do góry zmieniłam tylko jedną rzecz a mianowicie nie ma szaf w holu ścianka jest przesunięta i sypialnia jest większa.

 

SMERFETKO powiedz proszę jak dużą działkę masz i kiedy zaczęłaś sie budować a kiedy planujesz się wprowadzić. Zazdroszczę Karminy. Bardzo ładnie wygląda :)

 

Pozdrawiam Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzialka ma 1180 m2, jest prostokatem wiec jest troszke

 

mniej miejsca po bokach ale za to zarowno przed domem

 

i z tylu jest bardzo duzo miejsca. budowa zaczela sie w

 

lipcu 2007 r. i zamierzam wprowadzic sie w tym roku,

 

po wakacjach. sama nie spodziewalam sie ze tak

 

wszystko dobrze i szybko sie potoczy. trafila mi sie dobra

 

ekipa i nie mialam zadnych przesuniec w czasie

 

i przykrych przygod a i zima byla laskawa. na pewno

 

nie bede wykanaczac calego domku na tip top.

 

planuje wykonczyc caly dol by sie wprowadzic a gore powolutku w przyszlych latach:).

 

w razie co sluze wszelka pomoca, moge na privie podac maila do siebie.

pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Droga Karolino / Karol74

 

Gratuluję dobrego wyboru bo domek jest śliczny :) :) :)

My już jesteśmy w trakcie budowy naszej Karminki, ale również wprowadziliśmy trochę zmian, nawet chyba więcej. Niektóre wynikały w trakcie... Tak to już jest wedle potrzeb sie dopasowuje dom, następnym razem spróbuję je opisać, a nóż może ktoś z tego skorzysta

pozdrawiam i jeszcze raz życzę powodzenia

-Ewa :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ewa i Bogdan

 

Super ze Wy też wybraliście Karminę. na jakim jesteście etapie i jakie zastosowaliście zmiany. Ja te które wprowadziłam z mężem uważam za bardzo delikatne. Cieszę się ze zrezygnowałam z podcienia od strony ogrodowej byłam niedawno u koleżanki która ma dom 200m2 i tylko 4m2 pomieszczenia gospodarczego klnie na tą sytuację jak szewc. Bardzo teraz żałuję ze nie pomyślała o tym wcześniej.

Pozdrawiam Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak tak ja również czekam Smerfetko na twoje postępy;-)) My powoli przygotowujemy się do pracy którą już zrobiłaś i tym samym jesteśmy bardzo ciekawi Twoich doświadczeń. Nam własnie dziś zaczęli wstawiać okna,dach już mamy - brakuje tylko podbitek, ale nie mogę się zdecydować z czego je zrobić. No i powoli elektrycność, tynki achhh... jescze tyle pracy i PIENIEDZY hehe. Dom masz piękny bardzo mi się podoba, cudowna Karmina ;-)

Swoje zmiany w domciu napiszę następnym razem, jest trochę tego i jakoś przejrzyście muszę to zebrać

pozdrawiam papa

- Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...