Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CERSANIT: płytki, gres - jakość, serie, zdjęcia, inspiracje, opinie


Rezi

Recommended Posts

dzięki, ale giallo sa pomarańczowo - brązowe, te zdjęcia co wkleiłem sa ze strony Cersanitu i są na pewno poprawne - przed chwila sie upewniłem. Obdzwoniłem wszelkie salony we Wrocławiu i z Cersanit maja tylko na pokaz to co na rekwizytorze a tam sa tylko beżowe i niebieskie, a inne mogą mi sprowadzić tylko nikt nie wie jak wyglądają zielone hehe wirtualna sprzedaż :). Napisałem maila do jakiegoś Pana z Cersanitu odpowiedzialnego za sprzedaż na terenie dolnego śląska ale on także nie dal mi jednoznacznej odpowiedzi i w załączniku przesłał zdjęcia kwiatowego dekoru zielonego i niebieskiego - hymmmm tylko nie o to pytałem :(. No nic już się pogodziłem z myślą, że jednak skoro nikt ze sprzedawców ani producent nie jest w stanie udzielić odpowiedz na dość proste pytanie to nie będę narazal sie na niepotrzebny stres i chyba zastosuje Paradyz Bambus / Bambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 289
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja widziałam je wczoraj w sklepie z glazurą, też myślę o zakupie tej kolekcji w kolorach verde i beż i nie zauważyłam różnicy między kolorem płytki ściennej i podłogowej. Moim zdaniem bliższy prawdy, jeśli chodzi o Verde, jest kolor płytki podłogowej na stronie Cersanitu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Kupilismy takie do lazienki za 31/sciana i 36/podloga + wszelkie dodatki. Cena dobra ale jak to sie sprawuje bo sa jakby malo sliskie wiec i trudniejsze do czyszczenia. jaki kolor fugi do tego? Chcemy unikac jasnych i chodzi nam po glowie jakas intensywnie zielona. prosze o jakies sugestie, jnajlepiej uzytkownikow ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłogę żółtą i dekory w pomarańczowe motylki w pralni połączone z białymi kaflami. Użyłam do tego waniliowej fugi. Do mycia podłogi mop niestety nie zdaje egzaminu. Ścierka, miska i na kolana ;). Ale ładnie się prezentuje. Mogę po świętach wstawić zdjęcia ;). Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam w pralni - fugę do tego dobrali niestety fachowcy - chyba kolor kiwi nie wiem jakiej firmy i nie bardzo mi się podoba. Jest za ciemna. Bardziej podobałaby mi się w kolorze płytek (tych ciemniejszych). Ale fajnie wyglądają te płytki, do czyszczenia też nie są uciążliwe, a u nas w tej pralni sporo takich "brudych" rzeczy się robi - mycie narzędzii po malowaniu, kąpanie psów, itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek

Sylwia, też mi się podoba :D

 

a jeśli chodzi o kolor fugi /piotrulex pytał/ ja mam zieloną z Mapei

zarówno na ścianie, jak i na podłodze - choć trudno uwierzyć :lol:

/coś fachowiec namieszał... :-? /

 

http://images27.fotosik.pl/183/595543e17a8c6bee.jpg

 

http://images30.fotosik.pl/184/516f85c9b9cc78e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, też mi się podoba :D

 

a jeśli chodzi o kolor fugi /piotrulex pytał/ ja mam zieloną z Mapei

zarówno na ścianie, jak i na podłodze - choć trudno uwierzyć :lol:

/coś fachowiec namieszał... :-? /

 

my mamy ta serie zielonkawa a fugi chcemy miec ciemniejsze co by nie miec wieeeelkiego problemu z czyszczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy ta serie zielonkawa

 

zielonkawą czyli Almeria Zefir, czy Almeria Verde? czy oba odcienie? :roll:

 

bo na podłogę jest jeden - Almero Verde

 

podloga to verde

 

pozniej 3 warstwy verde

 

waski zefir z motylkami

 

pozniej jasne Zefir i czasem Inserto

 

w gorze cygarko czyli szerszy london i prawie 2 wartwy znow ciemniejszych Verde

 

Lustro wklejane obrabiane londonem

 

na zdjeciach wydaja sie czesto te kafle jasniejsze, mdłe i podpadaja mi pod ta serie Beige/Giallo taka jasno bezowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...