Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CERSANIT: płytki, gres - jakość, serie, zdjęcia, inspiracje, opinie


Rezi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 289
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja moge pokazac jak sie komponują z ciemnobrązowa podłogą (ta oryginalna byla wg mnie za jasna ;) Jak będe w domku zrobię zdjęcie ścianki z dekorami pięknie się mienią w świetle

http://images33.fotosik.pl/285/9f8432c19aabcc5b.jpg

 

to zdjęcie jeszcze z czasu ukladania -brak fug, niepomalowane ściany, niedokończone..

http://images29.fotosik.pl/227/d2e9baf44750e572.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się trafiła terakota Euforio brown krzywa, ok. połowa płytek w jednym rogu była wygięta !

 

Została mi z jedna taka. Postaram się jutro zdjęcie zrobić.

 

W każdym razie polecam sprawdzać.

 

Co do glazury to wybrałem "beige" i "giallo" i listwę kwiatek 2 Brown dookoła oraz dekory Brown przy kibelku od dołu do góry. Beige położyłem wzdłuż. Giallo do góry w miejscu gdzie będzie kabina.

 

Co do samej glazury również miałem zastrzeżenia (moim zdaniem różna grubość)

Ponadto zabrakło mi parę płytek "beige" i jak dokupiłem kilka to są dużo jaśniejsze od tych pierwszych.

 

Niemniej glazurnik był umówiony i mam płytki prawie położone i ogólnie z tego co widzę będę zadowolony z efektu końcowego.

 

Również postaram się jutro a właściwie dziś wstawić zdjęcia.

 

 

A i także nie wiem jaką fugę do beige dobrać.?

 

To terakoty wziąłem Mapeia czekoladowego

 

Łazienka mała 1,47 na 2,30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te płytki są zupełnie gładkie czy porowate????

 

Podoba mi się niebieski kolor, bo szukam godnego zastępcy Sensual Art z Paradyża (te płytki są niestety za duże do mojej małej łazieneczki noi zbyt drogie :( ).

 

To mamy ten sam problem :)Też mam małą łazienkę i fundusze, ale myslałam, żeby połozyc Sensuala tylko na podłodze, a do tego ściany zrobi na biało innymi płytkami z ewentualnym jednym paskiem z Sensual.

Nie widziałam jeszcze Sensual na żywo, ale generalnie jestem zainteresowana tylko tym kolorem najciemniejszym, jak podłoga. Dziś oglądałam Euforię i jest bardzo ładna, ale ten turkus taki raczej blady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te płytki są zupełnie gładkie czy porowate????

 

Podoba mi się niebieski kolor, bo szukam godnego zastępcy Sensual Art z Paradyża (te płytki są niestety za duże do mojej małej łazieneczki noi zbyt drogie :( ).

 

To mamy ten sam problem :)Też mam małą łazienkę i fundusze, ale myslałam, żeby połozyc Sensuala tylko na podłodze, a do tego ściany zrobi na biało innymi płytkami z ewentualnym jednym paskiem z Sensual.

Nie widziałam jeszcze Sensual na żywo, ale generalnie jestem zainteresowana tylko tym kolorem najciemniejszym, jak podłoga. Dziś oglądałam Euforię i jest bardzo ładna, ale ten turkus taki raczej blady.

 

To ja tez dolaczam sie z euforia tez chce ja dac do malej lazienki. Lazienka 2,6x1,5. Dzisaj ogladalam eurofrie w rzeczywistosci jest fajna tylko dlaczego nie ma podlogi w bezu ? I tu jest problem nie wiem z jakim kolorem polaczyc oprocz niebieskiego. Mam do wybrou Verde lub Giallo. Jeszcze mysle o Kubie z Tubądzina. Turkus ktory dzisaj ogladalam dla mnie byl ciemny ;-) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie można dobrać jakąś podłogę z innej kolekcji. Oczywiście trzeba sie naoglądac trochę ;)

Do beige ściennego wybrałam fugę mapei flex wanilia. Niestety w niektórych miejscach wychodziła mi żółta (nie wiem czy to wina fachoffca, że nie umie zrobić fugi czy taki produkt:( ), no i jak wodą się poleje (przy prysznicu) tez tak sie zachowuje.Ale jak jest sucha ma odpowiedni kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Wczoraj widziałam kompozycje z Euforii zrobione w sklepie ale tylko bez z niebieskim. Na żywo jeszcze płytkę giallo i verde. Dzisiaj jadę dalej szukać Euforii może mi się uda cos znaleźć w innych kolorach wykonane kompozycje. Jeśli cos znajdę to wkleję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w mi Pani w sklepie mówia ze jak jest na stronie to na pewno bedą w hurtownii a jak sie juz nastawiłam na tą mozaike no coz.... szkoda :-(

przy nas w sklepie rozmawiano z dystrybutorem na wielkopolskę i on stwierdził że często tak jest że na stronie coś się pojawia a w sprzedaży tego nie ma. ja niestety się również nastawiłam na mozaikę przy obudowie wanny, ale płytkarz już pracuje i chyba nie damy rady kupić tej mozaiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jakubowa !!!

Ja też już na pewno wezmę euforie tylko jeszcze się zastanawiam nad drugim kolorem czy verde czy giallo ale do soboty podejmę decyzje . Jakie kolory ty robisz u siebie ? Może wrzucisz patre fotek jak już będziesz miała troszkę zrobione lub wyślesz na priv [email protected] pozdrawiam befka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jakubowa !!!

Ja też już na pewno wezmę euforie tylko jeszcze się zastanawiam nad drugim kolorem czy verde czy giallo ale do soboty podejmę decyzje . Jakie kolory ty robisz u siebie ? Może wrzucisz patre fotek jak już będziesz miała troszkę zrobione lub wyślesz na priv [email protected] pozdrawiam befka

u nas będzie verde podłoga pózniej ściany w beżu z pasem dekoow przez całą łazienkę też w beżu (kwiatek 2). ściany-tzn skosy pomalowane na kolor podłogi. płytkarz zaczynyna w poniedziałek więc jak będzie coś widać to się pochwalę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...