Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klan Irlandczykow - Polska mafia w Irlandii ;)


kotecek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja irlandzki ciułacz staję do apelu! :)

skąd dokąd wszystko napisane pod avatarem !

Irlandia jest ok! fajnie tu się żyje, ale to nie to samo :)

 

natomiast irlandzkie czasopisma wnętrzarskie sa kopalnią inspiracji dla mnie! bo znalazłam tu ten wiejski, jasny styl który strasznie mi pasuje ! :)

 

ale w łazience mam teraz dwa krany, jeden na wode lodowatą drugi na wrzątek! jak oni tak żyją to nie wiem ani to praktyczne ani nic :) ale coż , podróże poszerzają horyzonty!

guinessa lubię ale w małych ilościach, bardzo lubie bulmersa i Irlandzkie krajobrazy i te ich rezydencje na wsi :)

 

nasz proj jest na etapie adaptacji przez arch, w przysżłym mies wyst o PnB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich emigrantow mieszkajacych w Irlandii i ciulajacych juro do jura na wlasny dom w Polsce!

 

Gdzie sie budujecie?

Na jakim jestescie etapie?

Gdzie mieszkacie w Irlandii?

Co Wam sie w Eire podoba a co nie?

Mamy duzo tematow do dykusji!! :lol:

Witaj założyłam podobny wątek budujący na odległość wpisałaś się też.Więc mieszkamy w Kilkenny jak mój przedmówca emi601 budować będziemy w okolicach Żywca a latem zaczynamy fundamenty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Chcialbym wszystkich spytac jak rozwiazecie problem nadzorowania i pilnowania budowy.

 

Problem ten nurtuje mnie od dluzszego czasu bo wszyscy dookola mnie strasza ze mi tam materialy rozkradna, kable ze scian powyciagaja i bog wie co jeszcze. Moze jeszcze dach na plecach wyniosa z tej budowy kiedy ja biedny zuczek bede ciulala cenciki w dublinie.

 

A tak powaznie to jak czesto zamierzacie latac do Polski i czy wynajmujecie jakas osobe do nadzoru i pilnowania czy moze liczycie na pomoc rodziny? I czy ufacie na tyle kierownikowi budowi i inspektorowi nadzoru zeby budowa toczyla sie mimo waszej dosc czestej nieobecnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...