Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 732
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 5 months później...
mnie ostatnio zdradził sposób majster ale uważam to za barbarzyństwo - już lepiej ściąć. Idź do gminy, złóż podanie, podaj powód i tnij.

A jeśli nie masz dobrego powodu, to je polub albo i pokochaj.

 

 

Tak, tak pokochaj drzewo !!! :D :D

 

Nie rób niczego nierozważnie. Kto wie może kiedyś wybudujesz na nim dziecku domek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
podanie do gminy --potem komisja ---decyzja pozytywna--opłata 20 zł--wycięcie .Na drzewa do lat 5 podania nie piszemy--wycinamy,zgodnie z prawem.

 

Ja nie płaciłem grosza, a komisja była 1-osobowa - pani z urzędu poprosiła, żebym ją zawiózł na działkę, obejrzała i dała pozwolenie na kilka pochyłych klonojesionów i brzozę w obrębie budynku. Ponieaż klon jesionolistny to taki quasi chwast - nie robiła żadnych problemów ale juz na drzewa szlachetne trzeba mieć dobre uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Poczytaj sobie kolego Kochanowskiego i może pójdziesz po rozum do głowy, albo jesteś prowokatorem / to teraz bardzo modne/, albo na prawdę coś z tobą nie tak.

Jeżeli za duża to można w ramach cięć pielęgnacxyjnych dostosować koronę do potrzeb i możliwości działki i domu. W lecie, kiedy tysiące owadów / pszczoły też/ będą robiły nastrój zrozumiesz co byś narobił.

Słusznie koleżeństwo pisze, że na tym forum takich pytań nawet nie wypada zadawać.

Drzewa owocowe niezależnie od wieku nie podlegają żadnej ochronie i możesz sobie je wyciąć wszystkie.

Niezależnie i tak Ciebie i koleżeństwo pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

ZOBACZCIE PAŃSTWO JAKĄ PRYWATNĄ KORESPONDENCJĘ WYSYŁAJĄ NIEKTÓRZY MIŁOŚNICY PRZYRODY

Od : czester 1

Do : mocny8

Wysłany : Czw, 28 Wrzesień 2006 16:43

Temat : Re: lipa

Witam, bzdury piszesz ze sie płakać chcc a na lipe już znalazłem spsób i pieknie żółknie

 

a jeżeli masz ochote żyć w gaju to sobie wybuduj dom w lesie

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...