Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do domku Anety i Henryka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widze, ze i na bloga nie masz juz ostatnio czasu! A szkoda. Ja wrocilam :lol:

 

Kochana...sama zobaczysz jak to jest, jak będziesz miała swoje dzieciaki w domku!! Czasu mam bardzo mało. Na bloga...jeszcze czytam Wasze blogi, ale mój uzupełniam bardzo rzadko. Myślę, że bliżej zimy, będzie więcej czasu, więc powrócę do pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

ojej....a dlaczego rezygnujecie z balkonu??

 

To jest takie cudowne, na wiosnę otworzyć balkon na całą szerokośc i delektować się natura...

Ja właśnie sie zastanawiam czy porzypadkiem nie zrobić balkonu pomiędzy pokojem 3 i 4. Pokoje te będą miały osobne wejścia na 1 balkon.

 

GRATULUJę POZWOLENIA NA BUDOWę

......teraz to się zacznie...hihihihihihihihihi. Trzymam kciuki.

 

http://images46.fotosik.pl/8/21ce4163908a950f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej....a dlaczego rezygnujecie z balkonu??

 

To jest takie cudowne, na wiosnę otworzyć balkon na całą szerokośc i delektować się natura...

Ja właśnie sie zastanawiam czy porzypadkiem nie zrobić balkonu pomiędzy pokojem 3 i 4. Pokoje te będą miały osobne wejścia na 1 balkon.

 

Z kilku powodów. Mąż jest budowlańcem, więc się troszkę na tym wszystkim zna. Przeważnie z balkonem jest najwięcej kłopotów. Trzeba ocieplać. Robić różne zabezpieczenia. A jak zacznie pękać. Następny problem.

Mamy, a raczej będziemy mieć piękny taras w przyszłości, więc to powinno zastąpić balkon.

Myślę, że się obejdziemy bez!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze sie obejdziecie bez balkonu. My mamy balkonik, ale sie boje na niego wchodzic, taki cieniutki mi sie wydaje, ze zaraz spadnie a ja z nim, hihihi. Wiem, ze jest zabezpieczony, nawalone stali, ale jednak. No i zawsze moze byc to mostek cieplny :-?

 

Co prawde dodaje uroku, ale tras go zastapi z powodzeniam.

 

Zbirajcie sily na budowe na wiosne! To nawet dobrze, uzbieracie wiecej kasy i wiecej bedziecie mogli zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam

 

Tymek ma cos w sobie nie uwazacie ?

Ja z moja luba rowniez go wybralismy ale jestesmy dopiero na etapie szukania dzialki .

 

Co myslicie o tarasie , wydaje mi sie ze moglby byc nieco wiekszy tak zeby spokojnie pomiescil konkretny stol , krzesla grill.

 

Pozdrawiam i oczywiscie czekam na fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie prawie nowego tymkowicza, herosie!

Gratulujemy trafnego wyboru, jeżeli Tymek stanie się waszym projektem na pewno będziecie zadowoleni.

Co do tarasu, w naszym przypadku, na pewno będzie, ale nie będziemy go za wiele powiększać. Szczerze mówiąc to nawet o tarasie nie było między mną a mężem żadnej dyskusji, raczej spada na dalszy plan, najpierw trzeba pomyśleć o reszcie, o całym domu, a taras to i tak będzie na końcu robiony.

Powodzenia w realizacji planów i zapraszam na forum tymkowiczów, jeżeli jeszcze "nas" nie odwiedziliście.

 

 

 

 

http://forum.muratordom.pl/forum-dla-tymowiczow-z-horyzontu,t107238-1560.htm

 

 

P.S.

Widzę, że mieszkasz na razie w USA! Też tam "chwilkę" siedziałam, ale WRÓCIŁAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niezalujesz ze wrocilas z usa , czasem sam sie zastanawiam jak sie odnajde w polsce po ponad 10 latach w usa

 

Wróciłam po ponad 13 latach! Wróciłam bez żadnego ale, owszem pojechaliśmy tam całą rodziną, ale po 1,5 roku podjęliśmy decyzję, że wracamy. I nie żałuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 months później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...