Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Żukówka - romantyczna nazwa WB-3467


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

lidex, Jasia wspólnie szybciej te doły wykopiemy :lol: Po jednym na każdą budowę :lol: . Na prawdę, już ręce i nogi opadają.... Nikogo nie można zmusić do roboty. Ale najbardziej się wkurzam, gdy umawiam się na 7.30, wstaję o 6.00 żeby zdążyć (mieszkam na drugim końcu miasta) a o 7.34 otrzymuję sms-a: "przepraszam, ale dzisiaj mnie nie ļedzie, ponieważ....." i tu następuje cala lista (dłuższa lub krótsza) rożnorakich nieszczęść życiowych.

 

Amtla, lidex , Jasia bardzo Wam dziękuję za słowa pocieszenia- nawet nie wiecie, jak się cieszę, że mnie tutaj odwiedzacie :D

 

Zakrzewianka, nie jesteś sama. Ja też tak mam że jak sie umawiam to kulturalnie byłoby wcześniej dac znać, że ktoś nie może a nie wtedy jak juz zpracy się urwę, szefową przebłagam, zajeżdżam na działkę a tam po 2-godzinnym prawie czekaniu ktoś dzwoni, " że chyba dziś już nie zdąży" :x

 

Chyba niektórzy tak mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej wkurza ta bezsilność :roll:

bo nawet dziada nie udusisz :x

a wystarczy szczera informacja :-?

 

trzeba chyba tak samo z nimi gadać gdy przychodzi do płacenia :lol:

 

wie pan, już dzisiaj nie zdążę, jutro na pewno; oj, coś mi wypadło, nie dałam rady; niech pan sobie wyobrazi, że był napad na bank; samochód mi nawalił, nie dojadę do pana z pieniędzmi; bankowość internetowa padła; nie mam dzisiaj drobnych, więc nie zapłacę; wie pan, założyłam lokatę dziesięciodniową/miesięczną/roczną, żeby odzyskać choć część straconych przez pana pieniędzy, będzie pan musiał poczekać; okradli mnie, nie będę mogła panu zapłacić, może jutro? a jutro się okaże, że już wszystkie pieniądze zostały wydane i... do widzenia panu, hihi :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to wspaniałe uczucie móc rozpalić we własnym kominku, a potem cieszyć się, cieszyć tym ciepełkiem :D

 

Najważniejsze to cieszyć się pozytywami, a że zapłacić za magazynowanie trzeba - no cóż.....

 

A pralkę to już wstawiasz do domku? Czy też do magazynu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...