Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

zgubiłam paragon i dlatego nie mogłam reklamować

 

no i co z tego? ja tez nie mialam paragonu na stolik , a reklamację uwzględnili - znają swoje produkty, jeśli jeszcze na materacu pozostawione są "narożniki " z nazwą modelu - nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 483
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zgubiłam paragon i dlatego nie mogłam reklamować

 

no i co z tego? ja tez nie mialam paragonu na stolik , a reklamację uwzględnili - znają swoje produkty, jeśli jeszcze na materacu pozostawione są "narożniki " z nazwą modelu - nie powinno byc problemu.

 

ano widzisz, mój błąd..

byliśmy tak wkurzeni na te materace ze przy pierwszej okazji po prostu wywaliliśmy je na śmietnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy tak wkurzeni na te materace ze przy pierwszej okazji po prostu wywaliliśmy je na śmietnik

 

Jak dobrze,że nie często na męża się wkurzam - bo nie daj bosze bym tez tak postąpiła :wink: bo paragonu na niego tez nie mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Sparzyłam się na zlewozmywaku i mam zamiar go oddać, mimo wywierconej dziury na baterię.

Po pierwsze, śmierdzi blachą, a miał być stalowy.

Miał być też nierdzewny, ale pozostawione w komorze sitko zostawiło rdzawą plamę na dnie, co nigdy mi się nie zdarzyło w starym, wysłużonym zlewozmywaku.

A zresztą kolor tego ikeowskiego w porównaniu ze starym jest jakiś przyżółcony, więc jest blaszany i dlatego też cuchnie.

 

Jakby tego było mało, woda zostawia kałuże na ociekaczu, nie spływa też do końca z komór, a na grzbiecie, pomiędzy nimi wpływa sobie... pod baterię.

 

Co za szajs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Odpowiedzieć na Twoje pytanie mogę tylko częściowo :-? , gdyż mam sofę Kramfors, dwójkę, do tego w skórze - jak dla mnie wszystko jak najbardziej OK, wygodna :D , pokrycie rewelacja :lol: , zwłaszcza jeśli chodzi o utrzymanie w czystości, poduchy siedzisk też są wysokiej jakości, nie zapadają się , a użytkuję ją dwa lata, do tego zakupiona została na Allegro jako używana (niestety nie wiem jak długo). Tak więc polecam, nie znajduję w przypadku tego modelu kanapy żadnych minusów, no może oprócz ceny :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Czy ktoś ma doświadczenie z systemem do szafek narożnych Rationell (Ikea), trzecie zdjęcie od gory

http://www.dobrzemieszkaj.pl/a/2403,Pomocne_szafki_narozne,,kuchnie

 

Ponieważ na obrazku tego nie widać dodam ,że jest to jakby 1/2 koła, którego przednia część =1/4 koła jest ciut szersza, obraca się toto jak tradycyjne 1/2 koł, a potem resztę można wysunąć, co przy tradycyjnym 1/2 koła nie jest możliwe..., obciążenie półki do 12 kg, jak dla mnie bardzo pojemna...

Moim zdaniem te półki (300zł) są tak samo dobre jak pólki Le Mans (1200zł) (dotychczas mój faworyt) ale do tego czterokrotnie tańsze, może ciut mniej estetycznie wykonane...

 

Byłam w Ikei i wypróbowałam, wydają się byc ok..., ale może szydło wychodzi z worka dopiero po jakimś czasie???

Czekam na Wasze uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
Może podpowiecie jak jest z trwałością mebli z serii LEKSVIK, zamierzam kupić do pokoju dzieciny a podobno to miękkie drewno i się nie nadaje na takie traumatyczne przeżycia :)

 

Młody eksploatuje te meble od kilku lat (komoda jeszcze z opcją przewijaka :oops: ), fakt, to sosnowe meble więc nie są pancerne, widać rysy, ale za tą cenę i tak uważam, żę sa świetne i szalenie funkcjonalne.

Nie polecam jednak przekształcania komody w drabinę, co moje dziecie uczyniło (chodził po wysuniętych szufladach :roll: ), jedna się urwała z prowadnicy, acz dopiero wtedy gdy młode ważyło 18 kilo wcześniej wytrzymywała :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić szafę, komodę i regał z szafką na dole do małego pokoju, nie będą zbyt ciemne? gratuluję pomysłowej dzieciny, moja też sie wykazuje :D

 

mozesz pokazać konkretnie które ?

 

ja jestem zachwycona łóżkiem, rewelacyjne przez funkcjonalność, acz nie ukrywam, że kupiliśmy je bez materaca, moim zdaniem fatalnej jakości, jak na materac do codziennej eksploatacji.

Materac zamówiliśmy u producenta - tez dzielony na trzy części.

Jest to jeden z najlepszych moich zakupów meblowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie mebli lazienkowych. Dzisiaj spodobalo nam się kilka i mam pytanie, czy ktos uzytkuje i ma jakies uwagi (pozytywne i negatywne)

 

1. szafka godmorgon z umywalką

 

2. szafka i lawka Molger

 

3. szafka Flaren

 

4. szafka freden wraz z umywalka hollviken

 

Czy ktos z Was kupowal tam moze baterie lazienkowe i ma jakies opinie na ich temat? Lub dokupywal do umywalki z Ikei baterie razem z korkiem, czy nie bylo problemow z podlaczeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...