Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projektowanie ogrodów


Recommended Posts

  • 5 weeks później...
  • Odpowiedzi 346
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 months później...

Wolne terminy mam dopiero pod koniec lata przyszłego roku.

Uprzedzam lojalnie, że przy tak odległych zapisach nie jestem w stanie podać dokładnego miesiaca. Mogą się też zdarzyć spóźnienia, bo nie wiem ile czasu zajmie praca nad wcześniejszymi projektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witaj Elfir. Od dłuższego czasu śledzę Twój wątek i czerpię z niego inspirację. Sama jestem wielką miłośniczką ogrodów i w końcu postanowiłam spełnić swoje marzenie i otworzyć małą firmę projektującą ogrody. Może mogłabyś mi polecić jakiś program raczej już taki lepszy do projektowania ogrodów?Jest ich sporo na rynku i bardzo dużo różnych opinii na ich temat. Wiem,że najlepszy jest AutoCad,ale na chwilę obecną to za duży koszt, zresztą mieszkam w małej miejscowości i w okolicy ludzie nie bardzo chcą wydawać pieniądze na jakiś super profesjonalny program,ale jednak chcieliby mieć jakiś zarys przyszłego ogrodu. Jeżeli mogłabyś mi coś poradzić to byłabym bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję na ZWCAD - to podróbka AutoCADa. Wygląd identyczny, tylko polecenia pisane z klawiatury nieco inne.

Natomiast do ewentualnych wizualizacji wykorzystuję ołówek i kredki.

Profesjonalne programy do wizualizacji są drogie. A tanie do niczego.

Duże firmy, podobnie jak biura architektoniczne, często zlecają tworzenie wizualizacji zewnętrznym podmiotom specjalizującym się w grafice komputerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowałam się nim. Wygląda ładnie.

Kosztuje 1650 zł

 

Ja mam obawy co do takich programów. Przypominają mi się gardenpuzzle - dowolna wielkość rośliny, dowolny termin kwitnienia i rysunek wygląda jak ogródek Barbie zamiast mieć coś wspólnego z rzeczywistością :)

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedz. A ma Pani jakąś nakładkę z bazą roślin do tego ZWCADa tak jak do AUTOCADA jest DATAFLOR?

 

nie, po co?

program służy mi tylko do sporządzenia rysunku technicznego. Rośliny mam w głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 9 months później...
  • 1 month później...
  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...