Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 483
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

@mirela99

moja przyjaciółka ma taki przy biurku, ponieważ rozważałam zakup - pożyczyłam na tydzień (mieszkamy na przeciwko siebie).

jestem osobą dosyć dużo pracującą przy biurku również w domu i to fotel zdecydowanie nie dla mnie. kiepskie podparcie pleców i zdecydowanie za niskie oparcie. wygodny owszem, ale jako "biurkowy" bym go nie kupowała dla dziecka, które ma lekcje do odrabiania.

(swoją drogą moja szanowna przyjaciółka ucząca się aktualnie do egzaminu zawodowego przesiaduje z książkami na ikeowskiej leżance lub przy jadalnianym stole w salonie. bo ja pupsko boli :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie bardzo ;(

sama wciąż szukam czegoś niesztampowego - bardzo wygodny jest taki czarny częściowo wiklinowy fotel z ikei (nowość), ale ten kolor jest paskudny...

jak sie okazało, ze ta biała kulka sie u mnie nie sprawdzi, to jestem w kropce. pokoik do pracy mam do cna ikeowski, bo musial byc gotowy na 'zaraz'. wyszło moim zdaniem nudno (trochę za sprawa nie do końca trafionego koloru na ścianach - przy najbliższym odswiezaniu ścian bedzie ciemnym turkusem), wiec chciałam go przełamać jakims nie-granatowym i nie-brązowym efektownym fotelem. i tu klops - kulka zdyskwalifikowana, ghost rownież... wiem tylko ze nie chce typowego krzesła a la pani na poczcie (bez przytykow do pań z poczty, tak mi sie kojarzy ;))

w efekcie narazie "pożyczam" krzesło z jadalni... (po 2h siedzenia ląduje na podłodze pod kanapa, bo tak wygodniej)

Edytowane przez duś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 2 weeks później...

Przyznam się, że nie przejrzałam wątku, więc być może temat został już poruszony.

Chcemy kupić Beddinge - ale którą wersję wybrać? Tzn. który z materacy?

Myślałam o Murbo, czyli ani nie najdroższy, ani nie najtańszy.

 

Czy ktoś taki ma? Jak się sprawuje?

Najprawdopodobniej będzie używany przez parę miesięcy co noc, a potem sporadycznie dla gości.

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/beddinge-murbo-sofa-trzyosobowa-rozkadana__0122498_PE278830_S4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Gdyby ktoś miał do kupienia materac sultan to w ten weekend - 21-22.01.2012 - w Krakowie ( nie wiem jak gdzie indziej) jest promocja -15%... (a w brw promocja na łózka -30% ;))

Ja już co prawda kupiłam ale chyba będe wymieniać.. mam Sultan Hjelmas i nie za bardzo mi pasuje..mam wrażenie że mam na nim za małe podparcie odcinka lędźwiowego.. Co myślicie o materacach z pianki z pamięcią kształtu? Zastanawiam się nad modelami Hjartdal lub Flokenes..?

Edytowane przez Lykke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś reklamowałam materac lateksowy Erfjord. Reklamacja uznana, uff. Problemem było to, że materiał obiciowy z deka się rozciągnął i zaczęły się robić fałdki, co mnie drażniło (materac ma niecałe 2,5r.). Mogę wymienić materac na inny, transport będzie gratis. I nie wiem, na który wymienić? Chciałabym lateksowy, ale nie ma twardych, a średni jest dla mnie... za miękki. I zaczęłam się zastanawiać czy nie wybrać tym razem materaca takiego sprężynowego z lateksem np. tego http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20168569/#/90180624 albo raczej tego bo jest twardy http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30180660/#/60180649

Macie jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...