Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CERSANIT: płytki, gres - jakość, serie, zdjęcia, inspiracje, opinie


Rezi

Recommended Posts

Ja mam ciemny brąz na podłodze i uważam, że jest super. Na ścianach ciemny brąz i biały. Fuga atlasa kolor ma bardzo fajny (do cienmych ciemny brąz a do białych biały) ale jakościowo to kicha totalna. Ta brązowa mimo, że "leży" już ponad trzy miesiące maże się przy każdym przetarciu. Muszę bardzo uważać, żeby nie wyjechać szmatką na białą fugę :( .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 289
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamierzam się z kupnem tych płytek. Mam tylko mały problem - jak obudować wannę asymetryczną - cz można bez problemu ciąć te płytki, albo może dostępne są gdzieś gotowe mozaiki na plastrze miodu? czy ktoś mi może doradzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje jeszcze wanny narożnej będzie zrobiona mozaiką z tej kolekcji w beżu

 

Czy jesteś już posiadaczką tej mozaiki, czy dopiero planujesz kupić? Bo z tego co mi wiadomo to mozaiki do Euforii nigdy nie było w sprzedaży (mimo, że w katalogach występuje).[/quote

 

mam już kupioną tą mozaikę nie było problemu z dostaniem jest beżowa ta mozaika mam nadzieję że wyjdzie dobrze jeszcze praktycznie tylko wanna nam została do zrobienia na dzień dzisiejszy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamierzam się z kupnem tych płytek. Mam tylko mały problem - jak obudować wannę asymetryczną - cz można bez problemu ciąć te płytki, albo może dostępne są gdzieś gotowe mozaiki na plastrze miodu? czy ktoś mi może doradzić?

 

Ja będę miała wannne narożna 120 na 120 obłożoną mozaika na macie elastycznej z tej kolekcji w naszej okolicy jest ona bez problemu dostępna zdjęcia przygotowanej wanny do obłożenia poniżej

 

http://foto.onet.pl/422on,jw6g0ly45b4g,u.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butterfly - bardzo ładnie się zapowiada łazienka: lubie taką prostotę, a z euforią łatwo przesadzic (sporo się naoglądałam rożnych wizualizacji więc wiem), więc tym bardziej gratuluje. Bardzo fajnie prezentuje sie umywalka.

Generalnie nie lubię bezowych łazienek, ale ta euforyczna jest bardzo ciekawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nikt sie nie pomylił tak miało być tak zdecydowaliśmy ze bedzie najlepiej ta scianka to komin a płytki maja wielkość jaką mają i nie dąłos ie inaczej tego ułożyć narożniki mamy wykończone perfekcyjnie zeszlifowane w końcu całą łązienke wykańcza mój mąż pracujący w tym włąśnie zawodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...